Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Pratim ovaj naš cirkus od burze skromnih godinu i pol ali još nisam vidio dionicu koja poraste nakon objave GFI obično sve s dobrim rezultatima procuri ranije…pa i raste ranije…a nakon objave lagani pad zbog akumulacije profita.

Osobno me više zabrinjava neosjetljivost tržišta na dobre vijesti…kojih ima

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

po svim pokazateljima i kod nas bi trebalo biti zeleno danas. Koliko, sve mi se nekako čini da to podosta ovisi o OMF. Tek kada oni opet odluče ulagati u dionice vratiti će optimizam na burzu. Pod uvjetom i da nam okruženje ide u prilog. Nikako mi nije jasna njihova suzdržanost i izjave tipa burza je 30-50% precijenjena jer sami sebi izmiču letvicu pod nogama, oni su najviše kupovali kada su cijene bile već u prosjeku 25% više.
Mislim da je vrijeme za malo optimizma.

domus:

Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Pratim ovaj naš cirkus od burze skromnih godinu i pol ali još nisam vidio dionicu koja poraste nakon objave GFI obično sve s dobrim rezultatima procuri ranije…pa i raste ranije…a nakon objave lagani pad zbog akumulacije profita.

Osobno me više zabrinjava neosjetljivost tržišta na dobre vijesti…kojih ima

To i mene sad zabrinjava, recimo za Tisak. Dobro se drži u ova teška vremena, vjerojatno zbog dobrog GFI-a. A dok izađe GFI, kak ti kažeš moglo bi dolje. Zato razmišljam o dokupu tek nakon GFI-a. Tko će ga znat…[undecid]

Ma nas će danas izbjeći ovi porasti Amerike i Europe zbog odluke o ZERP-u, i tako opet dok mi odlućimo porasti oni će pasti a mi ih nastaviti slijediti u padu.[angry]


Ma nas će danas izbjeći ovi porasti Amerike i Europe zbog odluke o ZERP-u, i tako opet dok mi odlućimo porasti oni će pasti a mi ih nastaviti slijediti u padu.[angry]

Možete objasniti tu odluku o ZERP-u?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sinoć sam gledao yahoo i svi DJ su bili zeleni, i to debelo zeleni.

A sad odjednom samo je DJI debelo zelen, a DJA, DJU, DJT su crveni?

Što se dogodilo?

I love the Smell of Profits in the Morning

Da i meni je to čudno. Također nestali su postoci za S&P te NASDAQ što nikad nije bilo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ko je spreman kladit se da danas padamo ?
Pratim n-tv i očajnički čekam savjet stručnjaka ili barem mišljenje o generalnoj promjeni trenda i
ne dočekam ga jutros. Kažu da baš nije optimizam prevladao, pogotovo na istoku– samo po 1,6 u + na onakav povjesni skok DJ , premalo, a sjetimo se kako su letjeli prvi put kad se DJ vratio preko 12000, svi preko 4,5,6 %
Nadam se da griješim ,ali krdo opet misli da idemo gore, a to se rijetko obistini[angry]

ko da će sad ameri otvorit a ne europa, to je zaheb, brzo će to oni ispravit

&

http://money.cnn.com/data/us_markets/index.html

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Kako god bilo, skrivali ili manipulirali jučer je završilo ovako:

Dow 12,156.81 +416.66 (3.55%)
Nasdaq 2,255.76 +86.42 (3.98%)
S&P 500 1,320.65 +47.28 (3.71%)

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

europa se lijepo zeleni, već drugi dan za redom

New Report

Close