Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@fazan

puranu, imaš PM

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



@fazan
puranu, imaš PM

Zašto ne namiguješ? Ispravi to brzo dok možeš.[wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom.
Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast.
Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti
gore. [shocked]

[color=blue][/color]

[wink]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Dali neko zna koja je vrijednost dionice podravke.na investitoru PBZ pokazuje 406,01 a u portfelju 400 kuna.
Nakon što osvježim ista cijena 4oo kuna.


Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Ali sutra se vozio relli!!![wink]

March 11 (Bloomberg) — U.S. stocks rallied the most in five years after the Federal Reserve said it will pump $200 billion into the financial system to shore up banks battered by mortgage-related losses

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aV6tQ9FsISZI&refer=home


Ljudi, nemojmo se zavaravati Amerikom. Ja sam prodao nešto evo prošli tjedan prije ovog zadnjeg pada , i ne vidim još rast. Ne znam da li ću se vraćati, ali ako da, to će biti nakon GFI-a kad vidim hoće li napokon krenuti gore. [shocked]

Pametno si napravio, ako nisi sve prodao prodaj sutra i onda gledaj i samo čekaj [lol]

14.04.2008.

Ima li kakvih vijesti od AZ mirovinskog?
Da li je Hanfa dala kakva očitovanja Novoselca, ili su on i Samodol negdje na pelinkovcu rasčistili
onako po balkanski[sealed]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Dali neko zna koja je vrijednost dionice podravke.na investitoru PBZ pokazuje 406,01 a u portfelju 400 kuna. Nakon što osvježim ista cijena 4oo kuna.

Simbol ….Zaključna ..Zadnja ….Prom ……Prva …..Najviša ..Najniža …Prosječna ….Količina …..Promet
PODR …..404,62 …..406,00…..+1% …..406,00 ..406,01 ….400,00 …404,62 ……….1.076 ……..435.370,92
PODR ……………………………………….Blok …400,00 ..400,00 ….400,00 …400,00 ……..13.250 ….5.300.000,00

Vaš link

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

vracam se u optimiste…..mislim da je kraj ovih fondovskih igara tko se upeco taj se upecao

Nakon jučerašnjeg super dana na US burzi—Dow +3,55%,Nasdaq+ 3,98%….
Danas su Futures za Evropu jako,jako gore :

Njamačka +1,70 %
Engleska +1,40 %
Francuska + 1,80%

Nadam se da ce i kod nas danas tim putem ali konstantno.Mislim da je bilo dosta dokupa po jeftinim cijenama.


Nakon jučerašnjeg super dana na US burzi—Dow +3,55%,Nasdaq+ 3,98%….
Danas su Futures za Evropu jako,jako gore :

Njamačka +1,70 %
Engleska +1,40 %
Francuska + 1,80%

Nadam se da ce i kod nas danas tim putem ali konstantno.Mislim da je bilo dosta dokupa po jeftinim cijenama.

Shangai -1,71. Padamo danas![lol]
Gdje vidiš futurese za Evropu? Hvala!

New Report

Close