Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opa 2,24 Ameri. Dow Jones.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2624421c-3f50-4b57-9e87-a6446edc4a4b
Wall Street napokon spreman za uzlet

kakve milijune oni spominju u članku kad se radi o njihovim bilijonima(našim miljardama), zar je moguće da oni to ne znaju

&

ameri stvarno grabe ….[thumbsup]


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2624421c-3f50-4b57-9e87-a6446edc4a4b
Wall Street napokon spreman za uzlet

kakve milijune oni spominju u članku kad se radi o njihovim bilijonima(našim miljardama), zar je moguće da oni to ne znaju


Tužno, pretužno ko kreira investicijsku atmosferu u Hrvata, koji diletanti…
Fed pumps more money into financial markets
Central bank loans $200 billion to big investment firms to promote liquidity. But measures aren’t prompting banks to increasing lending


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2624421c-3f50-4b57-9e87-a6446edc4a4b
Wall Street napokon spreman za uzlet

kakve milijune oni spominju u članku kad se radi o njihovim bilijonima(našim miljardama), zar je moguće da oni to ne znaju

U neočekivanom priopćenju američka središnja banka Fed najavila je da proširuje program kojim će u financijski sustav ubrizgati svježu likvidnost od 200 milijuna dolara.

vrhunac kretenizma u tiskovinama
toliko o strucnosti novinara
nemam rijeci tko sve pise po tim “novinama”

Postanite Eu-robovi

Ne znam kako kolega “blade” mozete vi znati kada je dno trzista!! Bas bi volio da ste mi reki onda u 12. mjesecu sve sto znate pa da sam rasprodao svoj portfelj i vi mi kazete kada je DNO i ja opet lijepo uđem i zaradim par stotina tisuca kuna…
Ne bojte se vi za amere…Treba nekako CROBEX podici…Ali kako???

...biti najbrži čovijek na svijetu...

USA poludila!!!! 3% i raste
Evo sta ti je 200bill$, juris u inflaciju, tko je tu lud???
Bit ce tu jos suza

DOW +3 % ??


Ne znam kako kolega “blade” mozete vi znati kada je dno trzista!! Bas bi volio da ste mi reki onda u 12. mjesecu sve sto znate pa da sam rasprodao svoj portfelj i vi mi kazete kada je DNO i ja opet lijepo uđem i zaradim par stotina tisuca kuna…
Ne bojte se vi za amere…Treba nekako CROBEX podici…Ali kako???

ne znam ja ništa niti sam znao, ja sam samo htio reci da dosadašnji pokušaji nisu uspleli zaustaviti trend prema dole, odnosno kao i danas indeksi su rasli i onda već drugi, treći dan počeli bilježiti minuse, sukladno iskustvu iz ne tako davne prošlosti moglo bi se dogoditi isto
(kad velim pokušaji mislim na rezanje kamata i onih 150 milijardi od Busha)

&


Ako narednih dana se prekriži MACD, biti će njasra.
Evo malo grafova slovenaca i srba. Pa procjenite. Mi smo između.

Majstore, pa ti si u svadji sam sa sobom. Aj se odluci vise na koju ces stranu drukati! Cak i kad pokusavas uz pomoc grafova nesto pametno izdrukati, ti jedno, grafovi drugo.
E da, zaboravio si staviti graf Nove Gvineje! [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ne znam kako kolega “blade” mozete vi znati kada je dno trzista!! Bas bi volio da ste mi reki onda u 12. mjesecu sve sto znate pa da sam rasprodao svoj portfelj i vi mi kazete kada je DNO i ja opet lijepo uđem i zaradim par stotina tisuca kuna… Ne bojte se vi za amere…Treba nekako CROBEX podici…Ali kako???

Velikom privatizacijom!
Ina ! [thumbsup]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Kaje ovo ljudi… dođoh doma i vidjeh da su “Indijanci” totalno poludili od euforije… svaka čast [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] – mislil sam da gledam krivu regiju, ne sjećam se kad je zadnji put djijica bila prek 3 % u zelenom [thumbsup]… ak nakon ovog i sjednice sutra na kojoj će službeno biti rečeno DA za EU mi se budemo i dalje mrcvarili s prometom onda stvarno ne znam kaj bi nas drugo moglo probudit…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close