Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tenkista:

Amerikanci u startu više crveni a futuresi su pokazivali zeleno. No, to je tek prvih 20 minuta.

Amerika nije još otvorila.

finance.google.com kaze da je… Bit ce da su mijenjali vrijeme.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


tenkista: ” Amerikanci u startu više crveni a futuresi su pokazivali zeleno. No, to je tek prvih 20 minuta. ” Amerika nije još otvorila.

Otvorila je prije 26 minuta.


valentine: ” tenkista: ” Amerikanci u startu više crveni a futuresi su pokazivali zeleno. No, to je tek prvih 20 minuta. ” Amerika nije još otvorila. ” Otvorila je prije 26 minuta.

ovo je nešto po novom

&

Bolje za nas, da bar i oni u 10:00 počnu. Pa da zajedno padamo svi, Amerika, Europa i Hrvatska.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ameri i vrijeme:

http://wwp.greenwichmeantime.com/time-zone/rules/usa.htm

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

kako je uzbudljivo danas na toj burzi, mislim da bismo mogli završiti s najmanjim prometom negdje od 2006. ako se fondovi ne odluče poigrati, a čini se da neće.

mnogi fondovi imaju akcije
mp (slovenski) usao na nase trziste
bas me zanima dali ce biti rasta
kad zavrse akcije

svi čekaju fondove, a ne znaju da ovi neće ulaziti još dosta dugo.
Sa više izvora se priča da će tek krajem godine krenuti znatniji opravak i rast, a do onda mrcvarenje.

Kada se uzme u obzir da su to isti koji govore o oporavku i koji pokreću burzu (fondovi) onda ima smisla da oni znaju kada će ozbiljnije krenuti, a to je zadnji kvartal. Živi bili pa vidjeli.

to mi ima smisla i jer fondovi žele iscrpiti ove friške dioničare, te ih udaljiti sa burze i da vrate novce u fondove, iako dobro opečene ( sa gubicima 30-50%). Znam da je scenario crn i nadam se da sam potpuno u krivu, a vrijeme će pokazati.

sretno


svi čekaju fondove, a ne znaju da ovi neće ulaziti još dosta dugo.
Sa više izvora se priča da će tek krajem godine krenuti znatniji opravak i rast, a do onda mrcvarenje.

Kada se uzme u obzir da su to isti koji govore o oporavku i koji pokreću burzu (fondovi) onda ima smisla da oni znaju kada će ozbiljnije krenuti, a to je zadnji kvartal. Živi bili pa vidjeli.

to mi ima smisla i jer fondovi žele iscrpiti ove friške dioničare, te ih udaljiti sa burze i da vrate novce u fondove, iako dobro opečene ( sa gubicima 30-50%). Znam da je scenario crn i nadam se da sam potpuno u krivu, a vrijeme će pokazati.

sretno


Ti izvori budući nisi naveo tko su vjerovatno je neka baba gatara koja živi u tvom kvartu samo me još zanima jeli gledala u šalicu od kave ili ima kristalnu kuglu.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

vrijeme će pokazati, a nadam se da Pete da si ti u pravu, a ja ne. Za dobro svih nas.


robertus: ” svi čekaju fondove, a ne znaju da ovi neće ulaziti još dosta dugo. Sa više izvora se priča da će tek krajem godine krenuti znatniji opravak i rast, a do onda mrcvarenje. Kada se uzme u obzir da su to isti koji govore o oporavku i koji pokreću burzu (fondovi) onda ima smisla da oni znaju kada će ozbiljnije krenuti, a to je zadnji kvartal. Živi bili pa vidjeli. to mi ima smisla i jer fondovi žele iscrpiti ove friške dioničare, te ih udaljiti sa burze i da vrate novce u fondove, iako dobro opečene ( sa gubicima 30-50%). Znam da je scenario crn i nadam se da sam potpuno u krivu, a vrijeme će pokazati. sretno ” Ti izvori budući nisi naveo tko su vjerovatno je neka baba gatara koja živi u tvom kvartu samo me još zanima jeli gledala u šalicu od kave ili ima kristalnu kuglu.


Sa više izvora ……..

Valjda sa izvora rijeke Save!

sampras:

Sa više izvora ……..”

Valjda sa izvora rijeke Save!


Sad ti sebe i svoj nick besplatno reklamiraš.

Mudar si ti mudar

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close