Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ti stvarno misliš da naši mirovinci nešto znaju, a pogotovo o precijenjenim dionicama??? ne bih mogao vjerovati u to. Sjeti se samo da AZ prošli tjedan priča o precijenjenosti tržišta, a da gotovo nitko od institucija ne odreagira. Takvim pristupom može se samo srušiti burza, a da ne snosi nikakve posljedice. xmenergy: ” ”

pa nije valjda da nisi primjetio dozu ironije u mom postu a i ponešto istine?
tko bi to mogao vratit cijene od prosinca osim mirovinaca ?

gdje se može vidjeti aktualno stanje crobexa ( a da nije s odgodom od 15 minuta kao na business.hr )

pardoniram kolega, nisam shvatio ironiju. Mirovinci ne mogu pomoći ni sami sebi, a kako će nama?
više sreće drugi puta


robertus: ” ti stvarno misliš da naši mirovinci nešto znaju, a pogotovo o precijenjenim dionicama??? ne bih mogao vjerovati u to. Sjeti se samo da AZ prošli tjedan priča o precijenjenosti tržišta, a da gotovo nitko od institucija ne odreagira. Takvim pristupom može se samo srušiti burza, a da ne snosi nikakve posljedice. xmenergy: ” ” ” pa nije valjda da nisi primjetio dozu ironije u mom postu a i ponešto istine? tko bi to mogao vratit cijene od prosinca osim mirovinaca ?


gdje se može vidjeti aktualno stanje crobexa ( a da nije s odgodom od 15 minuta kao na business.hr )

Kad platis ZTM onda gledas u realnom vremenu. To je jedini nacin. Sve drugo je s delayom od barem 15 minuta


miko89: ” gdje se može vidjeti aktualno stanje crobexa ( a da nije s odgodom od 15 minuta kao na business.hr ) ” Kad platis ZTM onda gledas u realnom vremenu. To je jedini nacin. Sve drugo je s delayom od barem 15 minuta

Ovo baš i nije točno. Ja npr. gledam na Burzovnom monitoru na web stranicama mog brokera – u real time-u!


Ovo baš i nije točno. Ja npr. gledam na Burzovnom monitoru na web stranicama mog brokera – u real time-u!

Ti misliš da gledaš u real time, a zapravo ti kasni monitor.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Abacus gledalica – osvježenje podataka svako 20 sec.

Amerikanci u startu više crveni a futuresi su pokazivali zeleno. No, to je tek prvih 20 minuta.

Alien:

miko89: ” gdje se može vidjeti aktualno stanje crobexa ( a da nije s odgodom od 15 minuta kao na business.hr ) ” Kad platis ZTM onda gledas u realnom vremenu. To je jedini nacin. Sve drugo je s delayom od barem 15 minuta

Ovo baš i nije točno. Ja npr. gledam na Burzovnom monitoru na web stranicama mog brokera – u real time-u!

Ma svakako. A onda je svizac… Real time daje samo i isključivo ZTM – ak ne vjerujete imate telefon od ZSE pa nazovite i provjerite a možete i svog brokera zvrcnut pa da Vam veli koliko Vam kasni to u što gledate.

fist:

Ovo baš i nije točno. Ja npr. gledam na Burzovnom monitoru na web stranicama mog brokera – u real time-u!

Ti misliš da gledaš u real time, a zapravo ti kasni monitor.


Kasni i ja to vidim nazovem brokera pa pitam za neke cijene i vidim da u mene nije takva situacija na monitoru, kasni 2-3 minute sigurno

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Abacus gledalica – osvježenje podataka svako 20 sec.

Jedno je kaj oni osvježavaju a nešto drugo koliko im je delay odakle vuku podatke. Dakle ni to nije u realnom vremenu. Imam i ZTM i Gledalicu da ne bi bilo zabune


Amerikanci u startu više crveni a futuresi su pokazivali zeleno. No, to je tek prvih 20 minuta.

Amerika nije još otvorila.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close