Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znam da nema nikakve veze, ali koliko bi još cijene pale da je Sanader odabrao ZERP umijesto EU??? tada bi svi govorili da cijene padaju i zbog toga. Naravno da ne padaju zbog toga, već je ljudima lakše kada ima neki “opravdani” razlog.

Ode Europa lagano u plus.


Ode Europa lagano u plus.

Ode LEDO lagano u minus 7%

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Futures u blagom plusu
Ode Europa lagano u plus
zerp odgođen

ajmo i mi u malo manji minus[pray]

... otišli su bikovi uzalud ...


Ode Europa lagano u plus.

A mi lagano u ku…[angry]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


evo njega opet tuna

di je? [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Mi čekamo Amere da vidimo kako oni stoje.


Tko bi rekao da ce Lucidus biti najveca svijetla tocka trgovanja! Ja to definitivno ne bi prognozirao prije par tjedana[thumbsup]

Ma nije to nikakva svjetla točka jer je dionica nelikvidna… u 2. mjesecu se njome trgovalo samo 3 dana, gledajući zadnjih godinu dana mjesečni prosjek trgovanja ovom dionicom je kojih 6, 7 dana, a ukupni promet u zadnjih godinu dana je oko 7,3 mije kuna. To je stvarno miljama daleko od svjetle točke [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Evo na jdpl, onaj nalog od 220 se lagano iskrcao po bidu, tako da sada možemo rasti. Valjda mu je bilo hića, jadan on…


[cool][thumbsup] Baš loš dan na burzi – 1,32 % [bye][bye][bye][bye][bye] Kad raste onda 2 dana za redom po +0,50
a kad pada onda tri dana za redom po – 1,50 sramota.[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

[bye][bye][bye][bye][bye]

No respect

Čemu se čudite ?! Pa mi smo pali prošli tjedan samo 1,33 a Evropa po 3 % .Sad se oni vraćaju a mi moramo prestić njihov minus što je prije moguće jer mi pratimo njih
Ne idemo mi nikud dok mirovinci ne odluče da idemo nekud A zašto bi oni odlučili da mi idemo nekud, pa oni savjesno raspolažu našom imovinom i nikad ne kupuju precijenjene dionice kojih je kod nas sad gomila[proud]

ti stvarno misliš da naši mirovinci nešto znaju, a pogotovo o precijenjenim dionicama???
ne bih mogao vjerovati u to. Sjeti se samo da AZ prošli tjedan priča o precijenjenosti tržišta, a da gotovo nitko od institucija ne odreagira. Takvim pristupom može se samo srušiti burza, a da ne snosi nikakve posljedice.


Čemu se čudite ?! Pa mi smo pali prošli tjedan samo 1,33 a Evropa po 3 % .Sad se oni vraćaju a mi moramo prestić njihov minus što je prije moguće jer mi pratimo njih Ne idemo mi nikud dok mirovinci ne odluče da idemo nekud A zašto bi oni odlučili da mi idemo nekud, pa oni savjesno raspolažu našom imovinom i nikad ne kupuju precijenjene dionice kojih je kod nas sad gomila[proud]

New Report

Close