Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije mi jasno od kad se Fon Braun okrenuo u medvjeđe krzno………….promaklo mi je![shocked]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ode ja spat ovo nema smisla danas pratit 17 milja prometa,bljak [yawn]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

i futuresi amerike se zelene:

Šta je meni ovo trebalo...


Braune, vjerujem da i druge kao ni mene u ovim trenucima ne zanima Srbija.


Da ali što nas onda zanima. Europa ne jer su oni okrenuli u plus a mi idemo i dalje dolje, Ameri ne jer njihovi futuresi su isto zeleni. Dakle nas zanimaju oni koji ne žele okrenuti trend a jedini to mogu. Pitanje tko su oni i sa čijim novcima rade, jesmo li ih razljutili, da li su na ručku, jesu li stavili odgovarajuću kravatu danas? Zašto ovo pitam, pa zato što vrijednosti firmi kod nas izgleda više uopće nisu bitne već neke druge stvari. [angry]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Češki index je pljunuti DAX.
PRAGUE STOCK EXCHANGE INDEX – PX
Samo su -15% u minusu unatrag godinu dana.[bye]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ode ja spat ovo nema smisla danas pratit 17 milja prometa,bljak [yawn]

kardum je sigurno ljut, nema likvidnosti i veli on niko ne zaraduje

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Za ovako nešto stvarno moraš biti LOPOV!!!!

DJS Balkan 50 (EUR) – SXB5P
Dow Jones STOXX Balkan 50 Equal Weighted predstavlja najveće i najlikvidnije tvrtku unutar osam balkanskih država. Indeks obuhvaća 50 dionica iz Bugarske, Hrvatske, Grčke, Makedonije, Rumunije, Srbije, Slovenije i Trurske. Dow Jones STOXX Balkan 50 Equal Weighted Index je dizajniran kako bi služio kao temelj financijskih proizvoda.
Regija je -10% unazad godinu dana u minusu. Shitara.[yawn]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ode Europa u zeleno.

a dioki s dvije utržene dionice drži plus u današnjem potonuću [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Da ali što nas onda zanima. Europa ne jer su oni okrenuli u plus a mi idemo i dalje dolje, Ameri ne jer njihovi futuresi su isto zeleni. Dakle nas zanimaju oni koji ne žele okrenuti trend a jedini to mogu. Pitanje tko su oni i sa čijim novcima rade, jesmo li ih razljutili, da li su na ručku, jesu li stavili odgovarajuću kravatu danas? Zašto ovo pitam, pa zato što vrijednosti firmi kod nas izgleda više uopće nisu bitne već neke druge stvari. [angry]

Bitno je kod nas samo ovo: ” Da ne mutiš vodu previše da ne bi Hanfa morala kao intervenirat.”

Sanader definitivno odustao od ZERP-a

http://business.hr/Default2.aspx?Art…8d&ref=lastadd

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close