Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bit će da danas tražimo novo dno na nekim dionicama…


valentine: ” Valjda vam je jasno da smo stigli DAX i sad će rasprodaja stati, kvazi manageri bulje u monitor i osluškuju kamo dalje ide DAX.[thumbsup] ” E, ovdje se zadnje vrijeme stvarno svasta moze procitati. Sami znalci…. [lol] [lol] [lol] [lol]

Zašto da ne Kataklizmični.
To je jedna od ideja, ipak pratimo DAX ko pijan plot.
Samo da nam se ne desi ko srbima. Oni su već -13%/god.
Ali mislim da trebamo uzeti pad slovenaca i srba te ga podjeliti sa 2. I tu smo mi.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ht u prvih 40 min,samo 1712 komada prodano…
Ne sjećam se tako slabe trgovine sd Ht,izgleda da nema više drhtavih ručica….[thumbsup]


A je tak onda brzo gore jer smo mi u duplo većem minusu.

I oni brzo lete, od -1% do 0,1% pa do 0,8% i sada oko 0,4%. Prati ne možeš pogriješiti. Lažnjaci ostaju zadnji.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


bit će da danas tražimo novo dno na nekim dionicama…

još se ne vidi dno[bye]

fon pišek iz bek!!!
piški, piški miiiiiiii…….

sad će po njemu fon klaun!!
ajmo, dečki, ajmo!!!

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Ljudi pa nije sve tako crno,evo prve blokade
LCDS-R-A +10,85


” znam znam i nije mi svejedno kad sa sjetim,.ali kako kažu što te ne ubije to te ojača [thumbsup]

Nego frende reci ti meni, sad ces unistiti Galway United Football Club, jelte?[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

micite se svi sa kupnje na jdpl

kupnja
612,00 15
611,00 5
610,00 122
601,00 15
600,07 20
600,01 35
600,00 1000
599,20 5
596,00 53
590,00 50

evo kolega dolje ceka sa 1000 komada
hvala kolega sto skidate cijenu
[cool]

Postanite Eu-robovi

Napokon pa je nešto i Adrisom protrgovano [thumbsup]…

You either do it right or you get eliminated!

Što sam vam rekao dečki blokada na LCDS +17,53….[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

3 Evropske već u plusu! Da li će to nama pomoći da i mi preokrenemo ili mi pratimo samo negativu? [undecid]

New Report

Close