Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko opako skuplja zabu

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


zašto pada IGH ?

stvarno za ne povjerovat [undecid]

pa zašto nebi padao kolega ? [rolleyes]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ovo će rast ovo neće itd … ma nema tu dobra i loša firma, nema tu fundamenti i precijenjena i podcijenjena .. tu ili raste sve ili pada sve …

Cookie Monster


Netko opako skuplja zabu

ali netko još opakije prodaje

Cookie Monster

gdje su sada von braun i ostali sa porukama “idemo gore” i sl, samo vi njih slušajte i potrošite svoju ušteđevinu u “pravo vrijeme” , kada vam se želi lijepo objasniti da smo u padajučem marketu onda je to drukanje, a vi nemojte slušati,očito se do novca lako dolazi pa se može i počastiti one koji bježe s marketa, neki misle promjeniti zakone fizike…[wink]


ovo će rast ovo neće itd … ma nema tu dobra i loša firma, nema tu fundamenti i precijenjena i podcijenjena .. tu ili raste sve ili pada sve …

Ovo je najveća istina kolega. Nema tu nikakve veze kakav je izvještaj, kakvi su poslovi, dobici, gubici. Ak pada moja dionica nek pada i tvoja. [angry]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


gdje su sada von braun i ostali sa porukama “idemo gore” i sl, samo vi njih slušajte i potrošite svoju ušteđevinu u “pravo vrijeme” , kada vam se želi lijepo objasniti da smo u padajučem marketu onda je to drukanje, a vi nemojte slušati,očito se do novca lako dolazi pa se može i počastiti one koji bježe s marketa, neki misle promjeniti zakone fizike…[wink]

Nick, pa ti si prvi koji je to radio [lol] [lol] [lol] … zato si i zaglavio…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Polako ali sigurno ponovo mi dolazimo do najvećeg minusa u Europi. Ide nama to.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Valjda vam je jasno da smo stigli DAX i sad će rasprodaja stati, kvazi manageri bulje u monitor i osluškuju kamo dalje ide DAX.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Valjda vam je jasno da smo stigli DAX i sad će rasprodaja stati, kvazi manageri bulje u monitor i osluškuju kamo dalje ide DAX.[thumbsup]

E, ovdje se zadnje vrijeme stvarno svasta moze procitati. Sami znalci…. [lol] [lol] [lol] [lol]

skype - ivek1234

Nick Leson:

gdje su sada von braun i ostali sa porukama “idemo gore” i sl, samo vi njih slušajte i potrošite svoju ušteđevinu u “pravo vrijeme” , kada vam se želi lijepo objasniti da smo u padajučem marketu onda je to drukanje, a vi nemojte slušati,očito se do novca lako dolazi pa se može i počastiti one koji bježe s marketa, neki misle promjeniti zakone fizike…[wink]

Nick, pa ti si prvi koji je to radio [lol] [lol] [lol] … zato si i zaglavio…

znam znam i nije mi svejedno kad sa sjetim,.ali kako kažu što te ne ubije to te ojača [thumbsup]


Valjda vam je jasno da smo stigli DAX i sad će rasprodaja stati, kvazi
manageri bulje u monitor i osluškuju kamo dalje ide DAX.[thumbsup]

A je tak onda brzo gore jer smo mi u duplo većem minusu.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close