Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Sve sam vam već rekao, ne želim se ponavljati. Ne izgleda dobro još i kad sam govorio, a ni sada”…citiram riječi mojeg gurua. Moram priznati malo isprazno, ali godi uhu. Pogotovo kad si u cashu.[proud]

ja ti to ne mogu otvoriti (imam i Win rar i win zip) kad ga unzipam daje neki nepoznati format.
nema veze, ja i dalje tvrdim što sam rekao za OMF-ove a činjenica je da upravo oni drže u šaci cijelo tržište
i po meni toga su svijesni,(bilo bi čudno da nisu) e sad kad će i da li će početi na velika vrata ulaziti i ponovo nas dizati tamo di smo bili prije jeseni (zime) 2007. to bumo vidli.
u svakom slučaju bolje se suzdržat od tlapnji. želje su želje, a realnost je nešto drugo.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

evo prvo malo materijala za interpretacije:

http://www.market-harmonics.com/free-charts/sentiment/investors_intelligence.htm

a ovdje sam malo obradio consumer sentiment u posljednjih 30 godina. prvi segment su zadnje dvije godine carterovog predsjedništva, drugi i četvrti su naravno reagan i clinton. a treći i peti segment pokazuju rezultate predsjednikovanja obitelji bush.

ne, nema nikakve dvojbe, USA u petak zavrsila u solidnom crvenom( vec po običaju), znači da EU sutra brije u crveno, pa stoga smo i mi sutra oko 4100,
Ponovno napominjem, GFI će poslužiti mnogima, da smanje gubitke ili visoke ulaze, i van do kolovoza,
stoga kada se nahrupi na izlazna vrata po objavi dugoočekivanih rezultata,-neće biti mjesta za sve pa bi oni koji se ukrcaju ovih dana ponovno mogli visiti s onu strane brklje,
stoga polako i čekati da GROBEX mirno dozrije na nekakavom relativno tvdom dnu ( ja mislim oko 3600) pa onda lagano na ukrcaj ali do tada ce proteci nekih 5-6 mjeseci ovoga svakodnevnog pelina…
ovo je moje mišljenje i daj bože da griješim i da krene UP–ali sumnjam[bye]


ja ti to ne mogu otvoriti (imam i Win rar i win zip) kad ga unzipam daje neki nepoznati format. nema veze, ja i dalje tvrdim što sam rekao za OMF-ove a činjenica je da upravo oni drže u šaci cijelo tržište i po meni toga su svijesni,(bilo bi čudno da nisu) e sad kad će i da li će početi na velika vrata ulaziti i ponovo nas dizati tamo di smo bili prije jeseni (zime) 2007. to bumo vidli. u svakom slučaju bolje se suzdržat od tlapnji. želje su želje, a realnost je nešto drugo.

Daj stavi novi WinRar 3.71. Svejedno Mirkoslav koji nam to šalje je Rarao i meni otvara bez beda.
Nego, mirovinci drže nas u šaci, a koji bi im interesi bili da sruše još tržište dole, bankrotiraju još par fondova?
E tad bi nastao divlji zapad. Vjerujem da si u cashu, ali tvoje tlapnje i želje ipak nemaju uporište.
BTW…činjenica je da nitko ne izlazi u TOP10 i da se ništa ne mijenja.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ne, nema nikakve dvojbe, USA u petak zavrsila u solidnom crvenom( vec po običaju), znači da EU sutra brije u crveno, pa stoga smo i mi sutra oko 4100, Ponovno napominjem, GFI će poslužiti mnogima, da smanje gubitke ili visoke ulaze, i van do kolovoza, stoga kada se nahrupi na izlazna vrata po objavi dugoočekivanih rezultata,-neće biti mjesta za sve pa bi oni koji se ukrcaju ovih dana ponovno mogli visiti s onu strane brklje, stoga polako i čekati da GROBEX mirno dozrije na nekakavom relativno tvdom dnu ( ja mislim oko 3600) pa onda lagano na ukrcaj ali do tada ce proteci nekih 5-6 mjeseci ovoga svakodnevnog pelina… ovo je moje mišljenje i daj bože da griješim i da krene UP–ali sumnjam[bye]


@MiaIII

Ne znam čega si se ti najeo, ali bez ikakve analize bubnuti 3600bodova, za to stvarno treba biti talentiran.

Mislim da ćemo još malo metiljati ovdje i, uskoro krenuto prema 5000bodova, kad se pokaže signal za EU i NATO, a to bi moglo biti vrlo skoro.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

@Von Braun

Sukladno Vašem odgovoru korisniku Mialll, koja je vaša analiza da će Crobex krenuti prema 5000 bodova?

Suricata suricatta


@Von Braun

Sukladno Vašem odgovoru korisniku Mialll, koja je vaša analiza da će Crobex krenuti prema 5000 bodova?


To bi i mene strašno zanimalo…[smiley][smiley]… analiza bilo koje vrste [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

svi su nervozni od korekcije, malo malo pa ćemo se svi pokačit zbog nekog bezveznog razloga

&

Dobit Zagrebačke banke nakon oporezivanja 1,11 mlrd kuna
Neto kamatni prihod u ukupnim prihodima sudjeluje sa 59,5%, neto prihod od naknada i provizija 25%, a ostalim prihodima pripada 15,5%
Neto dobit Grupe Zagrebačke banke ostvarena u 2007. godini iznosi 1,27 milijardi kuna što je porast od 29,6%,
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

…pravda uvijek pobjedjuje…..cestitam gosp.Đapiću na pobjedi u gradu osijeku i HSP-u ……hvala…


svi su nervozni od korekcije, malo malo pa ćemo se svi pokačit zbog nekog bezveznog razloga

Joj, znas koliko mi fali!
Joj, samo malo, sitno da…[lol]

New Report

Close