Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa kad kažeš da nemaš šta za reć onda pročitaj i izanaliziraj svoj predhodni post pa objasni njegovu svrhu ,namjeru i poruku

To prepustam tebi…. [thumbsup]

skype - ivek1234


Ako si malo pogledao onaj Excel file Top10, vidi se da ni fondovi nisu puno kupovali , ni prodavali u zadnjih tjedan dana, kako ti pričaš. I još nešto, ja sam optimista, i uvijek navijam za rast i razvoj, ali ne pada mi lako ova korekcija, za razliku od tebe koji ni sam ne znaš bi li druko na korekciju ili rast.. NHF. [smiley]

kako da pogledam tu tvoju tabelu kad je uopće ne mogu otvoriti, nakon kaj ju skinem i unzipam ne pokazuje ju kao excel fajl. osim toga ko mi garantira autentičnost iste..ovo što sam napisao o OMF-ima temelji se na informacijama do kojih sam došao a ako pogledaš kakva su iskrcavanja bila od 11. mjeseca na ovamo nije baš teško povjerovati u iste.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ivek znam da nebriješ na pozitivno ali da jesi koji bi argumenti bili, mora ih bit


Ja ipak mislim – da politiku BURZE diktiraju OVDJE naši najjači fondovi, a rekla sam i ponavljam :
oni pale motore oko 25.03…makar , padale sve glave oko nas….njih to ne zanima. Vidite da se sve može

zašto 25.03. – po ćemu je zanimljiv ovaj datum, daj me prosvijetli

&


ČARUGA: ” Pa kad kažeš da nemaš šta za reć onda pročitaj i izanaliziraj svoj predhodni post pa objasni njegovu svrhu ,namjeru i poruku ” To prepustam tebi…. [thumbsup]

eeee moj ivek

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Evo TOP10 u zadnjih tjedan dana. Čini mi se da se malo nadokupljuje.
Prodaju samo mali drhtavci. OIF i OMF čekaju pogodan ulazak.
Mirovinci većinom nisu prodavali u tjedan dana.

ja ga isto ne mogu otvoriti

&


miami: ” Ja ipak mislim – da politiku BURZE diktiraju OVDJE naši najjači fondovi, a rekla sam i ponavljam : oni pale motore oko 25.03…makar , padale sve glave oko nas….njih to ne zanima. Vidite da se sve može ” zašto 25.03. – po ćemu je zanimljiv ovaj datum, daj me prosvijetli

valjda zato kaj je to prvi radni dan nakon Uskrsa iako ne znam kakve to veze s ičim ima

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Von Braun:

Evo TOP10 u zadnjih tjedan dana. Čini mi se da se malo nadokupljuje.
Prodaju samo mali drhtavci. OIF i OMF čekaju pogodan ulazak.
Mirovinci većinom nisu prodavali u tjedan dana.

ja ga isto ne mogu otvoriti

j

ja otvorio, nema nekih promjena baš…

aj sad ga uploadaj sim da se mogu nastaviti prepucavat sa Von Braunom, ovako nemam pojma o čem priča..
[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

evo….


@optimist

To mu ja pričam već čitav dan.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Svako ima svog idola.
Pogodite tko je moj?[thumbsup]


Svako ima svog idola. Pogodite tko je moj?[thumbsup]

d r u k e r [cry][proud][cool][undecid][shocked][huh][thumbsup][embarass][sealed][yawn][bye][rolleyes][angry] [lol] [kiss][pray][sad][wink][smiley][tongue][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray][pray]

New Report

Close