Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To sam i ja danas pomislio. Osim toga sam pomislio da ću JDPL prodati po izlasku GFI-a.

I love the Smell of Profits in the Morning


Nisam to kontao. Već sam pisao da sam si računao neke stvari. Zaboli me za upravu, volio bi da vi koje znam dobro prođete.

Isto od srca želim svim dioničarima i stanarima Indg. Amen.

No respect


Od osam najbogatijih, četiri indijca. Bit će posla za brodare slijedećih godina…

I barel nafte 250$?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK:

Od osam najbogatijih, četiri indijca. Bit će posla za brodare slijedećih godina…

I barel nafte 250$?

E to ne volim… Al kaže wunder da su commodities veliki balon i da bu pukli, a on zna.
Tak da nema beda.

No respect


fazan: ” Nisam to kontao. Već sam pisao da sam si računao neke stvari. Zaboli me za upravu, volio bi da vi koje znam dobro prođete. ” Isto od srca želim svim dioničarima i stanarima Indg. Amen.

Nije amen.
Napisao sam jedan post, nakon što sam istraživao kod podosta ljudi, uključujući i tebe. Nitko ne zna odgovor. Nakon toga, naravno ignoriranje i optuživanje za drukanje.

Za kraj, kontradruk na INDG i pitanje jesam li dobro danas.

Slično je bilo i na SNBA.

I love the Smell of Profits in the Morning


vlad1111: ” još malo za neuke… ” Evo nastavka… Başörtüsünün serbest bırakılıp bırakılmamasına yönelik tartışmalar son günlerde Türkiye’nin gündemine iyice otura dursun, ünlü markaların Avrupa’daki defilelerinde boy gösteren başörtülü modeller renkli görüntüler oluşturuyor. İtalya’nın Milan şehrinde düzenlenen Milan Moda Haftası etkinlikleri kapsamında, ünlü moda markası Dolce&Gabbana’nın Sonbahar/Kış kreasyonu da tanıtıldı. Defileye, çene altından bağladıkları eşarpları ile poz veren mankenler damgasını vurdu. / netgazete

e, fala, fala , sad mi je jasnije.
ja se, bome, neću petljat sa timan topliman.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Za kraj, kontradruk na INDG i pitanje jesam li dobro danas.

Znači, ono na ULPL je bio ipak druk? OK

No respect


deimos: ” SLK: ” Od osam najbogatijih, četiri indijca. Bit će posla za brodare slijedećih godina… ” I barel nafte 250$? ” E to ne volim… Al kaže wunder da su commodities veliki balon i da bu pukli, a on zna. Tak da nema beda.

je,je, pitaj njega o balonima.
upravo mu dva izdušila.
vunder, nhf, šala mala.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

e, fala, fala , sad mi je jasnije.
ja se, bome, neću petljat sa timan topliman.


[smiley][smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Nije bio druk, ako nizbočega drugo, onda zato što mi jedan legos ima ULPL založeno pod margin.

I love the Smell of Profits in the Morning


SLK:

deimos: ” SLK: ” Od osam najbogatijih, četiri indijca. Bit će posla za brodare slijedećih godina… ” I barel nafte 250$? ” E to ne volim… Al kaže wunder da su commodities veliki balon i da bu pukli, a on zna. Tak da nema beda.

je,je, pitaj njega o balonima.
upravo mu dva izdušila.
vunder, nhf, šala mala.

kolega vlad da malo pratite što pišem i kad ulazim i izlazim iz dionica znali bi da sam ledo prije najave migrosa prodo na 18 500 kompletan (ulaz 9800) i možeš pogledat što sam tad napisao, te sam ga kupio čisto špekulativno zbog migrosa natrag jeftinije, a to kaj kreten nisam prodo kad je trebalo nego se kocko je druga priča i sad vodim bitke s njim!

drugi balon koji mi se ispuho ne znam koji je pa mi pojasnite?

a što se tiče commoditiesa što je slk reko je evo danas upravo neko napisao ono što i ja mislim i nadam se da se mora dogodit te da će doć do prelijevanja kapitala negdje drugdje!

AIG Sun America recently has switched its rating on energy from overweight to underweight and is instead recommending consumer staples and technology as its best plays in the current climate.
“The reason we have done that is we feel that the commodities market is way ahead of itself, largely due to the weakness in the dollar and speculation in the commodities market in general,” said Steve Neimeth, senior vice president and portfolio manager at AIG. “Energy and commodities have been seen as safe havens in an environment of increasing inflation, but with the credit markets tightening and global economies slowing, it is likely that demand for commodities will wane, which we believe will prick the bubble in the commodities market.”

http://www.cnbc.com/id/23501733

Kad smo već kod ZSE monitora demistificirali način izračuna promjene cijene, ajde da demistificiramo i broj transkacija:

Ako ima neka dobra duša može li mi reći koja je ovo brojka 18.437.61? Može i slovima.

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close