Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jok.

BTW čujem da je sutra na meniju burek i čevapi. Krasno, nema šta!


A obećan je i sevdah … [smiley] ke vidimo…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


SLK:

Ajde, super. Fazan – ne dernjaj se.”

Imaš sreće, još sam pola posta i obrisao.


Je, vidim da te i moderatori brisuckaju kad sam ne obrišeš. Sve u redu danas?

No respect


Asko: ” fazan: ” deimos: ” Evo i ja se nudim stavljati izvjesne tablice na rapidshare. ” Tablicu množenja?… [smiley]” Jok. BTW čujem da je sutra na meniju burek i čevapi. Krasno, nema šta!

može prevod za nefesiće?

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Može…

Derginin genel yayın yönetmeni ve başkanı, derginin merkezinde düzenlenen basın toplantısında, bu yıl listeye ilk kez 1000’den fazla milyarderin girdiğini ve sayının 1125’e yükseldiğini söyledi.

Milyarderler listesinin 13 yıldır ilk sırasında bulunan.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Sve pet.
Inače, saznao sam o čemu se radi. Na to sam i sumnjao.

I love the Smell of Profits in the Morning

još malo za neuke…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Sve pet.
Inače, saznao sam o čemu se radi. Na to sam i sumnjao.


A možda bude i na stol…sve obećano … [smiley][smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” Sve pet. Inače, saznao sam o čemu se radi. Na to sam i sumnjao. ” A možda bude i na stol…sve obećano … [smiley][smiley]

Ovo se odnosilo na SLK i ULPL, a ne da dejavu s čevapima i burekom.
[cool]

I love the Smell of Profits in the Morning


Sve pet.
Inače, saznao sam o čemu se radi. Na to sam i sumnjao.

I šta kažeš? Jesu pametna uprava? Jel znaš i zašto je skupština baš 31.03. i tako brzi dokap?
Ako to skontaš, imaš od mene kajmak za ćevape.

No respect


još malo za neuke…

Evo nastavka…
Başörtüsünün serbest bırakılıp bırakılmamasına yönelik tartışmalar son günlerde Türkiye’nin gündemine iyice otura dursun, ünlü markaların Avrupa’daki defilelerinde boy gösteren başörtülü modeller renkli görüntüler oluşturuyor. İtalya’nın Milan şehrinde düzenlenen Milan Moda Haftası
etkinlikleri kapsamında, ünlü moda markası Dolce&Gabbana’nın Sonbahar/Kış kreasyonu da tanıtıldı. Defileye, çene altından bağladıkları eşarpları ile poz veren mankenler damgasını vurdu. / netgazete

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Nisam to kontao. Već sam pisao da sam si računao neke stvari. Zaboli me za upravu, volio bi da vi koje znam dobro prođete.

I love the Smell of Profits in the Morning

Od osam najbogatijih, četiri indijca. Bit će posla za brodare slijedećih godina…

No respect

New Report

Close