Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tjeraju nas da ulažemo u znanje. nema jednostavno [bye]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Sudeci po Američanima sutra nam se ne pise dobro [bye]

Moram se javiti na ovaj famozni zaključak kojeg dotični već štanca čitav dan, dan za danom…..

“Američki blue chipovi danas su od 15 do 20 posto jeftiniji nego u listopadu prošle godine, što znači da dionice oslikavaju već objavljene loše vijesti i vjerojatnost sporog rasta ili pada gospodarstva.”
” Štoviše, inflacija je u SAD-u bila gora 2005. nego danas, a od 2001. godine nezaposlenost je u prosjeku tijekom cijelog tog razdoblja bila viša nego danas.
Uglavnom, američko gospodarstvo je u dobrom stanju, a jedina realna kriza je bila ona tržišta hipotekarnih zajmova. ”
business.hr
Vaš link
&
Svjetski plusevi nemaju utjecaj na domaće tržište

Možemo li izvući kakav zaključak o predznaku današnjeg trgovanja iz jučerašnjeg last minute zaleta institucionalnih investitora? Odgovor je svim upućenima jasan – vrlo teško. Jer odnos moći u fondovskoj industriji se u posljednjih nekoliko tjedana nije promijenio, što znači da mirovinci još uvijek kontroliraju tržište.

http://business.hr/Defaul…86d-4d7e18ef084a&open=sec

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


nego tko će refresh-at Tuninu tablicu na fundamentalnoj za crobex [rolleyes]

Treba i HT dodat… Hm, tko bi mogao refreshat tuninu tablicu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Sad mi je sve jasno. Znači, današnja zadnja cijena koju vidiš, na kojoj je trgovanje završilo, nije početna sutra. Sutra se kreće od neke potpuno druge cijene, prosječne. Da bi znao sutrašnju početnu cijenu, moraš sam sračunati sve transakcije dana i naći prosjek. Fora, neviđena. [thumbsup]

Pa imaš kolonu prosječna cijena!!!!

Od današnje prosječne cijene ULPL 3.657,64 kn ti se sutra računa postotak rasta, odnosno pada cijene.

I love the Smell of Profits in the Morning


Da bi znao sutrašnju početnu cijenu, moraš sam sračunati sve transakcije dana i naći prosjek.

nemoraš računat. piše ti prosječna. i to je, kak ti kažeš, sutrašnja početna.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Sad mi je sve jasno. Znači, današnja zadnja cijena koju vidiš, na kojoj je trgovanje završilo, nije početna sutra. Sutra se kreće od neke potpuno druge cijene, prosječne. Da bi znao sutrašnju početnu cijenu, moraš sam sračunati sve transakcije dana i naći prosjek. Fora, neviđena. [thumbsup]

jes! ali bez računanja, prosječnu već ima.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Duser: ” nego tko će refresh-at Tuninu tablicu na fundamentalnoj za crobex [rolleyes] ” Treba i HT dodat… Hm, tko bi mogao refreshat tuninu tablicu?

A tko bi mogao refreshat tuninu tablicu i stavljati je svaki dan na rapidshare?!?!
[pray][pray][pray]

Evo i ja se nudim stavljati izvjesne tablice na rapidshare.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ajde, super.
Fazan – ne dernjaj se.

No respect


Sad mi je sve jasno. Znači, današnja zadnja cijena koju vidiš, na kojoj je trgovanje završilo, nije početna sutra. Sutra se kreće od neke potpuno druge cijene, prosječne.
Da bi znao sutrašnju početnu cijenu, moraš sam sračunati sve transakcije dana i naći prosjek.

Fora, neviđena. [thumbsup]


Pa ne moraš računati…imaš na ZTM-u . Aj sorry…vidim da kasnim [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ajde, super. Fazan – ne dernjaj se.

Imaš sreće, još sam pola posta i obrisao.

I love the Smell of Profits in the Morning

deimos:

Evo i ja se nudim stavljati izvjesne tablice na rapidshare.


Tablicu množenja?… [smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


fazan: ” deimos: ” Evo i ja se nudim stavljati izvjesne tablice na rapidshare. ” Tablicu množenja?… [smiley]

Jok.

BTW čujem da je sutra na meniju burek i čevapi. Krasno, nema šta!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close