Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veliki manipulator je na Žitnjaku već napravio 49.900 kn prometa….

Danas. A ovo traje nekih 10ak dana. Prvo se lupi 1-5 kom po kupnji. Pa nalozi od 100 i 250 kom na prodaji. Pa se spusti prodaja i onda pokupi do 1000 kn. I ponekad za kraj opali jos jednu dionicu nisko. Samo danas nije bilo ovih niskih naloga. Mozda je sve slucajno.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

deimos:

Zasto bi neko branio granicu?

a zasto ne bi?
iako ovo znas i sam – odgovoriti cu.

postoje neka pravila po kojima se trziste ponasa.
ispravnost tih pravila je uvjetovana s tim da se igraci prema njima ponasaju.
sto se vise igraca ponasa po tim pravilima, efekt je veci.
to je interna komunikacija izmedu igraca koji znaju pravila igre, bez da se poznaju ili razgovaraju.
isto je i s granicama, ako je optimizam veci od pesimizma granica ce biti probijena.
ako suprotno onda slijedi pad (korekcija) do slijedece granice…
to je lijepo objasnjeno u teoriji o candle sticku…
eto.
da li se slazes?

Slazem se. Krivo sam protumacio tvoj post, izgledalo mi je ko jos jedna teorija zavjere prodaje-da-bi-jeftinije-kupio.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ovo nemam zivaca vise gledat odo malo pojest


ovo nemam zivaca vise gledat odo malo pojest

odu zivci od napetosti!
daj reci meni koju dionicu pratis da se i ja malo uznemirim…
jer ove koje ja gledam su uzasno dosadne…
uopce mi niti jedna ne dize zivce…
[wink]

mozda je taj nalog na AtLP tu kao sto je onaj od 5000kom bio na HTu na 310kn
valjda se ceka FI, pa se sada obeshrabruje kupce.
kad dodje vrijeme nalog ce biti izgrickan i doci ce do rast od 10-15% koji bi se trebao i dogoditi zbog dobrog FIa

iako – manipulacije su moguce na nasem trzistu jer je malo i s miljom kuna mozes napraviti cirkus.
pazi milion kuna je dovoljno… koje smo mi jadno trziste…


jomiii: ” ovo nemam zivaca vise gledat odo malo pojest ” odu zivci od napetosti! daj reci meni koju dionicu pratis da se i ja malo uznemirim… jer ove koje ja gledam su uzasno dosadne… uopce mi niti jedna ne dize zivce… [wink]

d.d nađemtido


[cool][thumbsup] Koje pelješenje na Žitnjaku i Veterini . Kad se skupi neka količina do 105 , 107 kuna onda se jeftino kupuje Veterina , a kad se skupi količina do 1000 na Žitnjaku onda se i on jeftino kupuje i ne dozvoljava se rast iznad tih granica.[lol] [lol] Očito da i dalje netko manipulira tržištem a Sanadol samo upozorava bez kazni.[lol]

Ista stvar se dešava i na IGH jučer i danas to je nevjerovatno dodje do 12 i natrag isti čas za parsto kuna ne kužim kako zašto to radi

Zna li ko šta je prodavao Platinum BC fond,otiša 4% u plus ako je ono točan podatak?


Zna li ko šta je prodavao Platinum BC fond,otiša 4% u plus ako je ono točan podatak?

Nije ništa prodao, nego su mu dionice u portfelju jučer fino skočile toliko. Viro, HT i ostali…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

50,

zagrebcan:

[cool][thumbsup] Koje pelješenje na Žitnjaku i Veterini . Kad se skupi neka količina do 105 , 107 kuna onda se jeftino kupuje Veterina , a kad se skupi količina do 1000 na Žitnjaku onda se i on jeftino kupuje i ne dozvoljava se rast iznad tih granica.[lol] [lol] Očito da i dalje netko manipulira tržištem a Sanadol samo upozorava bez kazni.[lol]

Ista stvar se dešava i na IGH jučer i danas to je nevjerovatno dodje do 12 i natrag isti čas za parsto kuna ne kužim kako zašto to radi

I ne samo na tim dionicama. Slična je priča i na DLKV i na ERNT i na ATGR.

vlad1111:

trenutnu današnju prosječnu[smiley]”

ili možda zadnju današnju? [proud]

Trenutnu današnju prosječnu kak veli vlad [smiley].

You either do it right or you get eliminated!

Kako potapaju HT

Svaka čast

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close