Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Morat cete mi pojasnit na primjeru ATPL sto dobiva ovaj “zavjerenik” koji prodaje da bi drzao cijenu pod kontrolom. Hvala.

ma nis, uopce ne kazem da su to one fore “zele dokupiti jeftinije” a poslije ide to up, up… cini mi se da su svi shvatili da mozemo sami sebe unistiti i da se trguje racionalno, pod kontrolom bez velike fluktuacije cijene.

A ovaj sto prodaje, prodaje jer je vjerojatno usao na 1000 i zna da su golden times zauvijek otisla… samo je vazno dodati da se prodaje i kupuje – kontrolirano.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Naravno da ne prodaje jer zeli dokupit jeftinije. Ionako bi samo financijski gubio da to radi. Prodaje jer zeli jednu robu zamjenit drugom. Dionice za novac.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ostaje doduse teorija da je on zao i zeli svima napakostit. Nesto kao burzovni terorista.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

sad me malo..?

znas sto sam htio reci…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Zasto bi neko branio granicu?

a zasto ne bi?
iako ovo znas i sam – odgovoriti cu.

postoje neka pravila po kojima se trziste ponasa.
ispravnost tih pravila je uvjetovana s tim da se igraci prema njima ponasaju.
sto se vise igraca ponasa po tim pravilima, efekt je veci.
to je interna komunikacija izmedu igraca koji znaju pravila igre, bez da se poznaju ili razgovaraju.
isto je i s granicama, ako je optimizam veci od pesimizma granica ce biti probijena.
ako suprotno onda slijedi pad (korekcija) do slijedece granice…
to je lijepo objasnjeno u teoriji o candle sticku…
eto.
da li se slazes?


Ostaje doduse teorija da je on zao i zeli svima napakostit. Nesto kao burzovni terorista.

sad bi ja rekao da je on kao fon pimpek, ali neću.[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Ostaje doduse teorija da je on zao i zeli svima napakostit. Nesto kao burzovni terorista.

Nije svjestan svoje nesvjesti
[lol]

[cool][thumbsup] Koje pelješenje na Žitnjaku i Veterini . Kad se skupi neka količina do 105 , 107 kuna onda se jeftino kupuje Veterina , a kad se skupi količina do 1000 na Žitnjaku onda se i on jeftino kupuje i ne dozvoljava se rast iznad tih granica.[lol] [lol] Očito da i dalje netko manipulira tržištem a Sanadol samo upozorava bez kazni.[lol]

Nema vise ni komentara,svi spavaju……ah
Crobex -0.32

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


[cool][thumbsup] Koje pelješenje na Žitnjaku i Veterini . Kad se skupi neka količina do 105 , 107 kuna onda se jeftino kupuje Veterina , a kad se skupi količina do 1000 na Žitnjaku onda se i on jeftino kupuje i ne dozvoljava se rast iznad tih granica.[lol] [lol] Očito da i dalje netko manipulira tržištem a Sanadol samo upozorava bez kazni.[lol]

Veliki manipulator je na Žitnjaku već napravio 49.900 kn prometa….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


[cool][thumbsup] Koje pelješenje na Žitnjaku i Veterini . Kad se skupi neka količina do 105 , 107 kuna onda se jeftino kupuje Veterina , a kad se skupi količina do 1000 na Žitnjaku onda se i on jeftino kupuje i ne dozvoljava se rast iznad tih granica.[lol] [lol] Očito da i dalje netko manipulira tržištem a Sanadol samo upozorava bez kazni.[lol]

pa to s veterinom smo zakljucili.
odi na stranicu vern
njuske ne zele kupovati vern iznad 105

Skriveni nalog na kupnji Adrisa od 8000 komada po 418.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close