Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledam malo kako se trguje na dionicama u mom portfelju i primjetio sam na nekima
da stalno neko poklapa po bidu odjednom dok se napuni oko letvice. I tako već duže vrijeme.
A letvica je na Atlantskoj 2700, na Dalekovodu 1200 a na Hidroelektri 1300.
Ne znam za ostale ali čini mi se da je i na ostalima slično.
Drži se točno određena granica i sve što ode preko se poklapa.
Imam dojam da netko prelijeva iz šupljeg u prazno (međufondovske transkacije) i
drži cijenu na točno fiksnim granicama te guta sve što pođe ispod te granice.
Ima li još tko takav dojam?
I koliko će to još možda trajati?

Trenira se strpjenje.[huh]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

http://www.vecernji.hr/home/manager/3027814/index.do

eto treba ga dovest na ZSE

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Gledam malo kako se trguje na dionicama u mom portfelju i primjetio sam na nekima da stalno neko poklapa po bidu odjednom dok se napuni oko letvice. I tako već duže vrijeme. A letvica je na Atlantskoj 2700, na Dalekovodu 1200 a na Hidroelektri 1300. Ne znam za ostale ali čini mi se da je i na ostalima slično. Drži se točno određena granica i sve što ode preko se poklapa. Imam dojam da netko prelijeva iz šupljeg u prazno (međufondovske transkacije) i drži cijenu na točno fiksnim granicama te guta sve što pođe ispod te granice. Ima li još tko takav dojam? I koliko će to još možda trajati?

brane se granice…
po tim cijenama mozes znati di je slijedeci granica…
tak se to radi inace.

ovo ce trajati do FIa.

Zasto bi neko branio granicu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

bratja su gadno zaronila…-4,85

No pain no Game


bratja su gadno zaronila…-4,85

Upravo vidio, nisam se nadao ispod 2000 da će ići. Ne poznajem tamo kompanije inače bi odmah nešto uložio. Koji fond ulaže najviše u Srbiju?


Gledam malo kako se trguje na dionicama u mom portfelju i primjetio sam na nekima da stalno neko poklapa po bidu odjednom dok se napuni oko letvice. I tako već duže vrijeme. A letvica je na Atlantskoj 2700, na Dalekovodu 1200 a na Hidroelektri 1300. Ne znam za ostale ali čini mi se da je i na ostalima slično. Drži se točno određena granica i sve što ode preko se poklapa. Imam dojam da netko prelijeva iz šupljeg u prazno (međufondovske transkacije) i drži cijenu na točno fiksnim granicama te guta sve što pođe ispod te granice. Ima li još tko takav dojam? I koliko će to još možda trajati?

Bingo. Ja isto sam primjetio slicno.

Trziste se uredjuje, cini mi se. I to jako kontrolirano – pogledajte HT, jednostavno se ne dopusta da se krdo okrene u drugom smjeru, a naizgled se cini da je HT dobro reagirao i jos reagira na divdendu. Dopustam mogucnost da je to dijelom i zbog toga, no sjetimo se HTa u zadnjih nekoliko mjeseci.

Vjerojatno nas to ceka i u buducnosti sto ne smatram losim. Dobre dionice ce ici gore, navlakuse ili precijenjene nis koristi ce pomalo padati prema dole.

Nase trziste zudi za uredjenjem i kontrolom. Inace bi sami sebe unistili…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Zasto bi neko branio granicu?

Odavno smo stari granicari sa Save….. lalalaala

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Morat cete mi pojasnit na primjeru ATPL sto dobiva ovaj “zavjerenik” koji prodaje da bi drzao cijenu pod kontrolom. Hvala.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

koja bratja roger?

roger

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

istocna bratja[proud]

No pain no Game

New Report

Close