Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dosadno idem spat[yawn]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


dosadno idem spat[yawn]

Idem i ja [yawn]…

You either do it right or you get eliminated!

I onda onaj Galinac ima pravo nešto komentirati

Vaš link

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


I onda onaj Galinac ima pravo nešto komentirati Vaš link

pete,
servis ti je out.
ponovi,pls.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Topi se polako minus u EU..
http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe


vlad1111: ” GERONIMO: ” skoro sve dionice koje pratim u plusu a CROBEX u minusu nije mi jasno ništa. ” prijatelju, nisam detaljno pratio ali pretpostavljam: grobex razlika= trenutačni grobex – jučerašnji zaključni grobex razlika pojedine dionice= razlika današnje trenutačne (možda čak prosječne) i jučerašnje prosječnecijene. ” Za pojedine dionice se gleda razlika prosječnih cijena (trenutne i jučerašnje).

danke.
u međuvremenu i ja to provjerio.
jedino ti umjesto boldano trenutne treba pisati današnje

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Astralis:

vlad1111: ” GERONIMO: ” skoro sve dionice koje pratim u plusu a CROBEX u minusu nije mi jasno ništa. ” prijatelju, nisam detaljno pratio ali pretpostavljam: grobex razlika= trenutačni grobex – jučerašnji zaključni grobex razlika pojedine dionice= razlika današnje trenutačne (možda čak prosječne) i jučerašnje prosječnecijene. ” Za pojedine dionice se gleda razlika prosječnih cijena (trenutne i jučerašnje).

danke.
u međuvremenu i ja to provjerio.
jedino ti umjesto boldano trenutne treba pisati današnje

Naravno… kad sam rekao trenutna mislio sam na trenutnu prosječnu cijenu.

You either do it right or you get eliminated!

Vaš link

I onda on nešto pametuje

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Naravno… kad sam rekao trenutna mislio sam na trenutnu prosječnu cijenu.

trenutnu današnju prosječnu[smiley]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rehnova-pljuska-slijedi-blokada-pregovora-s-eu/377116.aspx……………..http://www.seebiz.eu/hr/politika/sanader-mozemo-zavrsiti-pregovore-do-polovine-2009.,10202.html…..

Evo kako isti dogadjaj gospoda novinari na razlicite nacine tumace i ‘narodnim masama’ salju pesimisticne odnosno optimisticne signale .

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Vaš link

I onda on nešto pametuje

Upravo zbog takvih stvari i postoji stecaj, da zastiti ljude od ovakvih stvari. Jadni ljudi bojim se nece vidjet svoje stanove, a ni novac najvjerovatnije. Tuzno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


trenutnu današnju prosječnu[smiley]

ili možda zadnju današnju? [proud]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close