Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Volksbank:

Ja sam čuo da je izgubio spor za neko zemljište ( navodno )??

to su svi čuli “navodno”…ali mislim da to ne treba utjecati na cijenu dionice…

možda se pokušava nekome dozvati margin call[undecid]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


vlad1111: ” rokoch: ” crobex se lagano crveni.. ” sad bi se mogao javiti fon pišek. on uvijek piški crveno. nije dobro,nije… bubregovi slabo rade. a fidiš, ona pišekica je skroz ok mačka. i ona piški crveno, ali samo 5 dana mjesečno.

” šala je šala, ali ovo je malo neumjesno i nema nikakve veze s temom. Sorry

ima veze sa temom, ali je neukusno…

Crobex u plusu !!![thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Vezano za SLRS. Broker je dao krivi nalog.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Nema nama kruha još neko vrijeme … možda treba ić malo motiku upregnut pa kad burza krene onda bacit motiku i uvalit se u fotelje laptope u krilo kola kokice, token i udri 🙂 … ovo sa ovim prometima je jadno, nit moš išta prodat ni kupit, nalozi dolaze pa nestaju pa su skriveni … pa greške, poput SLRS-a, itd .. [yawn]

Cookie Monster


Ustavno je pravo da svaka osoba može nagovarati ljude na izlazak iz AZ fonda. A upravo to i treba činiti. Samo treba napasti puno jače nego kao ovdje na forumu.

Ja sam izašao i moja obitelj.Ima nas 6 članova i zahvalili smo se na suradnji AZ fondu.Nikad više.[bye]


Crobex u plusu !!![thumbsup]

Jok. 4.263,48 -0.1%.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2ee29b6f-85a1-420e-b29e-5593b2e80289&ref=lastadd

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nema nama kruha još neko vrijeme … možda treba ić malo motiku
upregnut pa kad burza krene onda bacit motiku i uvalit se u fotelje
laptope u krilo kola kokice, token i udri 🙂 … ovo sa ovim prometima
je jadno, nit moš išta prodat ni kupit, nalozi dolaze pa nestaju pa su
skriveni … pa greške, poput SLRS-a, itd .. [yawn]

Svi u polje[lol]


GERONIMO:

skoro sve dionice koje pratim u plusu a CROBEX u minusu nije mi jasno ništa.

To je česta pojava, već sam o tome pisao. Isto vrijedi kad su sve dionice u minusu 2-3 posto, a CROBEX u plusu. Zaista tu nešto ne štima

Bez ljutnje, al stvarno nekad ne mogu vjerovat da ljudi nikako pohvatat to sa postotnom promjenom prosječne cijene dionica i sa postotnom promjenom zadnje cijene kod Crobexa.

Kažem, bez ljutnje, dobar sam sa obojicom, al ono…

No respect

kažu kad najveći optimisti izgube nadu burza ide gore, evo ja sam taj, ako ima koji veći od mene neka se javi da znamo koga čekamo 🙂 … [thumbsup] samo ti Von Braun, za tebe to ne vrijedi

Cookie Monster

GERONIMO:

skoro sve dionice koje pratim u plusu a CROBEX u minusu nije mi jasno ništa.

prijatelju,
nisam detaljno pratio ali pretpostavljam:
grobex razlika= trenutačni grobex – jučerašnji zaključni grobex
razlika pojedine dionice= razlika današnje trenutačne (možda čak prosječne) i jučerašnje prosječne cijene.

Za pojedine dionice se gleda razlika prosječnih cijena (trenutne i jučerašnje).

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close