Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od toliko kritike i POTRES u ZG. Tko je osjetio??? Ivek kaj si s DRINK-om Nov….???

uf kak je sad zatreslo, jel to je to , sad kad se sve predrmalo moremo malo ozbiljnije gore[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

stvarno se treslo..obzirom da potresi idu u seriji…ak bude još koji…sutra građevinari UP, UP, UP!


Pa zna se koji trebaju tamo biti,jedan bik i jedan medvjed…
Trbali bi u tom slučaju da sami na forumu izglasamo predstavnike,pa tko dobije najviše glasova…
Kandidati bi bili oni s najstarijim stažom na forumu i najvećim brojem postova..
Kandidata ne bi nedostajalo:

RealBear
Ivek1234
Wunderkind
Plavi
VonBraun
Geronimo
Wiking
Mig29
Centurion

To su moji favoriti

Pa da glasamo i izaberemo po jednog iz svake skupine.Mislimda bi kolege vrlo dobro nas zastupali na Otvorenom….


A mogli bi i glumiti u zabranjenoj ljubavi [thumbsup]

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3026547/index.do

to ja zovem dobra inicijativa

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Fakat smo se tresli dobro… brijal sam da mi je susjed dotični manager iz AZa iznad mene učinil bučno ritualno samoubojstvo, ali eto na kraju samo potres [lol] [lol] [lol]…

You either do it right or you get eliminated!

Dow Jones se stalno muči oko 0. Neznam kaj ih pak sad muči, nek se ugleda u nas i ostatak svijeta. [proud]

evo vračaju se milijarde u Hrvatsku [thumbsup]

http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/03/05/0118006.html

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

indijanci bi trebali uvesti praćenje promjena na Dow indeksu sa 3 decimale kako bismo imali bolji uvid u stanje na njihovom tržištu

&

Čini mi se da bi mogli konačno uzlaznom putanjom.
1. dolaze dobra F1
2.Olli Rehn je u Zg
3.Bush dolazi u zg uskoro
4.pozivnica za Nato dolazi uskoro
Sve bi to moglo pozitvno utjecati na tržište kapitala.


Pa zna se koji trebaju tamo biti,jedan bik i jedan medvjed…
Trbali bi u tom slučaju da sami na forumu izglasamo predstavnike,pa tko dobije najviše glasova…
Kandidati bi bili oni s najstarijim stažom na forumu i najvećim brojem postova..
Kandidata ne bi nedostajalo:

RealBear
Ivek1234
Wunderkind
Plavi
VonBraun
Geronimo
Wiking
Mig29
Centurion

To su moji favoriti

Pa da glasamo i izaberemo po jednog iz svake skupine.Mislimda bi kolege vrlo dobro nas zastupali na Otvorenom….

– a gdje su Vam dame, pa kakva je ovo lista ?
– nikada se ne gleda broj postova, nego kvatiteta postova.

– a na koncu na forumu imamo i tablicu TOP10.
– i najbolje je vrlo lako i prepoznati.
Pozdrav !

Sve ukazuje na rast sutra i probijanje 4300 na izmucenom nam CROBEX-u..[proud]

DJIA 12,256.13 +42.33 +0.35%
Nasdaq 2,272.06 +11.78 +0.52%
S&P 500 1,334.01 +7.26 +0.55%
Dow Util 491.72 +1.75 +0.36%
NYSE 8,961.15 +69.70 +0.78%
AMEX 2,317.09 +3.35 +0.14%
Russell 2000 683.90 +2.92 +0.43%
Semcond 351.80 +3.10 +0.89%
Gold future 988.50 +21.40 +2.21%
30-Year Bond 4.61% +0.12 +2.70%
10-Year Bond 3.69% +0.11 +3.19%


– a gdje su Vam dame, pa kakva je ovo lista ? – nikada se ne gleda broj postova, nego kvatiteta postova. – a na koncu na forumu imamo i tablicu TOP10. – i najbolje je vrlo lako i prepoznati. Pozdrav !

kolegice meni ste vi najbolji…
slika u avataru je vaša?[shocked]

Ko zna (ah, niko, niko ništa ne zna. Krhko je znanje!)

New Report

Close