Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Luka14:

Pa zna se koji trebaju tamo biti,jedan bik i jedan medvjed… Trbali bi u tom slučaju da sami na forumu izglasamo predstavnike,pa tko dobije najviše glasova… Kandidati bi bili oni s najstarijim stažom na forumu i najvećim brojem postova.. Kandidata ne bi nedostajalo:

RealBear
Ivek1234
Wunderkind
Plavi
VonBraun
Geronimo
Wiking
Mig29
Centurion

To su moji favoriti Pa da glasamo i izaberemo po jednog iz svake skupine.Mislimda bi kolege vrlo dobro nas zastupali na Otvorenom….

Kako možeš stavljati Plavog i VonBrauna oni su ok dečki, ostale ne poznajem.


Kolega, mislim da je suvišno i neukusno me stavljati u skupinu sa Ivekom.[tongue]


@ludlum

Mislim da treba zajahati sutra i napraviti hajku , ako se ovi iz Hanfe ne očituju.

Pa,kolege tu ima predstavnika od strane bikova i od strane međeda,pa iz svake skupine forumaši neka izaberu jednoga.Tako da grupa UP,UP i grupa DOWN,DOWN naprave lom s onim menagerima u emisiji Otovoreno…

Zamisli koja bi to rasprava bila,Bago ne bi se baš najbolje snašao i cijeloj situaciji…
Gledanost veća nego Dnevnik 2…
[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]


Luka14: ” Pa zna se koji trebaju tamo biti,jedan bik i jedan medvjed… Trbali bi u tom slučaju da sami na forumu izglasamo predstavnike,pa tko dobije najviše glasova… Kandidati bi bili oni s najstarijim stažom na forumu i najvećim brojem postova.. Kandidata ne bi nedostajalo: RealBear Ivek1234 Wunderkind Plavi VonBraun Geronimo Wiking Mig29 Centurion To su moji favoriti Pa da glasamo i izaberemo po jednog iz svake skupine.Mislimda bi kolege vrlo dobro nas zastupali na Otvorenom…. ” Kako možeš stavljati Plavog i VonBrauna oni su ok dečki, ostale ne poznajem.

pa sve su to ok dečki, a svi ponekad malo i zabriju, pa ljudi smo!


sava: ” Astralis: ” sampras: ” HT je zvijezda dana ” Ima i boljih zvijezda… viro, konzum, končar itd… [smiley] ” Ovo što si napisao je nominacija za “Glupost dana”! A što se tvojih zvjezda tiče mene podsjećaju na “crne rupe”! ” Možeš li pojasniti [smiley]?

Pa zar HT nije zvijezda ne samo današnjeg dana, i to s razlogom. Kakve su te dionice što ih kuješ u zvjezde pokazati će godišnje izvješće! A ti se postavljaš previše navijački.

Astralis:

sava: ” Astralis: ” sampras: ” HT je zvijezda dana ” Ima i boljih zvijezda… viro, konzum, končar itd… [smiley] ” Ovo što si napisao je nominacija za “Glupost dana”! A što se tvojih zvjezda tiče mene podsjećaju na “crne rupe”! ” Možeš li pojasniti [smiley]?

Pa zar HT nije zvijezda ne samo današnjeg dana, i to s razlogom. Kakve su te dionice što ih kuješ u zvjezde pokazati će godišnje izvješće! A ti se postavljaš previše navijački.

Ovako… ove dionice su danas rasle osjetno više nego HT… jedno je koja je dionica bolja, a drugo je koja je bila veća “zvijezda” danas zato molim te da se suzdržiš od ovakvih nepotrebnih epiteta. A što se tiče ove izjave da će izvješće pokazati kakve su te dionice to se slažem – upravo ćeš to ti i svi mi vidjeti [wink].

You either do it right or you get eliminated!

Zanimljiva završnica trgovanja danas [thumbsup]

Molim ako nije problem nek mi netko napiše koja je oznaka ht u Londonu.Unaprijed hvala

Mene su tak stepla 2 dva vala potresa u ZG da je bilo ruzno za sjedit na stolcu…..

skype - ivek1234

Od toliko kritike i POTRES u ZG.
Tko je osjetio???

Ivek kaj si s DRINK-om Nov….???

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

ha ha bas sam htio napisati da je AZ napravio i zemljotres[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Zelenila se Europa:

FTSE 100 5,853.50 +85.80 +1.49%
DAX 6,683.71 +138.67 +2.12%
CAC 40 4,756.42 +80.51 +1.72%

a bome zeleni se i Amerika:

Dow 12,216.16 +2.36 +0.02%
Nasdaq 2,269.05 +8.77 +0.39%
S&P 500 1,329.24 +2.49 +0.19

Mogli bi se i mi zeleniti sutra 😉

Osjetio[cool]
A moj macak ga predvidio, dosao po mene par sekundi prije i mijauko da se odemo spasit [embarass]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


ha ha bas sam htio napisati da je AZ napravio i zemljotres[lol]

I ja sam osjetio, bome trese k’o tržište.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close