Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Priopćenje za javnost:

Na temelju odredbe članka 14. stavak 1., a u vezi s člankom 13. Zakona o Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga („NN“, br. 140/05 ) povodom izjave Dinka Novoselca predsjednika Uprave AZ obveznog mirovinskog fonda o navodnoj “precijenjenosti hrvatskog burzovnog indeksa CROBEX do 30 do 50%”,
Agencija izvješćuje javnost, članove mirovinskih fondova i ulagače na tržištu kapitala da je pokrenula postupak i zatražila izjavu Dinka Novoselca, radi utvrđivanja činjenica na osnovi kojih je dao subjektivna predviđanja.
Nakon što se utvrde sve relevantne činjenice i odgovornost, Agencija će u okviru svojih ovlasti poduzeti propisane zakonske mjere.

U Zagrebu, 05.ožujka 2008.

Ured za odnose s javnošću
Objavljeno:2008-03-05 14:47:08()

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

ajmo ljudi dajte prijedlog to hrtu za temu na otvorenom na mailove otvoreno@hrt.hr i hrt@hrt.hr [thumbsup]

neki već jesu, zajedno smo jači! [cool]

ja sam od prvog dana u PBZ CO i ovih dana zenu vozim u Finu da promjeni OMF iz AZ u PBZ[thumbsup] .Kad sam joj objasnio zgadilo joj se[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ajmo ljudi dajte prijedlog to hrtu za temu na otvorenom na mailove otvoreno@hrt.hr i hrt@hrt.hr [thumbsup]

neki već jesu, zajedno smo jači! [cool]

iskreno sto manje u medijima to bolje,trziste nije za medije.Zaboravili ste sto je bilo sa trzistem kada se pricalo od Ljube,Mesica,Rohatinskog [undecid]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ajmo ljudi dajte prijedlog to hrtu za temu na otvorenom na mailove otvoreno@hrt.hr i hrt@hrt.hr [thumbsup]

neki već jesu, zajedno smo jači! [cool]

daj pošalji još jedan mail gdje će pitati upravu AZ fonda zašto su kupovali ingru po 60000 kuna našim novcima na i mimo burze, a sada na 38000 im je preskupa…ja ne mogu pa nek netko postavi to pitanje ako stigne. TReba Bagu bombardirati tom temom da ih sve pozove u studio…

...povijest se ponavlja...

wunderkind:

ajmo ljudi dajte prijedlog to hrtu za temu na otvorenom na mailove otvoreno@hrt.hr i hrt@hrt.hr [thumbsup]

neki već jesu, zajedno smo jači! [cool]

iskreno sto manje u medijima to bolje,trziste nije za medije.Zaboravili ste sto je bilo sa trzistem kada se pricalo od Ljube,Mesica,Rohatinskog [undecid]

bojiš se da prozvani ne poludi pa ne nalupa crobex na 3000? [smiley]


ajmo ljudi dajte prijedlog to hrtu za temu na otvorenom na mailove otvoreno@hrt.hr i hrt@hrt.hr [thumbsup]

neki već jesu, zajedno smo jači! [cool]


Evo,ja također poslaomail za emisiju “otvoreno”da to ne može tako dalje…..
Neka naprave jednu kvalitetnu emisijuo stanju na ZSE,i neka izneđu ostaloga pozovu nekoga i od malih dioničara
s PD foruma kao sugovornika…

wiking:

wunderkind:

ajmo ljudi dajte prijedlog to hrtu za temu na otvorenom na mailove otvoreno@hrt.hr i hrt@hrt.hr [thumbsup]

neki već jesu, zajedno smo jači! [cool]

iskreno sto manje u medijima to bolje,trziste nije za medije.Zaboravili ste sto je bilo sa trzistem kada se pricalo od Ljube,Mesica,Rohatinskog [undecid]

bojiš se da prozvani ne poludi pa ne nalupa crobex na 3000? [smiley]

ma pusti mediji su u stanju prikazati neistinu kao istinu.Kad se sjetim latinice odmah mi zlo kak su znali manipulirat izjavama i pustati ono sto njima odgovara.Medijima isto nista ne vjerujem,nek masno plate Bagu on je u stanju usutkavat one koji bi znali odgovoriti….

Inace vidio sam reklamu PD-a na HRT-u,svaka cast krenule su reklame[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Evo,ja također poslaomail za emisiju “otvoreno”da to ne može tako dalje…..
Neka naprave jednu kvalitetnu emisijuo stanju na ZSE,i neka izneđu ostaloga pozovu nekoga i od malih dioničara
s PD foruma kao sugovornika…

kog predlažeš?

možda neki dobar druker? [lol]

plavi@
ideja za otvoreno ,vise nego fenomenalna,ali jedan od gostiju da bude Novoselec i da objasni-

“CROBEX je skuplji od istočnih tržišta uspoređujući P/E omjere za 30-50%” smatra Davor Doko. Ipak, smatra da na domaćem tržištu postoji 4-5 dionica kojima se trguje ispod prosječnih pokazatelja Centralne i Istočne Europe, što ukazuje da su podcijenjene.

Ako je on predsjednik uprave AZ OMF,onda KAKVI SU DRUGI!!!!
Jadna li nam maaaajjkkaaaaa!!!!!!!!!!


kog predlažeš? možda neki dobar druker? [lol]

A možda dva drukera, po jedan iz svake krajnosti?! Pogodi koja dva![lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Pa zna se koji trebaju tamo biti,jedan bik i jedan medvjed…
Trbali bi u tom slučaju da sami na forumu izglasamo predstavnike,pa tko dobije najviše glasova…
Kandidati bi bili oni s najstarijim stažom na forumu i najvećim brojem postova..
Kandidata ne bi nedostajalo:

RealBear
Ivek1234
Wunderkind
Plavi
VonBraun
Geronimo
Wiking
Mig29
Centurion

To su moji favoriti

Pa da glasamo i izaberemo po jednog iz svake skupine.Mislimda bi kolege vrlo dobro nas zastupali na Otvorenom….

New Report

Close