Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mozda je upravo Novoselec napravio kontarefekt na tržištu, još ćemo mu zahvaljivat, bolje da je pričao gluposti, nego da je šutio i rušio tržište [huh]


Treba Bago napraviti emisiju u Otvorenom o događanjima na tržištu kapitala zadnjih 12 mjeseci, izjavama pojedinih relaevantnih osoba, u emisiju pozvati obavezno tog Novoselca, i staviti mu protutežu nekoga od malih ulagača, pa da vidimo, bilo da je riječ o novinaru ili sl. Neka se javi na forum opskrbit ćemo ga sa svim potrebnim podacima i izjavama.

Ja predlazem tebe! [thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

Doko: CROBEX po P/E omjeru precijenjen 30-50%
Autor/izvor: Oriana Novokmet
ZAGREB – Mirovinske fondove očekuje najteža godina od početka njihovog rada, iz koje će ih u pozitivu prije izvući obveznice nego dionice, ističu Dinko Novoselec, predsjednik Uprave AZ obveznog mirovinskog fonda.
Dinko Novoselec je potrvdio da je nedavno održan sastanak Ante Samodola predsjednika HANFA-e sa čelnicima mirovinskih fondova, ali sadržaj sastanka nije htio komentirati.
Opet novi članak na Lideru, sad ponavlja Doko, ajme što će biti sranj..

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kaj je ovo istina o kumstvu Dinka i Zokija? U, tema za rasprave po svim medijima.[lol] [lol] [lol]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

danas je burza trebala raditi barem do 20h[cry]
šteta da se završilo u 16h, taman je fino krenulo. tko zna što će biti sutra[pray]

Nista bez starog dobrog cebovanja[proud]

Premalo se spominje Policija u kontekstu s Novoselcem..da nebi na kraju ispalo – opomenut je jer je davao nepromisljenje izjave i pojeo vuk magare[rolleyes]
Ja predlazem jake snage MUP-a, lisicine na ruke barem dok je ispred fotoreportera i malo ozbiljniju hajku[proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

AJMI LJUDI OBJASNITE IZLUDI ME OVJ SKRIVENI NALOG CJELI DAN KUPUJM POMALO I ONDA DOĐE SKRIVENI I TO SRUŠI JA NEMOGU KUPIT NA TA NAČIN KO ONDA IMA TAKVU PRIVELEGIJU

Da živi u Americi Dinko bi danas hodao bez jajaca,ovako on nas sve lijepo zahebava,a takodjer i ove u hanfi!
[angry] [angry] [angry]

POKRET OTPORA


Treba Bago napraviti emisiju u Otvorenom o događanjima na tržištu kapitala zadnjih 12 mjeseci, izjavama pojedinih relaevantnih osoba, u emisiju pozvati obavezno tog Novoselca, i staviti mu protutežu nekoga od malih ulagača, pa da vidimo, bilo da je riječ o novinaru ili sl. Neka se javi na forum opskrbit ćemo ga sa svim potrebnim podacima i izjavama.

Evo ja ću dečka zamijeniti kad su se svi digli protiv njega i kad ga već crni Antiša misli uzaptiti i na robiju poslati. [cool]

Ako budu dete puno napadali bojim se da ne propjeva tko je onomad u studenom i zašto burzu dizao [lol] [lol] [lol]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


plavi: ” Treba Bago napraviti emisiju u Otvorenom o događanjima na tržištu kapitala zadnjih 12 mjeseci, izjavama pojedinih relaevantnih osoba, u emisiju pozvati obavezno tog Novoselca, i staviti mu protutežu nekoga od malih ulagača, pa da vidimo, bilo da je riječ o novinaru ili sl. Neka se javi na forum opskrbit ćemo ga sa svim potrebnim podacima i izjavama. ” Evo ja ću dečka zamijeniti kad su se svi digli protiv njega i kad ga već crni Antiša misli uzaptiti i na robiju poslati. [cool] Ako budu dete puno napadali bojim se da ne propjeva tko je onomad u studenom i zašto burzu dizao [lol] [lol] [lol]

Jesi pogledao moj avatar?[lol]
Tebe će zamjeniti moja ekipa iz San Moritza[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


deimos: ” Alien: ” Došao ja natrag – sad možemo up [thumbsup] ” Evo ljepo smo te pricekali, da ne propustis nesto… [thumbsup] ” Ma da samo pricekali, nego ste mi i na bidu uvalili stosta: malo Djure, malo Atlanske. Fino fino [smiley]

bolje se roditi bez one stvarni nego bez srece….

Dobrodosao!
[smiley]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

New Report

Close