Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Conan OBri:

Na temelju odredbe članka 14. stavak 1., a u vezi s člankom 13. Zakona o Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga („NN“, br. 140/05 ) povodom izjave Dinka Novoselca predsjednika Uprave AZ obveznog mirovinskog fonda o navodnoj “precijenjenosti hrvatskog burzovnog indeksa CROBEX do 30 do 50%”,
Agencija izvješćuje javnost, članove mirovinskih fondova i ulagače na tržištu kapitala da je pokrenula postupak i zatražila izjavu Dinka Novoselca, radi utvrđivanja činjenica na osnovi kojih je dao subjektivna predviđanja.
Nakon što se utvrde sve relevantne činjenice i odgovornost, Agencija će u okviru svojih ovlasti poduzeti propisane zakonske mjere.

hanfa.hr

Odakle vam to kolega, vijest je prava

[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=&vijestid=318

Bilo je i vrijeme, u ovo treba uključiti Uskok i policiju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…Bitno da smo mi živi i zdravi….kako nam malo treba za povratak optimizma…[pray]


Na temelju odredbe članka 14. stavak 1., a u vezi s člankom 13. Zakona o Hrvatskoj agenciji za nadzor financijskih usluga („NN“, br. 140/05 ) povodom izjave Dinka Novoselca predsjednika Uprave AZ obveznog mirovinskog fonda o navodnoj “precijenjenosti hrvatskog burzovnog indeksa CROBEX do 30 do 50%”,
Agencija izvješćuje javnost, članove mirovinskih fondova i ulagače na tržištu kapitala da je pokrenula postupak i zatražila izjavu Dinka Novoselca, radi utvrđivanja činjenica na osnovi kojih je dao subjektivna predviđanja.
Nakon što se utvrde sve relevantne činjenice i odgovornost, Agencija će u okviru svojih ovlasti poduzeti propisane zakonske mjere.

hanfa.hr


hmmm hoće li im poništiti transakcije…hehehe…pa oni su rušili tržište…[yawn]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Trebalo bi tog Novoselca još linčovati danas u Dnevniku, pa nek vidi kako neće nastradati za drukanje.
Sve mi se čini da se tržište pokreće.
Današnji dan nam je svima pokazao da je to točno. U dionicama sam 100%
Pozdrav Iveku123 i ekipi iz brloga.[thumbsup]

[color=blue][/color]

Ono što mi se svidja kod HT-a da raste nakon izvješća.
Evo VIRO počeo rast, neće valjda opet bit nakon odličnog izvješća R&B [huh]


Jel se Hanfa očitala u svezi tih skrivenih naloga, pa to je čista prevara!
Ako nije, kad misle ?

Pa teoretski, svaki nalog može biti skriven i kako onda trgovati ????????
Pa to otvara vrata nevjerojatnim muljažama……….

pa zar nisu skriveni nalozi potpuno legitiman i korište mehanizam na svjetskim burzama također? zar je to zse izmislila?

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


Trebalo bi tog Novoselca još linčovati danas u Dnevniku, pa nek vidi kako neće nastradati za drukanje.
Sve mi se čini da se tržište pokreće.
Današnji dan nam je svima pokazao da je to točno. U dionicama sam 100%
Pozdrav Iveku123 i ekipi iz brloga.[thumbsup]

Treba Bago napraviti emisiju u Otvorenom o događanjima na tržištu kapitala zadnjih 12 mjeseci, izjavama pojedinih relaevantnih osoba, u emisiju pozvati obavezno tog Novoselca, i staviti mu protutežu nekoga od malih ulagača, pa da vidimo, bilo da je riječ o novinaru ili sl. Neka se javi na forum opskrbit ćemo ga sa svim potrebnim podacima i izjavama.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

odlična ideja!

predložit ću! [thumbsup]

Evo komentara sa business.hr-
05.03.08 09:43
Tomislave,
Zašto nisi objavio i komentirao da je jučer Bonitetna kuća DUN@ BRADSTRET PODIGLA ocjenu kreditnog rejtinga Hrvatskena na DB3c,” zbog politike vlade koja je usmjerenana na daljnje pregovore o ulasku u EU.”
Ali zato si objavio što je kazao Dinko NOVOSELAC -upravitelj AZ-MIROV. FONDA(SVE SAMO crnilo),inače dotični Dinkić je vjenčani kum šefa SDP-a, pa je svaki komentar suvišan zar ne TOMI?

Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Zgubidana cemo poslat pa neka ga opere njega i njegovo znanje[thumbsup][lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Odlična ideja plavi[thumbsup][thumbsup]

Moj prjelog je da nas zastupa Mamić zvani Maminjo!!!!
[lol] [lol] [lol]
Bilo bi to mesttralno, Bago voditelj[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

To bi bila prva stvar.
S jedne strane Dinko a s druge Plavi, taj dvoboj bi i na TV festivale išao. Zezam se, ali ideja je malo je reći odlična. Sad samo da se to nekako i progura.[thumbsup]

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close