Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


TwinSpark: ” Evo kolega plavi vam je dao lijepi razlog: “Davno sam napisao prodat će fondovi foru napumpati cijenu i onda ho-ruk dolje – iskrcavanje”… [smiley11] Ne znam što vam nije jasno kolega,hehe… ” Kolega dragi , pumpanje se ne radi čiščenjem svih naloga na prodaji , već stavljanjem večih količina na kupnju obično na mjestima od 3.-5. ili još niže.Ako je netko počistio prodaju PBZ, to je sve , samo ne pumpanje, slažete se? Inaće ova dionica je poznata upravo po tome i po dogovorenim transakcijama većeg obima po cijenama uvijek većima od trenutne na tržištu.[smiley1]

Ma ja sam se šalio kolega! Nisam ni mislio da je to neka igra fondova sa PBZom.
Ali interesantno je nešto drugo. Sad ste rekli da se pumpanje ne radi čišćenjem naloga na prodaji a za Adris ste napisali da je to klasično pumpanje iako se baš tamo danas čistilo po prodaji. ??????????

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Ma ja sam se šalio kolega! Nisam ni mislio da je to neka igra fondova sa PBZom. Ali interesantno je nešto drugo. Sad ste rekli da se pumpanje ne radi čišćenjem naloga na prodaji a za Adris ste napisali da je to klasično pumpanje iako se baš tamo danas čistilo po prodaji. ??????????

Ne kolega , niste u pravu, davno sam kolegi nathanudrugom napisao da se to sprema i to vam se spremilo u trenutku kada je cijena došla blizu 5000. Tada je nastao ho-ruk na dolje. Nisam mislio na današnje trgovanje.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Super,onda je ovo danas realan rast cijene?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Mislim da je sa današnjim danom završena dominacija medvjeda na tržištu. Za upis INE je ostalo još dva dana i vjerujem da su svi koji su bili prisiljeni prodavati svoje ljubimice prošlih dana završili sa prodajom. Sada treba lagano maknuti naloge sa prodaje i ostvariti planiranih 10% do kraja godine.
[smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Pa dajte kolega quark nemojte tako , imamo još malo casha pa bi kupovali jeftino….
Nemojte molim Vas navlačiti ljude da se maknu sa prodaje , što ako padne , onda će im biti žao..[smiley10]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Mislim da je sa današnjim danom završena dominacija medvjeda na tržištu. Za upis INE je ostalo još dva dana i vjerujem da su svi koji su bili prisiljeni prodavati svoje ljubimice prošlih dana završili sa prodajom. Sada treba lagano maknuti naloge sa prodaje i ostvariti planiranih 10% do kraja godine.
[smiley1]

Samo 10%??. Pa sad sam “iznenadjen” i “uvredjen”.
Bit će to i bolje….bolje…bolje…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Pa dajte kolega quark nemojte tako , imamo još malo casha pa bi kupovali jeftino…. Nemojte molim Vas navlačiti ljude da se maknu sa prodaje , što ako padne , onda će im biti žao..[smiley10]

Možeš kresnuti onaj nalog na FNVC. Vjerujem da će se ostali brzo pridružiti [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Bit će to i bolje….bolje…bolje…[smiley2][smiley2]

Riječi ti se pozlatile i svaka ti dala [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Riječi ti se pozlatile i svaka ti dala [smiley2].

Hoćeš da me srce strefi…[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Osobno mislim da će ova letargija na tržištu potrajati sve do izlaska INA-e. Nažalost…
Naime, mišljenja sam da kako fondovi još ne znaju koliko će je INA-e dočekati, čuvaju lovu za istu…
Dobro, doduše možda i nakon 27-og (kad je njima zadnji dan) krenemo gore….


Osobno mislim da će ova letargija na tržištu potrajati sve do izlaska INA-e. Nažalost… Naime, mišljenja sam da kako fondovi još ne znaju koliko će je INA-e dočekati, čuvaju lovu za istu… Dobro, doduše možda i nakon 27-og (kad je njima zadnji dan) krenemo gore….

meni se cini da neke latergije bas i nema… isto tako mi se i cini da smo vec krenuli prema gore, svakodnevno, a na meni bitnim dionicama neke jace prodaje bez dizanja cijena bas i nema (e.g. BD62, LKRI, PTKM, VIRO…) no, mozda mi se samo cini [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”


meni se cini da neke latergije bas i nema… isto tako mi se i cini da
smo vec krenuli prema gore, svakodnevno, a na meni bitnim dionicama
neke jace prodaje bez dizanja cijena bas i nema (e.g. BD62, LKRI, PTKM,
VIRO…) no, mozda mi se samo cini [smiley1]

Slažem se s vama, slijedi stampedo. Ne onako divlji kao što je bilo ljetos ali zato kvalitetniji.
Fondovi imaju nofca (puno novih ulagača) i svaki dan oderu po nekoj dionici. Po kojoj će danas vidjet ćemo.
Danas treba samo čekati na asku ili iznad ako se želi nešto prodati.
Kupnja nema šanse na bidu. Barem je to moje mišljenje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close