Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krasno, znači mali ulagači bi morali dignuti burzu [lol]


Burze uopce necu komentirati da opet ne navuce bijes vecine. Ali evo 3 slike za razmisljanje. Odnosi valuta vani sa danasnjim danom, tecajevi u HR i za kraj ako se sjecate kada sam kupovao zlato ljetos i bio ovdje na forumu ispljuvan i ismijan. Vjerujem da ima dovoljno inteligentnih da iz ove 3 slike izvuku logicne zakljucke jer slike govore sve i mislim da nije potrebno trositi rijeci. Vrlo indikativna je slika odnosa valuta. Sretno!

Ja najbolje vidim da je vrijeme da prodaš zlato.


Ja najbolje vidim da je vrijeme da prodaš zlato.

[lol] [lol]
Vaš link


Ja najbolje vidim da je vrijeme da prodaš zlato.

Party je tek poceo stari. Vecina analiticara ga ocekuje na negdje 1600 mozda cak i u ovoj godini. Ne mrdam van niti pod razno. A nije bas da u ovom trenu vidim neku bolju priliku. Jedino commodities ali tu sam slab. , Samo mi zao sto nisam uzeo vise zlata. [cry]

Nije niti CHF za baciti. Tu je debela podloga u zlatu. [cool]

skype - ivek1234

asdfgh123:

Ja najbolje vidim da je vrijeme da prodaš zlato.

[lol] [lol]
Vaš link

OOOOO, pa imam jos debelo fore. [thumbsup][thumbsup][thumbsup]

skype - ivek1234

Tako je izgledao i graf Crobexa nedavno. Općenito ne volim kad fond manageri nešto hvale pa makar to bilo i zlato.

Welcome back,
Ivek,
treba mi netko da ne vidim bas sve ruzicasto[wink]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


Welcome back, Ivek, treba mi netko da ne vidim bas sve ruzicasto[wink]

a šta to vidiš ružičasto ? .. meni se ne čini ništa ružičasto [bye]

Cookie Monster

a šta to vidiš ružičasto ? .. meni se ne čini ništa ružičasto [bye]


pa Saldine reci sto ti to onda vidis!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ja sve vidim al nista ne razumijem,a opet vidim da vi sve vidite a drukcije tumacite.Zanimljivo[undecid]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


Saladin: ” a šta to vidiš ružičasto ? .. meni se ne čini ništa ružičasto [bye] ” pa Saldine reci sto ti to onda vidis!

vidi njega diplomate, pa ja sam prvi postavio pitanje …
[tongue]

Cookie Monster


asdfgh123: ” Ja najbolje vidim da je vrijeme da prodaš zlato. ” [lol] [lol] Vaš link

Beholder druka na tozla!
[lol]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close