Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


S&P 100 Index 62.01 4:53pm -568.05 (-90.16%)

http://uk.finance.yahoo.com/m1.php

mogli bi malo pripaziti da nekog herc ne strefi

evo ispravili, “samo” -1,59%

He, he…
Greska naravno…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=aRgyoFpeGt7w&refer=home

Huh Londonski Hedge fond propao, u 2007. godini imao prinos 87%

No treba napomenuti da mi uopće nismo izloženi hipotekarnim kreditima.


– i bez navlačenja tržište ide dolje.
Pozdrav !

– 11.06 sati, pogođen trend.


IVESTICIJSKI FOND, OPROSTITE ALI S OVIM STE SE DISKREDITIRALI
to je samo za seljacice nikako za nekog tko se razmece znanjem i projekcijama kretanja.
mozda ipak niste tokiko sigurni u sebe, samo ste se sada izdali

– ja sam djevojka sa sela,
– znanja nemam, ali imam sreće i baš mi dobro ide.
– ne razumijem se u projekcije kretanja.
– i svakako u sebe nisam sigurna.

– ali sam poštena i iskrena.
– i zbog moga pisanja sigurno nitko nije završio u minusima i krivim investicijama.
– samo Vi slušajte ove dr, mr, pr ….. puni su znanja ali im i nešto loše ide.
– e ti će vas sigurno uputiti na dobar put, kako da ne.
Pozdrav !

Iskreno, da li si ti normalna?

Za dionice dizati kredit koji ti jede 80%plaće i zadužit se 200%?

Sama si među ostalim bravurama napisala da si kupovala tht po 360 kn, kaj da si tad uletila s ovom lovom. Malo pouči makroekonomsku situaciju, a i malo mikroekonomije te ne bu ubilo, koju knjigicu o elementarnoj ponudi i potražnji pa onda pls podijeli s nama cijenjeno misljenje….recimo o inflaciji, mjerama HNB-a, troškovima zaduživanja banaka-kakav to učinak ima na ostale sektore i slično….

Život će ti biti još bistriji(iako si vec prebistra)[cool]

A person who asks a question might be a fool for five minutes, but a person who doesn't ask, is a fool forever.

Na dobre vijesti loše reagiramo ali na svaku lošu vijest padamo…
Dividenda(najavljena) od 9 % HT-a nije uspjela dignuti cijenu za taj postotak [cry]

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

50,

Na dobre vijesti loše reagiramo ali na svaku lošu vijest padamo… Dividenda(najavljena) od 9 % HT-a nije uspjela dignuti cijenu za taj postotak [cry]

pa to je i logično, prije objave dividende svi su očekivali dividendu od 5% na tržišnu cijenu a objavljeno je da je 9%, samim tim dionica je poskočila samo za razliku

Heaven or Las Vegas


uopce necu razmisljati o sljedecem tjednu…. bit ce tu jos itekakvih sr… tek sada ulazimo u najgore razdoblje krize u SAD-u jer izlaze financijski rezultati… a zamislite kako ce tek biti kad se zaista objavi da je SAD u recesiji… to ce biti negdje pocetkom 4. mjeseca…. mislim da na nasoj burzi nema kruha do negdje jeseni…

Idi oda na americku burzu kad ti je bolja od nase! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Iskreno, da li si ti normalna?

Za dionice dizati kredit koji ti jede 80%plaće i zadužit se 200%?

Sama si među ostalim bravurama napisala da si kupovala tht po 360 kn, kaj da si tad uletila s ovom lovom. Malo pouči makroekonomsku situaciju, a i malo mikroekonomije te ne bu ubilo, koju knjigicu o elementarnoj ponudi i potražnji pa onda pls podijeli s nama cijenjeno misljenje….recimo o inflaciji, mjerama HNB-a, troškovima zaduživanja banaka-kakav to učinak ima na ostale sektore i slično….

Život će ti biti još bistriji(iako si vec prebistra)[cool]

– žalim što nemam vremena svima napisati dostojan komentar.
– pa na jedan moj post ima barem pet postova napada na mene, a protiv gomile sam nemoćna.
– pa ja skoro nikada ne pišem na ovoj temi,
– ali kada sam većeras pročitala skoro sve današnje postove na ovoj temi imam osjećaj kao da danas ovo nije bila tema trgovanja u kojoj sam željela sudjelovati, već tema o Ivani7.

– a sada da ovom lumenu odgovorim, kod mene bi odmah dobio nadimak Bistre.

– ne radim, koja će banka dati nezaposlenoj osobi kredit, osim zaloga na dionice, margin ili lombardni.
– a ja sam dobila kredit, više njih, kta cca 5%.
– nagradno pitanje, koji je to kredit, i tko daje tako jeftine kredite.
– kada sam ja pisala o zaduženosti 200%, pa baš danas sam bar dva puta pisala kako još nije vrijeme za margine.
– priznajem kupovala sam ht po 360kn, a pitam se tko ga je još osim mene kupovao po cijenama od 360 – 410kn.
– ali, ipak su Vam najvažnije one prosječne cijene, i danas sam kupovala ht, cca 333kn.
– kupovati ću njega ili nešto drugo u ponedjeljak, cijena nije važna, važno je jedino to je li to zbilja povoljna kupnja.
Pozdrav !

do kraja vikenda ocekujam novih post-eva na temi korekcija i kako nam se blizi sudnji dan, ili nam dezurni negativni drukerasi jos nisu izasli van?!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Kakva jazovka na Dow, kaj mirovinci izlaze iz fondova tamo [lol]

ludlum:

Može mi netko reci kad će poćeti Fi: Ina,Končar,Atlanska,Konzum,Ledo,Dalekovod,Igh,Hupz… Kraj 03.mj ?

Stari moj
ako nam to ne pomogne za uzlet, budemo se nacekali da izademo iz minusa. FI vise nije sto je bio za nase trziste, ja i dalje ne mogu vjerovati da se tako crveni crobi nakon takve dividende HT-a.
Izgleda da su sada kocnice stisnuli svi a ne samo mirovinci.

Ne znam zašto neki od vas misle da je isplata velikih dividendi dobra za povećanje cijene dionice [rolleyes]…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close