Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ddjh danas dobro dolje , opet lijepo za shopping

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

fala ti božek kaj je petek, svršava ovotjedna beživotna letargija od trgovanja, čast izuzecima
gdje nam je nestala likvidnost[pray][pray][pray][pray][bye][bye][bye]

&

” Vlada je objavila da će dio dionica isplatiiti radnicima kao kompenzacij, ako se ne varam. I stvar riješena.[thumbsup]
[/quote]

I ti njima vjeruješ??

Uvijek je pravo vrijeme, pitanje je samo..........za što?


fala ti božek kaj je petek, svršava ovotjedna beživotna letargija od trgovanja, čast izuzecima gdje nam je nestala likvidnost[pray][pray][pray][pray][bye][bye][bye]

a likvidnost je nestala u kuloarima drivinog ureda.
kažu, puno se popilo (sve bilo likvidno).
a onda se zaboravilo na drivinu zapovijed o obrani grobexa…[cry]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

uopce necu razmisljati o sljedecem tjednu…. bit ce tu jos itekakvih sr… tek sada ulazimo u najgore razdoblje krize u SAD-u jer izlaze financijski rezultati… a zamislite kako ce tek biti kad se zaista objavi da je SAD u recesiji… to ce biti negdje pocetkom 4. mjeseca…. mislim da na nasoj burzi nema kruha do negdje jeseni…

da je sad u recesiji je vec objavljeno i zna se.. evo ja bas gledo danas na bloombergu i nitko se oko toga ne sekira..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


” Vlada je objavila da će dio dionica isplatiiti radnicima kao kompenzacij, ako se ne varam. I stvar riješena.

I ti njima vjeruješ??[/quote]

Vjerujem, dašta će. Ma, kupovat će Erste od BF, a onda kao komp isplaćivat radnicima, hehe [undecid][lol]
Vlada sve može, šta se sad moramo i oko toga brinuti. Pa ovo je bogata država, zar ne?![rolleyes]
Idući tjedan idemo dalje i više. [lol] [lol] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


da je sad u recesiji je vec objavljeno i zna se.. evo ja bas gledo danas na bloombergu i nitko se oko toga ne sekira..

Ma ko vjeruje navlakacima sa bljumberga? Bush je reko da ce sve sredit!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ma nisu ni jedni bolji od naseg businessa.. svi su isti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nije neki tjedan ali dosta dionica je učinilo pola koraka naprid,ht se oporavlja,mirovinci ne prave ozbiljnija s..nja,još ima nešto iskrcavanja i preslagivanja ali nema provalija.Valja biti strpljiv i zadovoljan sa malim stvarima
niste valda mislili da će se sve oporavit na stare razine za par dana.
[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Nije neki tjedan ali dosta dionica je učinilo pola koraka naprid,ht se oporavlja,mirovinci ne prave ozbiljnija s..nja,još ima nešto iskrcavanja i preslagivanja ali nema provalija.Valja biti strpljiv i zadovoljan sa malim stvarima
niste valda mislili da će se sve oporavit na stare razine za par dana. /quote]

Potpisujem. Valja biti strpljiv i čeličit se. Neka, ako treba i propast – propast.
Vraćamo se polako, ja sa 7% gubitka u trećini porfelja (uglavnom na dlkv kojeg sam dokup po 14xx i lkpc) al će i to doći na svoje. Uvjeravam se svakodnevno. [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

S&P 100 Index 62.01 4:53pm -568.05 (-90.16%)

http://uk.finance.yahoo.com/m1.php

mogli bi malo pripaziti da nekog herc ne strefi

evo ispravili, “samo” -1,59%

Heaven or Las Vegas

New Report

Close