Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HT će naročito rasti kad ga branitelji počnu istresati bit će debelo ispod 300 kuna.[bye]

Nadam se da će fondovi otkupljivati HT između 350 i 400 kn i to uskoro.Ukoliko se to ne dogodi, prema zakonu
spojenih posuda ,gotovo sve dionice bi trebale puno pasti,a to ni njima ne odgovara,jer HT po 350 je bolji
izbor od većine dionica na ZSE.Ova dividenda od najavljenih 30 kuna po dionici ne donosi samo kratkotrajni
zalet,već predstavlja trajnu vrijednost ,te može potaknuti dioničare da je ne puštaju tako rado iz ruku.

Već u ova dva dana je vidljivo da raste HT,a i INA pomalo što je dobro za naše tržište.To nam je jedina nada.

Ukoliko dođe do rasta CROBEXA mislim da će HT rasti više,tj ostali bi trebali malo usporiti.

Ima li tko komentar na današnje trgovanje……
Kaj se događa sa ostalim dionicama ?

-odličan članak sa hrvojem fjadetičem
-a sa tržištem se ne događa ništa u tome je stvar
-letargija

do fi – na svjezi zrak i raditi svoje poslove

Postanite Eu-robovi

Može mi netko reci kad će poćeti Fi:
Ina,Končar,Atlanska,Konzum,Ledo,Dalekovod,Igh,Hupz…
Kraj 03.mj ?


Može mi netko reci kad će poćeti Fi: Ina,Končar,Atlanska,Konzum,Ledo,Dalekovod,Igh,Hupz… Kraj 03.mj ?

Stari moj
ako nam to ne pomogne za uzlet, budemo se nacekali da izademo iz minusa. FI vise nije sto je bio za nase trziste, ja i dalje ne mogu vjerovati da se tako crveni crobi nakon takve dividende HT-a.
Izgleda da su sada kocnice stisnuli svi a ne samo mirovinci.

AZ? Hvala, ne.

ipak nema danas odbijanca u europi [undecid]
bar nas je HT zaštitio ova dva dana od daljnjeg pada [pray]


ipak nema danas odbijanca u europi [undecid] bar nas je HT zaštitio ova dva dana od daljnjeg pada [pray]

nije dobro, .. prometi su koma, potražnje nema, osim nešto malo za HT-om, ali pogledajte ostale .. pa Adris radi sve bolje, ATPL također .. i još mnogo njih ali mi i dalje tonemo. Do kakad će ovo ovako čmrljit neznam .. [undecid]

a vidim i da mi se poklopio post sa brojem postova … ovo je loš znak [lol]

Cookie Monster


beholder: ” ipak nema danas odbijanca u europi [undecid] bar nas je HT zaštitio ova dva dana od daljnjeg pada [pray] ” nije dobro, .. prometi su koma, potražnje nema, osim nešto malo za HT-om, ali pogledajte ostale .. pa Adris radi sve bolje, ATPL također .. i još mnogo njih ali mi i dalje tonemo. Do kakad će ovo ovako čmrljit neznam .. [undecid] a vidim i da mi se poklopio post sa brojem postova … ovo je loš znak [lol]

Saladine napiši još nešto pa više neće biti 666 postova. Možda krenemo gore[pray]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


ipak nema danas odbijanca u europi [undecid]
bar nas je HT zaštitio ova dva dana od daljnjeg pada [pray]

Evo i on u minusu…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Samo se povlače nalozi sa kupnje smiješno

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

beholder:

ipak nema danas odbijanca u europi [undecid] bar nas je HT zaštitio ova dva dana od daljnjeg pada [pray]

nije dobro, .. prometi su koma, potražnje nema, osim nešto malo za HT-om, ali pogledajte ostale .. pa Adris radi sve bolje, ATPL također .. i još mnogo njih ali mi i dalje tonemo. Do kakad će ovo ovako čmrljit neznam .. [undecid]

a vidim i da mi se poklopio post sa brojem postova … ovo je loš znak [lol]

nemaju fondovi love kao što su imali prošle godine , dosta toga im je isisano , ni banke ne stoje sjajno.
burzovni analitičari su prije nekoliko dana jasno prognozirali oporavak burze tek koncem godine zbog ovih razloga .volio bih da griješe.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close