Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zgubidan10:

Dobro jutro Malo citam malo razmisljam. i do zakljucka dođem. Kolegice Ivana 7 vama treba covjek,muskarac da se zabavite…………………….[kiss]

a takve su ti te stare cure…nego nisi li ti njen podstanar? mogo bi je malo izmasirat da je prođe depra
[rolleyes][lol]


Kolega ljep vam je taj covijek na avataru…………………….mozda je to rijesenje ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

…. i još se povukla kupnja na tehnici (onih 50 komada na 7100 je nestalo).slobodan pad definitivno

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

sljedeći put tebe pitam za informaciju!
[proud]

može ali sam donesi odluku za kupnju ili prodaju ipak su to tvoji novci![proud]

dan je pametniji od noći

HT.

– je li ovo repriza od jučer, cijena gore pa dolje.
Pozdrav !

Kakva ravnodusnost na burzi, pa ovaj sentimet mi vec lagano ide na zivce.
Ajde vise probudite se fondici i ostali ici pa da se malo idemo dalje.

Boze koja dosada, ova burza me vec lagano iritira. Kakve igre se vode, bljah…[tongue][tongue][tongue]

AZ? Hvala, ne.

toka:

falco: ” tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade. ” neće više pasti garant![cool]

decki moji, ode tehnika u k…c…
pa nece raditi slijedeca 4 mjeseca…
sori…ali tak je..
[undecid]


nemoj širiti neistine radi se tek o prvostepenoj presudi koja nije pravomoćna koja se može odužiti u spor od dvij, tri godine.
nemojte navlačiti na dolje kupite HT, INU ima još povoljnih dionica

nemam dionice Tehnike

dan je pametniji od noći

Beograd + 0,57%. Evropa oko 0. A mi samo tonemo i tonemo. Stvarno smo jadni.[undecid]


Ivana preporučam upravo Eig kao dugoročno ulaganje.
I DLKV ako ga nemaš , po ovoj jeftinoći.

– Eig, pa to pada stalno godinu dana, stalno ga ista ekipa nadokupije, dnevni prometi po 10.000kn, biser dionica, ali o tome nemam pojma.
– DLKV možda je i dobra dionica, ali kada se sjetim kako su to tamo čistaćice dobijale za 3kn, pa plaćajte im Vi realnu cijenu.
Pozdrav !


tigrus: ” toka: ” falco: ” tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade. ” neće više pasti garant![cool] ” decki moji, ode tehnika u k…c… pa nece raditi slijedeca 4 mjeseca… sori…ali tak je.. [undecid] ” nemoj širiti neistine radi se tek o prvostepenoj presudi koja nije pravomoćna koja se može odužiti u spor od dvij, tri godine. nemojte navlačiti na dolje kupite HT, INU ima još povoljnih dionica nemam dionice Tehnike

samo sam komentirao izdvojeni slucaj tehnike.
ostale su dionice u redu.
posebno ht, ina, igh, ernt, ….
ni ja nemam dionice tehnike. niti sam ih imao. svejedno mi je.

toka:

falco: ” tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade. ” neće više pasti garant![cool]

decki moji, ode tehnika u k…c…
pa nece raditi slijedeca 4 mjeseca…
sori…ali tak je..
[undecid]

kolega, neće ona u k…c, jer velike firme uvijek imaju rezerve za “crne dane “.
vratiti će se ona na stare dane slave , a mi samo trebamo odabrati je li pravi momenat za kupnju ili ne .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

– na ovoj temi nisam pisala sigurno dva mjeseca.

– ali malo je dobrih informacija i preporuka.
– a ima i puno napada na mene, kao i uvijek, samo sada radim više poslova, pa ne mogu svima odgovoriti,
– hvala na razumijevanju.
Pozdrav !

ht ce u crveno jos danas… dugo, dugo je do dividende…

New Report

Close