Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A sad vidim da je Tehnika dobila zabranu rada 4 mjeseca i kaznu 100.000 kn zbog Kupske…[angry]

You either do it right or you get eliminated!

danas će se opet lova strest u ht znači ostatak je pušiona

– brzo će 10 sati, što kupovati ? pita se Ivana

Sorry na upitu, ste Vi dobro danas?
Tako uznemireni ne smijete u shoping, pogotovo ne na ZSE. Progutat će Vas mrski nam fondovi i onda ćete morati zatražiti stručnu psiho pomoć… [shocked][shocked][shocked][shocked][lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

bojim se da ce se crobex danas pretvorit u pomidor..[yawn]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

HT i INA ponovo dižu Crobex….[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


danas će se opet lova strest u ht znači ostatak je pušiona

neće jer će ht izvuć u zeleno


pjero: ” vidi što je nafta skupa….bogati postaju bogatiji…pa gdje ce sa tim silnim parama?!! http://www.oil-price.net/index.php?lang=en ” – ali kako vidim slabo to pomaže dioničarima INE. – pitam se zašto ? – a možda bi bilo dobro kupiti i mao INE, zbilja ne znam. – ujutro uvijek slabo razmišljam. Pozdrav !

kupiti..vjerujem da bi, kupio malo jucer…mozda pricekati malo da se razbistri situacija oko braniteljskog, sad su ipak dobili puno keša…znam da radnici nece puno prodavati,vole oni svoju inu…mozda krenuti po margin pa nek malo odlezi dok budemo pametniji…


tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade.

neće više pasti garant![cool]

dan je pametniji od noći

falco:

tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade.

neće više pasti garant![cool]

sljedeći put tebe pitam za informaciju!
[proud]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Mislim da bi trebalo otvoriti topic o ivani7/edi/hakeli. pa malo prepričavati anegdote s foruma [lol] [lol]

a sada ozbiljno da pridonesem forumu kako to pridonosi ivana7

-JA ulažem u znanje
-JA od 18. godine trgujem s dionicma
-JA u 4 godine imam prinos od 5000%
-JA nadasve sam pametan i zgodan
-JA volim čitati i ulagati u dionice
-JA pišem po općenitim temama i nijednom nisam dao niti jedan pravi argument
-JA skrivam koje dionice posjedujem i zašto kao zmija noge
-JA ne pišem po konkretnim temama vezanih uz pojedinu dionicu
-JA se probudim oko 12 pa fino na par kavica jer samo budale rade, a ja se šetkaram okolo po špici
-da ulažete u znanje ko JA tad i vi nebi trebali raditi

jel to ok?

i tek toliko da nakon 80 OT postova bude jedan s imalo povezanosti s temom

-što mislite koja će dionica najviše rasti?
-na kraju dana ću reći da sam ju kupio na jučerašnjoj najnižoj cijeni i prodao po današnjoj najvišoj.

odličan post kolegice Savage, vidi se da ste puno bolja investitor od nas ostalih

-ja osobno volim ove sa dobrom dividendom
-imam ja i ovih bez dividende
-odlične su i ove moje brzorastueće, a sad brzo padajuće poput Tehnike
-danas malo ulovila Tehnike, ali biće ona još jeftinija
-kupujem ja i Inu, ali ne žurim, tu je BF
-imam i Adrisa, čekam prodaju duhanskog dijela
-medika je povoljna, iako sam je prodala na 22k

pozdrav kolegici Savage [thumbsup]


falco: ” tehnika definitivno danas dobra za ukrcaj , još malo pričakati da padne cijena poslije blokade. ” neće više pasti garant![cool]

decki moji, ode tehnika u k…c…
pa nece raditi slijedeca 4 mjeseca…
sori…ali tak je..
[undecid]

New Report

Close