Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT.

– jučer je sve zatekla velika dividenda kod HT.
– za rezultate smo znali, ali dividendu smo predviđali 15kn, malo optimističnije 20kn, ali ovo je ipak malo tko predvidio.

– jučer se nije niti znalo što sada raditi, kupiti , prodati, cijena niti nije previše išla gore.
– nekako mi se čini kao puno zbunjenosti na tržištu, ili nesigurnost zbog budućih događanja.
– i moja ekipa.
– jedni prodavali, uhvatili sigurnih 10%.
– jedni nesigurni samo promatrali.
– ja sam ipak malo kupovala.
Pozdrav !

Vidim, strašno ste uigrana ekipa. Tko vama da svoje novce na brigu da mi je znati…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

HT

– sto ce biti sa braniteljskim fondom
– rekla sam neki dan da ce to srusiti cijenu dionice HT
– pa sam sukladno tome kupovala
– zasto izgubiti malo kad mozete vise
– a vi? sto cete vi?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


HT. – jučer je sve zatekla velika dividenda kod HT. – za rezultate smo znali, ali dividendu smo predviđali 15kn, malo optimističnije 20kn, ali ovo je ipak malo tko predvidio. – jučer se nije niti znalo što sada raditi, kupiti , prodati, cijena niti nije previše išla gore. – nekako mi se čini kao puno zbunjenosti na tržištu, ili nesigurnost zbog budućih događanja. – i moja ekipa. – jedni prodavali, uhvatili sigurnih 10%. – jedni nesigurni samo promatrali. – ja sam ipak malo kupovala. Pozdrav !

evo ovo s dividenom nikako ne kuzim…
meni je od pocetka bilo jasno da sva dobit ove godine ide na dividendu…
iz politicko socioloskog aspekta je to bilo 100%
da su drugacije postupili , napravili bi tezak propust….

a svi se cude…
pa nije ovo USA, mi smo malo trziste , jako malo, i na sve se mora misliti…
[huh]

Jutros sam rano ustala, za danas imam malo veći keš, prodala sam udjele u jednom fondu.
– čitam po forumima, ali ništa pametno.
– kad odem na teme o dionicama pa nema niti jedne loše po pisanjima forumaša.
– a najsmješnije su mi dionice koje konstantno padaju, ekipa stalno nadokupljuje, a prometi ni 10.000kn, np jedna od takvih dionica je EIG, a ima ih stvarno dosta, a možda su to i dobre dionice, ja o tome ne znam zbilja ništa, još kad pišu biti će dividende 10kn, pa tko je tu lud.
– što kupiti ?
– telefona sam se nakrcala, možda ga još kupim ?
– a imam i puno drugih dionica,
– ali što će najviše rasti ?
– koje će firme imati dobre izvještaje ?
– gdje još uhvatiti koju dobru dividendu ?
– eto takve informacije bih htjela pronaći, ali su zbilja rijetke, a najčešće su informacije one koje će Vas i potpuno zbuniti.
– pa kad sam se već ovako rano digla, i imam velike volje trošiti lovu na burzi dajte neku preporuku, a da opet nije i navlačenje,
– ali poznam ja navlaćenje već s velike udaljenosti.
Pozdrav !

HT

– sto ce biti sa braniteljskim fondom
– rekla sam neki dan da ce to srusiti cijenu dionice HT
– pa sam sukladno tome kupovala
– zasto izgubiti malo kad mozete vise
– a vi? sto cete vi?

– vidim kako me zahebavaš.
– to je bila jedna jako dobra rasprava, i sada svi znaju za 12. travnja i BF.
– što će tada biti, zbilja nemam pojma, mislim kako će na to reagirati burza.
– a vjerojatno zbog toga i ne ide HT puno gore s obzirom na veliku dividendu.

– a za HT, pa pisala sam kako sam ga puno kupila.
– i kako ga stalno kupujem.
– da nisi i malo ljubomoran, ah ti investitori i ovaj forum.
Pozdrav !


Jutros sam rano ustala, za danas imam malo veći keš, prodala sam udjele u jednom fondu.
– čitam po forumima, ali ništa pametno.
– kad odem na teme o dionicama pa nema niti jedne loše po pisanjima forumaša.
– a najsmješnije su mi dionice koje konstantno padaju, ekipa stalno nadokupljuje, a prometi ni 10.000kn, np jedna od takvih dionica je EIG, a ima ih stvarno dosta, a možda su to i dobre dionice, ja o tome ne znam zbilja ništa, još kad pišu biti će dividende 10kn, pa tko je tu lud.
– što kupiti ?
– telefona sam se nakrcala, možda ga još kupim ?
– a imam i puno drugih dionica,
– ali što će najviše rasti ?
– koje će firme imati dobre izvještaje ?
– gdje još uhvatiti koju dobru dividendu ?
– eto takve informacije bih htjela pronaći, ali su zbilja rijetke, a najčešće su informacije one koje će Vas i potpuno zbuniti.
– pa kad sam se već ovako rano digla, i imam velike volje trošiti lovu na burzi dajte neku preporuku, a da opet nije i navlačenje,
– ali poznam ja navlaćenje već s velike udaljenosti.
Pozdrav !

Moja preporuka je da se makneš od burze i da odeš prošetat gradom!
A sa novcima iz fonda se počasti s jednom lijepom haljinom [lol] [lol]
Nadam se da ovo nije nikakvo navlačenje!?[lol]

2 Ivana: ne treba puno trazit… HT se jedini namece ko pravi izbor… dosao je ohladit trziste… a da bi ga ohladio on se mora zagrijati… sve jasno ko dan…[thumbsup]

zašto nebi uzela pbz to je tvoja banka, podcjenjena i imaju dobar F1.

Moja preporuka je da se makneš od burze i da odeš prošetat gradom!

– i ti me zahebavaš.
– pa llijepo sam napisala kako mi je stigla ekstra lova.
– prodajem fondove, oni prodaju dionice kako bi me isplatili i ja ponovno samostalno kupujem dionice na tržištu.
– ja ne moram biti u keš poziciji, ali fondovi moraju zbog ovakvih neozbiljnih ulagačica kao ja i još ti tu spadaju neki mirovinski fondovi koji rade dosta slićno kao ja.
Pozdrav !

vidi što je nafta skupa….bogati postaju bogatiji…pa gdje ce sa tim silnim parama?!!

http://www.oil-price.net/index.php?lang=en

i još jedno pitanje kolegici ivani koliki ti je udio HT u portfelju.

New Report

Close