Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad vidim koji su targeti za izlaz kolegama, mislim da ce taj fond slabo kupovat ovdje [lol]


Samo ih čekamo…. baš su popularni nešto u zadnje vrijeme…samo ih čekam… [smiley][lol] [thumbsup]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

sad mi nis nije jasno
na dnevniku hrta objave da bu se sredilo sa ZEPOM (VISE nije ZERP) pa da i tamo Vuk Jeremić polako smiruje živce pa da bu i epohalna dividenda
nema euforije nema veselja
čudna ekipa se ovdje vrti

nema više nam iveka i dežurnih drukatelja na temi korekcije
pa što se zbiva ljudi kad ovdje nitko da a kaže na dobre vijesti

kaj bu sutra opet Jazovka[cry]

Postanite Eu-robovi

biti ce biti rasprodaja shocked

http://www.tportal.hr/vij…e/2008/02/28/0341006.html

….šprajc bi kupil na diskontu, al’ prodal bum mu ja po 15000.


sad mi nis nije jasno na dnevniku hrta objave da bu se sredilo sa ZEPOM (VISE nije ZERP) pa da i tamo Vuk Jeremić polako smiruje živce pa da bu i epohalna dividenda nema euforije nema veselja čudna ekipa se ovdje vrti nema više nam iveka i dežurnih drukatelja na temi korekcije pa što se zbiva ljudi kad ovdje nitko da a kaže na dobre vijesti kaj bu sutra opet Jazovka[cry]

Evo kažem ja…….zini…..aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[lol] [lol] [lol] [lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

kako je forum dosadan bez iveka.

ni rast ne veseli kako treba kad te ne trese strah od kataklizme.


kako je forum dosadan bez iveka. ni rast ne veseli kako treba kad te ne trese strah od kataklizme.

Ma Ivek je prva liga, ali stvarno kad je dosta onda je dosta.
Valjda se i on napokon uvjerio da stvari ne mogu biti tako crne.
Mogu biti sive, ali ne crne kao…..
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

gorgija:

kako je forum dosadan bez iveka. ni rast ne veseli kako treba kad te ne trese strah od kataklizme.

Ma Ivek je prva liga, ali stvarno kad je dosta onda je dosta.
Valjda se i on napokon uvjerio da stvari ne mogu biti tako crne.
Mogu biti sive, ali ne crne kao…..
Vaš link


Ivek je zakon i treba mu se pokloniti.Sve što je pisao radio je sa dobrom namjerom da nam pomogne,jer je
imao više informacija od nas.Stvari nisu crne ali nisu baš ni bijele.HT bi mogao postati jedinica za usporedbu.
Zamislite ako neupućeni ulagaći odluće da neće kupovati dionice koje ne donose barem iste dividende
kao i HT.Ja bi spušija na desetak posto od nove godine još barem 50 %.Dobro je da HT raste.Što više to
bolje,iako je nemam u portfelju.

IVEK javlaj se.Sa tobom smo jači,jer kritički pristup je potreban.

Hvala na dosadašnjoj pomoći.


Ivek je zakon i treba mu se pokloniti.Sve što je pisao radio je sa dobrom namjerom da nam pomogne,jer je
imao više informacija od nas.Stvari nisu crne ali nisu baš ni bijele.HT bi mogao postati jedinica za usporedbu.
Zamislite ako neupućeni ulagaći odluće da neće kupovati dionice koje ne donose barem iste dividende
kao i HT.Ja bi spušija na desetak posto od nove godine još barem 50 %.Dobro je da HT raste.Što više to
bolje,iako je nemam u portfelju.

IVEK javlaj se.Sa tobom smo jači,jer kritički pristup je potreban.

Hvala na dosadašnjoj pomoći.

Nemoj više molim te, rasplakat ću se.[cry]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislim da su neki tu na forumu opsjednuti ivekom![yawn]
Dajte ljudi pustite čovjeka neka piše kaj oče i kad!


21. travnja će doći do pristojne cijene i onda bi se mogla situacija smirivati i ustaliti…

A sto ce biti 22. travnja s dionicom HTa?
i dalje ce rasti?
Konkretno mislim na 22. travanj.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


ni rast ne veseli kako treba kad te ne trese strah od kataklizme.

– ovisi koje dionice gledaš.
– iako gledamo istu sliku na kojoj je ipak previše crvenoga.
– a pravi rast sam vidjela samo na HT, i to ne veliki s obzirom na dividendu.
Pozdrav !


Von Braun: ” gorgija: ” kako je forum dosadan bez iveka. ni rast ne veseli kako treba kad te ne trese strah od kataklizme. ” Ma Ivek je prva liga, ali stvarno kad je dosta onda je dosta. Valjda se i on napokon uvjerio da stvari ne mogu biti tako crne. Mogu biti sive, ali ne crne kao….. Vaš link ” Ivek je zakon i treba mu se pokloniti.Sve što je pisao radio je sa dobrom namjerom da nam pomogne,jer je imao više informacija od nas.Stvari nisu crne ali nisu baš ni bijele.HT bi mogao postati jedinica za usporedbu. Zamislite ako neupućeni ulagaći odluće da neće kupovati dionice koje ne donose barem iste dividende kao i HT.Ja bi spušija na desetak posto od nove godine još barem 50 %.Dobro je da HT raste.Što više to bolje,iako je nemam u portfelju. IVEK javlaj se.Sa tobom smo jači,jer kritički pristup je potreban. Hvala na dosadašnjoj pomoći.

ovo – [cry][bye] – nije kriticki pristup!
to je stvaranje klime kataklizme.
i crobex nije dosao do 3000 niti nece.
na htu smo zaradili i nastaviti cemo.
itd…

New Report

Close