Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tigrus: ” samo je pitanje kad ce se ljudi potpuno osloditi nametnutog straha. pa HT je nasa najbolja firma, kazu zlatna koka… mislim da ne bi trebali uopce vise ici dole. ” Kakvi ljudi? Pa nisu vugaris ljudi srusili HT za boga miloga, a nisu ga danas ni digli jelte.

ne, ali vuku lovu iz fondova.
tj ne stavljaju ju vise tamo.
pa fond prodaje ht…
to je zatvoreni krug.
kad pamenti fond managercici shvate (mislim da su do sada vec i shvatili) da je ht kljucna dionica za raspolozenje u hrvatskoj i da o njoj ovisi koliko ce love biti ulozeno u OIF, krenuti cemo po starom.
ajmo se kladit je tako…[smiley]


vipy: ” nokla: ” korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1284 nokla: ” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti. ” Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT? imam ga preko 1k. ” zasto onda vices da cemo zaroniti?! ” Ljudi ovdje vidim su počeli brkati pojmove “zaroniti” i “rasti”, tako da kad neki govore zaroniti, to znači da ćemo rasti….[thumbsup]

U osnovi svih nedaća je nedostatak optimizma!
Ako se nakon objave HT-a dogodi rast indexa od samo 0,5% jasno je da smo u banani.
Šta će se dogoditi kad zaredaju manje optimistična izvješća, pitam se!


Von Braun: ” vipy: ” nokla: ” korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1284 nokla: ” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti. ” Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT? imam ga preko 1k. ” zasto onda vices da cemo zaroniti?! ” Ljudi ovdje vidim su počeli brkati pojmove “zaroniti” i “rasti”, tako da kad neki govore zaroniti, to znači da ćemo rasti….[thumbsup] ” U osnovi svih nedaća je nedostatak optimizma! Ako se nakon objave HT-a dogodi rast indexa od samo 0,5% jasno je da smo u banani. Šta će se dogoditi kad zaredaju manje optimistična izvješća, pitam se!

Trenutno je tako, ali optimizam raste.
Nestrpljivost vidim je kod većine ljudi.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ht u plusu, sve ostalo u minusu, a sad se mogu busat da TV za je burza rasla [lol]

pogledajte realnost okruženja

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

I ATGR je u plusu i povlaštena zaba…


Von Braun: ” vipy: ” nokla: ” korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1284 nokla: ” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti. ” Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT? imam ga preko 1k. ” zasto onda vices da cemo zaroniti?! ” Ljudi ovdje vidim su počeli brkati pojmove “zaroniti” i “rasti”, tako da kad neki govore zaroniti, to znači da ćemo rasti….[thumbsup] ” U osnovi svih nedaća je nedostatak optimizma! Ako se nakon objave HT-a dogodi rast indexa od samo 0,5% jasno je da smo u banani. Šta će se dogoditi kad zaredaju manje optimistična izvješća, pitam se!

Mozda je ipak veci problem nedostatk likvidnosti i masa ozbiljno precjenjenih dionica (cak i na ovim razinama)

Evo nam malo likvidnosti..

sad se prodaje ht, ne kupuje[cool]


pogledajte realnost okruženja Vaš link

Briješ….Oni su bili tjednima u zelenom, i to iznad 1%….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


tork: ” tigrus: ” samo je pitanje kad ce se ljudi potpuno osloditi nametnutog straha. pa HT je nasa najbolja firma, kazu zlatna koka… mislim da ne bi trebali uopce vise ici dole. ” Kakvi ljudi? Pa nisu vugaris ljudi srusili HT za boga miloga, a nisu ga danas ni digli jelte. ” ne, ali vuku lovu iz fondova. tj ne stavljaju ju vise tamo. pa fond prodaje ht… to je zatvoreni krug. kad pamenti fond managercici shvate (mislim da su do sada vec i shvatili) da je ht kljucna dionica za raspolozenje u hrvatskoj i da o njoj ovisi koliko ce love biti ulozeno u OIF, krenuti cemo po starom. ajmo se kladit je tako…[smiley]

Tigrus, tvoji postovi su cista zabava [lol] [lol] [lol]

AZ? Hvala, ne.


sad se prodaje ht, ne kupuje[cool]

pa ne bi rekao….
danas ce biti postavljena granica od 330kn.
i to je to.
onda bi mogli pustiti da lagano raste svaki dan.
vecih iskrcvanja nece biti … prijasnjih mjeseci smo vidjeli sto se dogadja kod velikih iskrcavanja.
isto smo vidjeli da nista nije jeftino ako to nema tko kupiti…
dakle, cijena ce rasti postepeno.
drzte dionice.


tigrus: ” tork: ” tigrus: ” samo je pitanje kad ce se ljudi potpuno osloditi nametnutog straha. pa HT je nasa najbolja firma, kazu zlatna koka… mislim da ne bi trebali uopce vise ici dole. ” Kakvi ljudi? Pa nisu vugaris ljudi srusili HT za boga miloga, a nisu ga danas ni digli jelte. ” ne, ali vuku lovu iz fondova. tj ne stavljaju ju vise tamo. pa fond prodaje ht… to je zatvoreni krug. kad pamenti fond managercici shvate (mislim da su do sada vec i shvatili) da je ht kljucna dionica za raspolozenje u hrvatskoj i da o njoj ovisi koliko ce love biti ulozeno u OIF, krenuti cemo po starom. ajmo se kladit je tako…[smiley] ” Tigrus, tvoji postovi su cista zabava [lol] [lol] [lol]

svakako.
biznis i treba biti cista zabava.
funky business

New Report

Close