Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lotto-je spas za sve nas.
Crobex +0.78[thumbsup]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.



@tigrus
Jel imas jedan ili dva paketa HTa?

1 paket.


a kako je lijepo vidjet portfelj kak se oporavlja od ove korekcije,sreca moja pa mi je 64,42% u HT-u[lol] .svega sam jos 1,50% u minusu[thumbsup]

Ja sam ludo uletio u nenamjeski kredit, pa u HT na 300 🙂 Godišnja rata je isplaćena [thumbsup]

Neko je na LSE konacno udario po 68,1 USD

korisnik od: 24.08.2006.
lokacija:
broj poruka: 1284
nokla:
” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti.

Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT?

imam ga preko 1k.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Danas kupio dosta HT posle dosta vremena…[thumbsup]


korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1284 nokla: ” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti. ” Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT? imam ga preko 1k.

a zasto bi zaronili?
tak i tak je ovo jos uvijek podcjenjeno.
samo je pitanje kad ce se ljudi potpuno osloditi nametnutog straha.
pa HT je nasa najbolja firma, kazu zlatna koka…
mislim da ne bi trebali uopce vise ici dole.


Danas kupio dosta HT posle dosta vremena…[thumbsup]

kupujes ga na 330?
pa di si bio jucer?
iako je i ovo bagatela…[smiley]


korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1284 nokla: ” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti. ” Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT? imam ga preko 1k.

zasto onda vices da cemo zaroniti?!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


samo je pitanje kad ce se ljudi potpuno osloditi nametnutog straha. pa HT je nasa najbolja firma, kazu zlatna koka… mislim da ne bi trebali uopce vise ici dole.

Kakvi ljudi?
Pa nisu vugaris ljudi srusili HT za boga miloga, a nisu ga danas ni digli jelte.

Mea parvitas.


nokla: ” korisnik od: 24.08.2006. lokacija: broj poruka: 1284 nokla: ” nokla: ” okruženje. ” znaci dividenda nije vazna? kratkoročno, a do 21.04. bi mogli još zaroniti. ” Jel kupujes ili ti je samo krivo sto nemas HT? imam ga preko 1k. ” zasto onda vices da cemo zaroniti?!

Ljudi ovdje vidim su počeli brkati pojmove “zaroniti” i “rasti”, tako da kad
neki govore zaroniti, to znači da ćemo rasti….[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Danas kupio dosta HT posle dosta vremena…[thumbsup]

zar je bio skup na 290 ?????

poslije bitke svi su vojnici generali

New Report

Close