Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A onda?… što će biti onda? To te ja pitam!
I da, do koliko mislite da je povoljni dokup PBZ-a obzirom na neriješenu situaciju (dražba), ‘nemoralnu’ dokap. i ine stvari (sve dobro do sada kao već uračunato u cijenu)…?

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


A onda?… što će biti onda? To te ja pitam! I da, do koliko mislite da je povoljni dokup PBZ-a obzirom na neriješenu situaciju (dražba), ‘nemoralnu’ dokap. i ine stvari (sve dobro do sada kao već uračunato u cijenu)…?

Uzlet tržišta!
Što se tiće PBZ-a znate da takva navlakačka razmišljanja ne dajem..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Još samo 2 dana se mogu prodati dionice , ako se hoče imati sredstava , naravno onaj tko nema slobodnih, za kupovinu INE. Još samo 2 dana…..[smiley9]

Zašto samo 2 dana? Što nije rok za uplatu 23.11.?

Pozdrav

OK. Neki kažu da će nakon 4.12. (INA na burzi) sve gore, ali ja bih još jednu korekciju do Božića…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


plavi: ” Još samo 2 dana se mogu prodati dionice , ako se hoče imati sredstava , naravno onaj tko nema slobodnih, za kupovinu INE. Još samo 2 dana…..[smiley9] ” Zašto samo 2 dana? Što nije rok za uplatu 23.11.? Pozdrav

A pričekati da sjednu novci od SDA?
Ako prodaš danas, novci su na računu tek treći dan.
Pa jel ti tržiš ili se igraš na virti?
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


A pričekati da sjednu novci od SDA? Ako prodaš danas, novci su na računu tek treći dan. Pa jel ti tržiš ili se igraš na virti? [smiley1]

Kad ja nešto kupim meni prva odmah skine lovu. Pretpostavljao da je isti slučaj i kad prodam. Nisam do sada nikada vadio keš

Pozdrav

Mislim da ti treba i još jedan dan više, ako hoćeš cash,banke uvijek imaju ispriku, “niste se naručili!”[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Jučer je bilo “stidljivo” prema ovome danas.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Zivo me zanima dokle bi BLJE danas islo da nije stricek Samodol reagirao u par navrata


Zivo me zanima dokle bi BLJE danas islo da nije stricek Samodol reagirao u par navrata

Na 325-30 ko keks.[smiley2]

Belje će doći kao od šale do 300kn ali onda dalje ćemo vidjeti…..Mnogi su se nakrcali sa tisućama i tisućama komada oko 300kn tako da nema otpora većeg do 300kn,bit će tu još cirkusa!![smiley2]

Novac je kisik burze!

e pa kad ode jedan(komada dionica:1) indigo gore za 2,5% onda znam da smo spašeni [smiley2]

New Report

Close