Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dividenda 30 kn po dionici a rast samo 5 %, pa kak nam je to uspjelo ????

pričekaj do dana kada će se gledat tko je dioničar a tko ne! …

Cookie Monster

Nisam dežurni katastrofičar ali mislim da danas ronimo
Ako sad nije izašao ko je mislio iz ht-a onda neka se bavi uzgojem kalifornijskih glista ili nečega sličnoga
Naravno, oni koji nisu mislili za njih to ne vrijedi

za nas nema spasa, mi smo beznadni slučaj

&


Nisam dežurni katastrofičar ali mislim da danas ronimo Ako sad nije izašao ko je mislio iz ht-a onda neka se bavi uzgojem kalifornijskih glista ili nečega sličnoga Naravno, oni koji nisu mislili za njih to ne vrijedi

Nisam siguran da sam te razumio. Objasni.?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


za nas nema spasa, mi smo beznadni slučaj

Govori samo za sebe, a ne za sve nas, molio bih.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


za nas nema spasa, mi smo beznadni slučaj

Ma ne samo trebaju se razglasiti ove vijesti i cijena će ići gore…………….. Jer sadašnja cijena HT-A je 9 posto na oročenu štednju…………..[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Neka nam Bog pomogne sa ovakvim fondovima. Naš novac a oni čekaju da neki stranci dođu i sve dobre firme pokupuju. Lako je sa tuđim novcem baratati.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

blade:

za nas nema spasa, mi smo beznadni slučaj

Ma ne samo trebaju se razglasiti ove vijesti i cijena će ići gore…………….. Jer sadašnja cijena HT-A je 9 posto na oročenu štednju…………..[thumbsup]

Da, ali ne godišnje, nego kvartalno:)

Hell is Empty and all the Devils are Here

A mi kao ćekamo FI da digne cijene, moš mislit kako će dići cijene.
Sve me strah za ostale vrijednosnice. A možda je to zbog straha od BF, ko će ga znat.

&


A mi kao ćekamo FI da digne cijene, moš mislit kako će dići cijene.
Sve me strah za ostale vrijednosnice. A možda je to zbog straha od BF, ko će ga znat.

Naravno, novi strah. Već godinu dana stalno novi strahovi. Što je slijedeće? Ma dajte ljudi, OMF su shvatili da su trenutno jedini sa puno love i na taj tačin hebu sve ostale. Ma volio bih da uleti neki novi strani fond i da im pokupi sve ispred nosa.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam


A mi kao ćekamo FI da digne cijene, moš mislit kako će dići cijene. Sve me strah za ostale vrijednosnice. A možda je to zbog straha od BF, ko će ga znat.

Koliko je nestrpljivih malih dioničara ušlo na tržište koji bi htjeli odma strmoglavi rast.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ZSE uživo: 21,43 milijuna kuna prometa dionicom HT-a

Tijekom nešto više od pola sata trgovanja na Zagrebačkoj burzi, cijena dionice HT-a uzletjela je 7,67 posto na 336,49 kuna. Trenutno je tom dionicom ostvareno 21,43 milijuna kuna prometa, a dionicom se trguje po 324,90 kuna. Devet dionica u sastavu Crobexa izgubilo je na vrijednosti, dok je cijena 15 dionica porasla. Crobex je uzletio 0,94 posto.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close