Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma sve same dide bake tetke i stričevi [lol] da ne bi bilo da slućajno netko manipulira s cijenom, to moj dida doma klikće s mišom pa koji put slućajno zada i nalog a ni sam ne zna što je napravio [lol] [lol]

e da mi je znati zasto koce ht?
kome sad pa to koristi?



Kaj je sad ovo?
Procitao info na ZSE i kaj je sad to?

Ako drzis povlastene, onda je dobro za tebe.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


swami: ” … Kaj je sad ovo? Procitao info na ZSE i kaj je sad to? ” Ako drzis povlastene, onda je dobro za tebe.

Problem je kaj imam redovne, a ovo najednom baca P-B ispred R-A za 30-40%.
Pa toga ima samo kod nas.
Nemrem bolivit…..jos i stock split na R-A i eto ga, jos jedan metak u moj portfolio.

AZ? Hvala, ne.

Stock split vam nece donjet gubitak.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Stock split vam nece donjet gubitak.

Na top 2008 je mrtav
[lol]

deimos:

Stock split vam nece donjet gubitak.

Na top 2008 je mrtav
[lol]

[lol] [lol] [lol]

Ma dobro, to bi se trebalo uracunat, nije red da popusi na tu foru…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Warren: ” Hanfa bi današnje trgovanje ZABA-P-B trebala poništiti. Oni koji su danas prodali dionice jer nisu imali informacije koje su trebali imati na vrijeme ostali su kratkih rukava. ”

Info je bio javno dostupan na ZSE. Treba samo provjeriti u koliko je sati i minuta stavljen info na ZSE, a kada su prošle one transakcije od 10.000-11.000 kuna.

Hoćeš reći da mali dioničari trebaju umjesto na poslu po cijele dane visiti na monitoru ZSE? Zar nije posao uprave da ih se obavijesti o tome, direktno ili preko brokera. Ako sam zadao nalog jučer i jutros otišao na posao? Nisam među imaocima ovih dionica ali moglo se to svima nama desiti na nekoj drugoj dionici. Zar je bio problem na jedan dan, ili nekoliko sati obustaviti trgovanje dok se svi ne pripreme na novonastalu situaciju?


deimos: “Stock split vam nece donjet gubitak.”
Na top 2008 je mrtav

Ma dobro, to bi se trebalo uracunat, nije red da popusi na tu foru…

Ništa uračunat! A Utjecaj i Moć Hanfe na regularnost top 2008?
Već vidim kolegu dejavua kako ga zove Samodol…[lol] [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

A warren, pa nije duznost uprave da naziva dionicare. Njihovo je da obavijeste preko ZSE-a, i to na taj nacin da nitko ne sazna prije toga. Ukoliko su se transakcije dogodile nakon objave, sve 5.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Zagrebačka banka d.d. – nastavak trgovanja

Postovani,
obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama ZABA-P-B nastaviti u 13:15.

Na upit Upravi Zagrebačka banka d.d., o postojanju materijalnih cinjenica, ista je odgovorila da nema novih materijalnih cinejnica a koje bi utjecale na promjenu cijena dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.

[lol] [lol] [lol] Uprava nema činjenica zašto se promijenila cijena dionice. Nemaju oni pojma zašto se cijena promijenila


A warren, pa nije duznost uprave da naziva dionicare. Njihovo je da obavijeste preko ZSE-a, i to na taj nacin da nitko ne sazna prije toga. Ukoliko su se transakcije dogodile nakon objave, sve 5.

Da samo nije svejedno da li su se transakcije dogodile nekoliko sekundi nakon objave ili nekoliko sati. U nekoliko sekundi ili minuta nemogu svi povući naloge s prodaje. I što je s brokerima koji sami nisu skinuli takve naloge da zaštite svoje klijente, imaju li oni kakvu odgovornost?

New Report

Close