Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


“Prema riječima predsjednika uprave AZ obveznog mirovinskog fonda Dinka Novoselca, početak 2008. pokazuje da bi ova godina mogla biti najteža dosad. Novoselec naglašava da su sve prethodne godine bile toliko dobre da mogu izdržati i jednu lošu. On smatra da je već sadašnja situacija takva da bi trebalo jako puno dobrih vijesti u ostatku godine kako bi se dosadašnji minusi znatno promijenili.”

Slušaj ovog krkana. A sam se u takvu situaciju doveo što je najgore

E jadne će nama biti mirovine kada nam ovakvi tipovi upravljanju portfeljom.
Pa bolje je biti u kešu nego kupovati Ingru po 60000.
Na kešu bi izgubio za inflaciju, a na Ingri će izgubiti tko zna koliko.

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

@ tigrus

A sloboda govora i te sheme?

Pa nije valjda da je Ivek uspio sam stvoriti toliko panike?
Koliko sam ja shvatio, OIF su prodavali sto god je bilo likvidno jer su ih OMF naguzili.
Ili su se OIF preplasili Iveka?

Hm, piše da su mirovinski fondovi u raljama depresije, a znate li da su znanstvenici friško priznali da noviji antidepresivi kod većine pacijenata gotovo uopće ne djeluju. Kažu da im je efekt gotovo jednak onome placebo lijekova i nema ih smisla prepisivati oboljelima. “Razlika u poboljšanju stanja kod pacijenata koji uzimaju placebo i pacijenata koji konzumiraju antidepresive nije velika”, izjavio je profesor Irving Kirsch s Fakulteta za psihologiju Sveučilišta Hull.
Je li sve u glavi?[lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

PS. Ivek traži novi avatar, provjerena info![cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Ljudi, triba odmah otvoriti novu teme pod nazivom: Zašto nema Iveka?

U trenutku uspjeha ne zaboravljaj svoje neuspjehe.

u ovim vremenima najviše fali karoje,dcm metoda bi ovih dana bila od neprocjenive važnosti[bye]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


u ovim vremenima najviše fali karoje,dcm metoda bi ovih dana bila od neprocjenive važnosti[bye]

U pravu si,da se dobro nasmijemo a to nam u ova vremena treba.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Jel to onih 57 kom koji su bili na kupnji na 130,01? [shocked]

Najbolje ponude [ KORF-R-A ]
Kupnja Cijena
300 129,01
100 129,00
100 128,24
100 128,23
34 127,14
Cijena Prodaja
135,44 57
135,45 78
135,47 101
135,50 120
135,96 222

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ljudi, triba odmah otvoriti novu teme pod nazivom: Zašto nema Iveka?

meni vise nedostaje von braun sa svojim:
CROBEX +0,43% [thumbsup]


A sto je MIO u blokadi bez trgovanja? Cekaju ocitovanje uprave, ali nitko nezna gdje je uprava? Sto je to MIO-R-A uopce?

-MAO?

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

MAU !
Po uzviku onog Vijetnamca iz Lovca na jelene [lol]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?


deimos: ” A sto je MIO u blokadi bez trgovanja? Cekaju ocitovanje uprave, ali nitko nezna gdje je uprava? Sto je to MIO-R-A uopce? ” -MAO?

Rade za Hondu, rade za Talijane … sve što proizvedu * 5 bi mogli prodati … ali …

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close