Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


He he, ovog soma na Končaru nije upecao neki mališa.
Čini mi se da su se tu fondovi umješali…[smiley2][smiley2]

A ti fondovi su pik zibneri (domaći). Što će tek biti kad dođu pravi najveći svjetski fondovi. Kreditni rejting Hrvatske je povećan pa sad nema prepreke. I to za najveće naše tvrtke, a poslije i one manje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

…jel neko prati ovu utrku kupnje na HOMSU… [smiley2]

Scio me nihil scire

šatro korekcija trajala je kraće nego sam mislio. čak jedan dan. fondovi nikad ne propuštaju prilike

Hm, sve se zeleni danas a fondovi skoro svi u crveno. WTF? [smiley10]


Hm, sve se zeleni danas a fondovi skoro svi u crveno. WTF? [smiley10]

otkud tebi da su fondovi danas u crvenom? današnje stanje fondova ćeš moći tek sutra znati … a to crvenilo je u biti jučeranje stanje …

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Oops nisam znao da se kasni 1 dan s informacijama o fondovima. My bad

evo kako stoje fondovi , ali molim obratite pozornost na kolonu datum (jučerašnji)…
neka me netko podsjeti da sutra stavim današnje stanje (mislim da će ove crvene strelice pretvoriti u zelene)

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Naravno da će se pretvoriti u zelene

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

corbex startao s minusom

a vin s +

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Na PBZ odjednom nestali veći nalozi na prodaji, a pojavilo se ca. 1000 naloga na kupnji preko 1000.
Fondovi prodali foru malim ulagaćima i pokupili nešto po jeftinijoj cijeni zadnjih dana.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još samo 2 dana se mogu prodati dionice , ako se hoče imati sredstava , naravno onaj tko nema slobodnih, za kupovinu INE.
Još samo 2 dana…..[smiley9]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close