Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mmstanic: ” deimos: ” A sto je trebao napravit? Nikakva pravila ni zakon nisu prekrsili. Mi smo u kapitalizmu, svatko ima pravo raspolagat svojim novcem kako misli da mu je najbolje. ” Da, očito neki zaboravljaju da smo socializam trebali zaboraviti, svi mi špekuliramo,samo kad oni špekuliraju malo se više osjeti…[wink] ” Jasna stvar [thumbsup]. Stvarno ne znam kakva je ovo hajka protiv fond managera i HANFe koja bi ih trebala “sankcionirat”… samo ne znam za kaj [rolleyes].

To što su mirovinci navodno srušili burzu ne smatram nikakvim njihovim grijehom, burza je po mnogo čemu bila napuhana i trebao je okidač.
Nego ;
trebalo ih je zapitati zašto su i od koga kupovali dionice i radili milijunske transakcije na najvećim mogućim razinama prije ove korekcije.
Strašno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



To što su mirovinci navodno srušili burzu ne smatram nikakvim njihovim grijehom, burza je po mnogo čemu bila napuhana i trebao je okidač.
Nego ;
trebalo ih je zapitati zašto su i od koga kupovali dionice i radili milijunske transakcije na najvećim mogućim razinama prije ove korekcije.

Kao udjelnicara u OMF-u to pitanje i mene muci. To je posao za HANFA-u. Ako su ocekivali pad i povukli lovu, zasto su lupali ko ludi na nekim dionicama?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pojedinci pričaju budalaštine. Hanfa je nastala spajanjem Hagene i Komisije za VP, pa malo razmislite o tome kad pričate da OMFovi mogu raditi što god žele.
Naravno da ne mogu, dajte se raspitajte prije nego što pišete gluposti.
I da ponijeli su se kao zadnji manipulatori. Tu je Hanfa u pravu.
[thumbsup][thumbsup]

Nekima bi trebalo proslijediti link jer namjerno puštaju na Forum dezinformacije.[wink]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Goran8: ” … To što su mirovinci navodno srušili burzu ne smatram nikakvim njihovim grijehom, burza je po mnogo čemu bila napuhana i trebao je okidač. Nego ; trebalo ih je zapitati zašto su i od koga kupovali dionice i radili milijunske transakcije na najvećim mogućim razinama prije ove korekcije. ” Kao udjelnicara u OMF-u to pitanje i mene muci. To je posao za HANFA-u. Ako su ocekivali pad i povukli lovu, zasto su lupali ko ludi na nekim dionicama?

Te dionice i milijunske transakcije neću spominjat , sigurno su svi koji prate burzu razočarani razvojem događanja.
Imao bih stotine pitanja ali ih javno nesmijem postaviti.

Sve u svemu nama malima je jedina utjeha Buffetova knjiga koja govori o ulaganju na duži vremenski period kad će se cijene dionica polako ali sigurno opravit.
Kad se samo sjetim da sam mislio uzeti margin kredit sa jednim pristojno velikim iznosom i uložiti u kao sigurne firme – tkz perjanicie naše burze.
Doslovno bi me situacija izbrisala sa tržišta.
Hvala dragom Bogu za sve znanje, sreću i iskustvo koje nam je podario u zadnje vrijeme.

Strpljen – spašen

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Pojedinci pričaju budalaštine. Hanfa je nastala spajanjem Hagene i Komisije za VP, pa malo razmislite o tome kad pričate da OMFovi mogu raditi što god žele.
Naravno da ne mogu, dajte se raspitajte prije nego što pišete gluposti.
I da ponijeli su se kao zadnji manipulatori. Tu je Hanfa u pravu.
[thumbsup][thumbsup]

Nekima bi trebalo proslijediti link jer namjerno puštaju na Forum dezinformacije.[wink]

Ajde, posaljite nam link gdje pise da OMF-ovi moraju trazit dozvolu za svoje akcije na burzi…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pojedinci pričaju budalaštine. Hanfa je nastala spajanjem Hagene i Komisije za VP, pa malo razmislite o tome kad pričate da OMFovi mogu raditi što god žele. Naravno da ne mogu, dajte se raspitajte prije nego što pišete gluposti. I da ponijeli su se kao zadnji manipulatori. Tu je Hanfa u pravu. [thumbsup][thumbsup] Nekima bi trebalo proslijediti link jer namjerno puštaju na Forum dezinformacije.[wink]

Ne moraju više, uradili su dovoljno.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Vidim da se i dalje trude kolega Gorane.
Ja bih njima svima proslijedio linkove[angry]

Tko ne zna prava koja ima Hanfa neka pročita statut i ostale odredbe, pa će mu biti jasno!!![thumbsup]

Ne govorim o strategiji ulaganja mirovinaca nego o manipulacijama kojima su se služili. Zar vi ne vidite da GB nacionalizira banku radi viših interesa , a vi bi sve prepustili tržištu. E pa ne ide to tako čak ni u liberalnim ekonomijama.

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


Vidim da se i dalje trude kolega Gorane.
Ja bih njima svima proslijedio linkove[angry]

Tko ne zna prava koja ima Hanfa neka pročita statut i ostale odredbe, pa će mu biti jasno!!![thumbsup]

Kolega, na hanfinoj stranici je valjda 150 pravilnika. Kazem, posaljite link ukoliko ga znate, da ne gubimo vrijeme.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


di je nestao von braun?????

Ma čitav dan neki stranci na seminaru za MR. Od ujutro. Tek sad stigao. Vidim ništa propustio.
Inače…..buy signal već odavno. Nemojte reći da nisam govorio.[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Tako me ljuti ta lazna iskrenost tog Samodola.Fuj.Kaj se je on sad mislio reagirati i to na takav mekan nacin.Ma njega treba pod hitno smijeniti ili ga treba Uskok ispitati.Pa oni nama kradu novce a on tak mekano reagira.Zbog toga sto su to mirovinski fondovi,pa kaj onda.Kad je prije godinu dana ponistio jednu veliku ty]ransakciju iz glupih razloga u kojoj sam ja normalno nesto kupio jeftino, tad se je sijetio u roku tri dana ponistiti sve te transakcije i ja sam popusio veliku lovu.Zbog neke brokerske kuce koja je muljala sa nalozima….A sad ga je strah da ponisti sve transakcije u zadnjih tri tjedna pa da vidimo kak su se neki obogatili na pokvaren nacin a neke su osiromasili.Pa di je tu pravda.Njega treba pod hitno smijeniti.

U pravu Ste kolega potpunom.To vam je kao organizirani kriminal što bi trebalo najstrože kažnjavati.Jer ova burza bi trebala biti za sve sa manjim i sa velikim novcima ista.A to nije.To se vidi iz aviona.Tako da onaj veliki poplaši maloga i otme mu ”kulturno” ono što ima.Kada sam pisao o tome kakva je ovo ”poštenjačinja” što uništava burzu pogotovo IGH i tvrtke ravne njima moderator me nije pustio već je brisao postove i to dosta puta pa tako da bi trebalo preispitati moderatora kao i ove iz HANFE.To je sramota hrvatskoga naroda!


Sančo: ” Vidim da se i dalje trude kolega Gorane. Ja bih njima svima proslijedio linkove[angry] Tko ne zna prava koja ima Hanfa neka pročita statut i ostale odredbe, pa će mu biti jasno!!![thumbsup] ” Kolega, na hanfinoj stranici je valjda 150 pravilnika. Kazem, posaljite link ukoliko ga znate, da ne gubimo vrijeme.

dali ti deimos radiš u fondu,puno ih braniš,jesi se okoristio

50,


U pravu Ste kolega potpunom.To vam je kao organizirani kriminal što bi trebalo najstrože kažnjavati.Jer ova burza bi trebala biti za sve sa manjim i sa velikim novcima ista.A to nije.To se vidi iz aviona.Tako da onaj veliki poplaši maloga i otme mu ”kulturno” ono što ima.Kada sam pisao o tome kakva je ovo ”poštenjačinja” što uništava burzu pogotovo IGH i tvrtke ravne njima moderator me nije pustio već je brisao postove i to dosta puta pa tako da bi trebalo preispitati moderatora kao i ove iz HANFE.To je sramota hrvatskoga naroda!

[lol] [lol] [lol]

A vi bi kolege zaradjivali bez motike, i jos da nema straha i rizika?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close