Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fond manager: trenutno ima skijaške naočale, ski odijelo i pance … još se nije vratio … sudeći po prometu danas.
vrati seee …

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Izneđu 25-30 god
Vozi auto jace srednje klase-ima ga na koristenje
Rado bi ubo dobrog komada-al mu ne ide jer nema pristup
Roditelji ga svako jutro cmoknu prije odlaska na posao-Pazi sine,znas da si tamo preko veze
Kupuje dionice od oka-onako ofrlje
Odgovara za greske,tatinom prijatelju koji mu sevi mamu
Razmislja o boljem poslu-uvjeren je da vrijedi
Voli iz svog ureda gledat kroz prozor-to mu daje snagu i moc
Prirodno je glup al je sretan u zivotu
To je to ,manje vise

Ovo je gotovo 100% točan opis,naime sa nekolicinom sam studirao,već za virme faksa su o sebi imali mišljenje kao da su bogomdani.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


jel ko zna kakav je profil tipičnog hrvatskog fond managera? [smiley]

Moj brat je sudjelovao na nekom tečaju za psihologe u Zagrebu. Došla su i 3 brokera sa željom da nauče manipulirati ljudima. Voditelj ih je poslao u k….luzeri

Dugoročno, svi smo mrtvi


fond manager: trenutno ima skijaške naočale, ski odijelo i pance … još se nije vratio … sudeći po prometu danas.
vrati seee …

Tako je tuna. Na skijanje se ide u prvom mjesecu sa zenom i djecom, krajem drugog i pocetkom treceg sa ljubavnicom.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Tako me ljuti ta lazna iskrenost tog Samodola.Fuj.Kaj se je on sad mislio reagirati i to na takav mekan nacin.Ma njega treba pod hitno smijeniti ili ga treba Uskok ispitati.Pa oni nama kradu novce a on tak mekano reagira.Zbog toga sto su to mirovinski fondovi,pa kaj onda.Kad je prije godinu dana ponistio jednu veliku ty]ransakciju iz glupih razloga u kojoj sam ja normalno nesto kupio jeftino, tad se je sijetio u roku tri dana ponistiti sve te transakcije i ja sam popusio veliku lovu.Zbog neke brokerske kuce koja je muljala sa nalozima….A sad ga je strah da ponisti sve transakcije u zadnjih tri tjedna pa da vidimo kak su se neki obogatili na pokvaren nacin a neke su osiromasili.Pa di je tu pravda.Njega treba pod hitno smijeniti.

A sto je trebao napravit? Nikakva pravila ni zakon nisu prekrsili. Mi smo u kapitalizmu, svatko ima pravo raspolagat svojim novcem kako misli da mu je najbolje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

A sto je trebao napravit? Nikakva pravila ni zakon nisu prekrsili. Mi smo u kapitalizmu, svatko ima pravo raspolagat svojim novcem kako misli da mu je najbolje.


Da, očito neki zaboravljaju da smo socializam trebali zaboraviti, svi mi špekuliramo,samo kad oni špekuliraju malo se više osjeti…[wink]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


fond manager: trenutno ima skijaške naočale, ski odijelo i pance … još se nije vratio … sudeći po prometu danas. vrati seee …

Brzo, brzo…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

je, skuvali smo ti pašta šutu. dođi! ima jeftinih dionica. jeftino dam samo da prodam. [wink]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ne kuzim stav prema fond managerima. Da li su zli ili dobri? Malo ih pljujete, malo ih zovete u pomoc.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ak imaju novaca dobri su. inače … nek si nađu drugi forum. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ne kuzim stav prema fond managerima. Da li su zli ili dobri? Malo ih pljujete, malo ih zovete u pomoc.

Po potrebi,dok se ne iskrcamo he he he[lol]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

deimos:

Ne kuzim stav prema fond managerima. Da li su zli ili dobri? Malo ih pljujete, malo ih zovete u pomoc.

Po potrebi,dok se ne iskrcamo he he he[lol]

A dobro ako je to. Neki mi djeluju uvrijedjeni i povrijedjeni. Problem je sto se te rijeci ne bi smjele nalazit u rijecniku investitora.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close