Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..a što o tome kaže Karoje?..beš Buffeta i Kostolanyija, oni su ipak milijunima svjetlosnih godina daleko od ovog našeg tržišta dok je Karoje ipak over the top na listi za 2008. Karoje!!! Jaaaviii see!! [smiley]

Kako da ti se javi kad trenutno uređuje Dnevnik[lol]

Von Braun, 16.02.2008. u 19:53

strašno, kakav prilog u dnevniku.
sada prodaju s gubicima “špekulanti”!?
a završetak: “za neupućene nema mjesta na tržištu kapitala”!?
šta je to bilo, naručeni prilog za zatrašivanje i još malo rušenja cijena???
a nekako se i nameće iz svega zaključak neupućeni = špekulanti

Ma nije bio prilog tako strašan. Govorili su o poslijedicama ovog velikog pada.
Nije bilo riječi da će dalje padati, niti da će rasti.
Ali predsjedniku uprave Hanfe skidam kapu. Čovjek je na mjestu[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

..na čijem je on mjestu?
[huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


strašno, kakav prilog u dnevniku. sada prodaju s gubicima “špekulanti”!? a završetak: “za neupućene nema mjesta na tržištu kapitala”!? šta je to bilo, naručeni prilog za zatrašivanje i još malo rušenja cijena??? a nekako se i nameće iz svega zaključak neupućeni = špekulanti [lol]

Ne vidim šta je tu strašno,više manje je to tako,neupućenima i nije ovdje mjesto…


..na čijem je on mjestu? [huh]

Kažem da mu nešto nije na mjestu[lol]
Kardum je za njega Zen-majstor.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

febo:

..a što o tome kaže Karoje?..beš Buffeta i Kostolanyija, oni su ipak milijunima svjetlosnih godina daleko od ovog našeg tržišta dok je Karoje ipak over the top na listi za 2008. Karoje!!! Jaaaviii see!! [smiley]

Kako da ti se javi kad trenutno uređuje Dnevnik[lol]

nema2puta, 16.02.2008. u 20:36

strašno, kakav prilog u dnevniku.
sada prodaju s gubicima “špekulanti”!?
a završetak: “za neupućene nema mjesta na tržištu kapitala”!?
šta je to bilo, naručeni prilog za zatrašivanje i još malo rušenja cijena???
a nekako se i nameće iz svega zaključak neupućeni = špekulanti

Ma nije bio prilog tako strašan. Govorili su o poslijedicama ovog velikog pada.
Nije bilo riječi da će dalje padati, niti da će rasti.
Ali predsjedniku uprave Hanfe skidam kapu. Čovjek je na mjestu[lol]
[/quote]

Neznam šta je pozitivnije ,dnevnik ili predsjednik uprave hanfe?
Mogli su nać još 150 razloga zašto pada burza radi mazanja očiju javnosti ,mirovince spominju tek onako radi
reda.Kada će netko objaviti da su oni jedni od najzaslužnijih za sadašnje stanje.
Ma u biti najsretniji sam kad na dnevniku šute o tržištu kapitala.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Ne vidim šta je tu strašno,više manje je to tako,neupućenima i nije ovdje mjesto…

pa neupućeni čine većinu klasičnih dugoročnih blue-chip investitora tipa buy and hold i gledaju cijene svoje dionice dvaput godišnje, osim ako ih mediji uspaniče. a ovih dana ih je pola u panici i frci prodati ili držati, i umjesto da novinarka prilog završi s “dionice su ionako dugoročno ulaganje i za dvije godine će ovo biti zaboravljeno” ona sije daljnju paniku baš među onima koji su do sada sačuvali živce.

Ne bih se


Berlusconi: ” Ne vidim šta je tu strašno,više manje je to tako,neupućenima i nije ovdje mjesto… ” pa neupućeni čine većinu klasičnih dugoročnih blue-chip investitora tipa buy and hold i gledaju cijene svoje dionice dvaput godišnje, osim ako ih mediji uspaniče. a ovih dana ih je pola u panici i frci prodati ili držati, i umjesto da novinarka prilog završi s “dionice su ionako dugoročno ulaganje i za dvije godine će ovo biti zaboravljeno” ona sije daljnju paniku baš među onima koji su do sada sačuvali živce.

Nije svako zlo za zlo barem će se tržište malo pročistit od novopečenih investitora uz cijenu koju ćemo platiti svi,ali dugoročno mislim da je to dobro i ako znaš šta si kupio onda nebi trebalo da bude straha a mi smo sad taoci globalne ekonomije,novopečenih pa i politike na ovim nesretnim prostorima mislim na kosovo jer za strane investitore mi smo još yuga!I drago mi je da nitko više ne spominje sindrom prenapuhanog balona.

Ovi s TV su totalno popi_dili, nemožemo ovako nikako naprijed. U ponedjeljak će na HT-R-A biti opet daj kolko daš samo da izvučem svoju lovu. A po HT-u će se onda ravnati i ostali.

Kolege gledao sam dnevnik.U najavi je bilo spomenuto kao namjerno rušenje cijena na burzi,a u komentaru ni rijeći o tome.To da netko namjerno ruši cijene pojedinih dionica kao IGH,DLKV,HDEL… mi je jako sumnjivo,a naročito na IGH,npr. prodavala je se na 12400kn bez ikakvih problema duže vrijeme da bi od jedanput netko prodao na 12000kn,pa mi nije jasno zašto to,dati jeftinije ako možeš skuplje prodati.
To je moje mišljenje.
Da li mi može netko to objasniti ?

Berlusconi:

Ne vidim šta je tu strašno,više manje je to tako,neupućenima i nije ovdje mjesto…

pa neupućeni čine većinu klasičnih dugoročnih blue-chip investitora tipa buy and hold i gledaju cijene svoje dionice dvaput godišnje, osim ako ih mediji uspaniče. a ovih dana ih je pola u panici i frci prodati ili držati, i umjesto da novinarka prilog završi s “dionice su ionako dugoročno ulaganje i za dvije godine će ovo biti zaboravljeno” ona sije daljnju paniku baš među onima koji su do sada sačuvali živce.

a kome je tu mjesto ajd mi objasni Berlusconi

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


gorgija: ” Berlusconi: ” Ne vidim šta je tu strašno,više manje je to tako,neupućenima i nije ovdje mjesto… ” pa neupućeni čine većinu klasičnih dugoročnih blue-chip investitora tipa buy and hold i gledaju cijene svoje dionice dvaput godišnje, osim ako ih mediji uspaniče. a ovih dana ih je pola u panici i frci prodati ili držati, i umjesto da novinarka prilog završi s “dionice su ionako dugoročno ulaganje i za dvije godine će ovo biti zaboravljeno” ona sije daljnju paniku baš među onima koji su do sada sačuvali živce. ” a kome je tu mjesto ajd mi objasni Berlusconi

Svi su na tržištu dobrodošli ,nek se zapitaju oni koji “tjeraju” navodno neupućene kako bi cijena dionica uopće rasla i kme bi ih prodavali da su svi pametni,upućeni,po mogućnosti medvjedi.
A to da su “neupućeni” srušili tržišt je notorna glupost,treba malo staviti pod povečalo odnos mirovinaca i oif-ova i tu tražiti razloge pada i budućeg nerasta a ne u kosovu i zelenim špekulantima.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

New Report

Close