Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izgleda da je Sprajc pun ko brod!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/02/15/shit-happens

stručna analiza, crobex pao zbog moguće pobjede nikolića

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

ivek123:

Izgleda da je Sprajc pun ko brod!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/02/15/shit-happens

stručna analiza, crobex pao zbog moguće pobjede nikolića


Kad smo već kod Jurčića, vidjesmo ga jučer, sa društvom u birtiji, sretnog i zadovoljnog…očito mu Milanović ne fali….pa ni stol u stranci mu nisu dali…[smiley]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Mišljenja sam da pad svijetskih burzi potiće rast-jačanje gospodarstva SAD,,,odnosno inicijatora ove korekcije i što će ona biti duža( do ljeta…!?) oni će više profitirat. Možemo li im parirat toliko dugo s crvenim predznakom-sumnjam…jer bi uskoro mogao nastat stampedo u šopingiranju dobrih firmi za bagatelne iznose…!
Ruku na srce mi smo mali(?) i neinteresantni (?)u tom svijetu preuzimanja ,ali zato i mi osiječamo posljedice prljavih poslova i podmetanja…
Što znači Crobex 4000,ili recimo 3500?Znači da su ulagači pop….i! gdje je dno!? Jesmo li dobili kakve garancije kad smo kupovali dionice….he,he, nismo ,ali smo svijesno razmišljali samo o zaradi. Fondovi su već sada u banani,mislite li da mirovinci imaju toliko love da mogu branit ove razine…ili će pričekat još povoljniju kupnju..!?
Svaki ulagač je dobrovoljno uložio svoja sredstva u dionice u namjeri rizične (brže) zarade,a ne štednje i ne razumijem osjetljivost pojedinaca na neke od mogućih logićnih slijedova Grobex-a..svi mi želimo brz oporavak burze,nažalost svi mi nemamo o tome potrebne info.

Ako smo tako mali ( država), nemoramo biti i tako naivni (glupi) [cool][cool][cool]

POKRET OTPORA


sveps: ” ivek123: ” Izgleda da je Sprajc pun ko brod!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/02/15/shit-happens ” stručna analiza, crobex pao zbog moguće pobjede nikolića ” Kad smo već kod Jurčića, vidjesmo ga jučer, sa društvom u birtiji, sretnog i zadovoljnog…očito mu Milanović ne fali….pa ni stol u stranci mu nisu dali…[smiley]

..još mi samo Ljubo fali i ovaj minus od cca 50% blagoslovi s porezom na kapitalnu dodit!!!!!!!
..predpostavljam da je zadovoljan jer mu to nije prošlo… i sad ko čovijek može na cugu među ljude..[thumbsup]

POKRET OTPORA


..još mi samo Ljubo fali i ovaj minus od cca 50% blagoslovi s porezom na kapitalnu dodit!!!!!!!
..predpostavljam da je zadovoljan jer mu to nije prošlo… i sad ko čovijek može na cugu među ljude..[thumbsup]

Ma nije ti on tome jadan kriv…uvalio mu Čačić, a sad šuti ko p…[wink]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Saladin: ” situacija na TK je daleko od bajne, ali da ćemo prije dotaknuti 5.000 nego 3.500 bodova je relanije za očekivati .. NATO, dobra FI itd… mislim da svatko tko se uvali u zdrave dionice prije ulaska u NATO i EU će profitirat. ” Pitanje. Jel mislis da treba pokupiti profit nakon NATO i FI??? [wink][wink]

koji profit ivek, … pa neznam oće li bit dosta da dođemo na nulu[undecid]

Cookie Monster


ivek123: ” Saladin: ” situacija na TK je daleko od bajne, ali da ćemo prije dotaknuti 5.000 nego 3.500 bodova je relanije za očekivati .. NATO, dobra FI itd… mislim da svatko tko se uvali u zdrave dionice prije ulaska u NATO i EU će profitirat. ” Pitanje. Jel mislis da treba pokupiti profit nakon NATO i FI??? [wink][wink] ” Nato bi bilo bolje da dodze nakon što se situacija smiri, tada ne bi trebalo. Što se FI tiće mislim da zbog same činjenice da svi očekuju rast da bi se istrpali, nece ga niti biti, barem ne jako velikog.

nemogu tu banke ništa, … ako narod želi kupovat dionice kad počnu rast ide gore dok god imaju para

Cookie Monster


Izgleda da je Sprajc pun ko brod!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/02/15/shit-happens

Ali izgleda da se nakrcao prerano [wink]


ivek123: ” Izgleda da je Sprajc pun ko brod!!!! [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] http://www.bankamagazine.hr/Members/petar/blog/archive/2008/02/15/shit-happens ” Ali izgleda da se nakrcao prerano [wink]

kao i ja i još puno drugih … pa sjećate se kad smo roknuli dole prije mjesec dana, taj daj su bili kardum i lepi kod Hrge na Novoj … puno ih se nakrcalo tada … čak je Lepi reko da je kredit digo

Cookie Monster

ivek je naš neshvaćeni spasitelj.

nikad se ne dogodi ono što krdo očekuje. a krdo očekuje:

A. rast ili bar kakav takav oporavak na GFI.

to dakle otpada. tako su isto svi očekivali i rally od nove godine pa je onda baš počeo pad. vjerojatnije je dakle:

B. rast odmah, i onda kad se svi navuku baš pred GFI još veći pad.

ali naravno i to je već potrošeno i logično je i može se očekivati jer se baš to dogodilo i u ovom prošlom novogodišnjem valu, pa se naravno neće dogoditi.

što dakle ostaje? naravno samo

C. pad bez kraja.

e sad, da nema iveka, to zbilja nitko ne bi očekivao, dakle sigurno bi se dogodilo. ovako se on žrtvovao, navukao bijes većine, ali i svima napunio glave tim očekivanjima, tako da se to više apsolutno ne može dogoditi. kao oni u partizanskim filmovima koje cijelo selo mrzi jer glume da surađuju s nijemcima a oni trpe, sve za viši cilj [thumbsup]

@gorgija

Pa šta je onda ostalo, eliminira si upravo sve 3 opcije[proud].

Dakle dogodit će se ono što je većina očekivala , jer većina ne očekuje da se dogodi ono što je većina očekivala.

I eto nas na početku[undecid]

Buffet o tim vašim grafovima kaže da mu te crtarije isto izgledaju kako god papir okrenuo, a Kostolany kaže o ljudima koji kupuju i prodaju po tehničkoj analizi da ne poznaje niti jednoga koji nije na kraju sav novac izgubio. Dakle, malo se zamislite ima li smisla toliko vremena prodavati nečemu što uopće nema veze s burzom niti s psihologijom današnjih sudionika na burzi…Imate fundamentalnu analizu, imate sentiment tržišta i imate samopromociju određenih firmi – mislim da je to sasvim dovoljno za ulaganje.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close