Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje nam je Ivek?

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Thx deimos, jel nas to ADRS i HT vade [lol]


Thx deimos, jel nas to ADRS i HT vade [lol]

HT mislim nije ukljucen u tablici. Hm…

Anyway, saroliko drustvo. Median nije lose pogledat isto.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


A gdje nam je Ivek?

Pliva u cashu ,Ivek kad završiš s rekreacijom ulogiraj se…
[thumbsup]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Thx deimos, jel nas to ADRS i HT vade [lol]

Nije nego se poklanja zadnjih par dana pa se poklonu ne gleda u zube…[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

slika govori tisuću rijeći,
kocka je k…a

&


Ne znam da li ima istomišljenika teze da je počela igra fondova tko će koga jače nategnuti i da se ne biraju sredstva…[shocked]

Joj davids, nemoj molim te teze i hipoteze. Možeš ti bolje od toga. Barem mislim.[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


nema brige, u cijene dionice već je uključen i vojni sukob na kosovu, a čak ni njega neće biti. rusija je dala zeleno svjetlo i to je gotova stvar. vidjet ćete. ruka ruku mije..ameri i rusi sve su već odavno dogovorili, ovo je samo igrokaz iz drugih razloga. za 2 tjedna kreću prva izvješća i mi ćemo se fino zazeleniti. A neki ni tada na žalost neće, to su oni nesretnici koji su u 2007 imali slabije pokazatelje od 2006..Takvih će biti podosta, kako čujem od nekih knjigovođa…Vi u dionicama koje ostvaruju finu dobit nemate se čega bojati – cijene će jako jako poletjeti prema gore. Znam ja….[thumbsup]

Iskreno, od svih ovdje koji imaju staža na forumu oko 2 godine, ti si napisao najpametniji trenutno post u zadnjih tjedan dana.
Žalosno je kako se ponašaju ovdje neki koji su jako dugo u dionicama i na forumu, pa navlače bez taktike, smisla, činjenica, ko mala djeca. A prvi će biti na asku kad shvate da je krenuo cunami.[thumbsup]
Toliko o ljudskoj pohlepi tipa “ide to minus 50%…itd “, a već je palo toliko.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


delboy: ” nema brige, u cijene dionice već je uključen i vojni sukob na kosovu, a čak ni njega neće biti. rusija je dala zeleno svjetlo i to je gotova stvar. vidjet ćete. ruka ruku mije..ameri i rusi sve su već odavno dogovorili, ovo je samo igrokaz iz drugih razloga. za 2 tjedna kreću prva izvješća i mi ćemo se fino zazeleniti. A neki ni tada na žalost neće, to su oni nesretnici koji su u 2007 imali slabije pokazatelje od 2006..Takvih će biti podosta, kako čujem od nekih knjigovođa…Vi u dionicama koje ostvaruju finu dobit nemate se čega bojati – cijene će jako jako poletjeti prema gore. Znam ja….[thumbsup] ” Iskreno, od svih ovdje koji imaju staža na forumu oko 2 godine, ti si napisao najpametniji trenutno post u zadnjih tjedan dana. Žalosno je kako se ponašaju ovdje neki koji su jako dugo u dionicama i na forumu, pa navlače bez taktike, smisla, činjenica, ko mala djeca. A prvi će biti na asku kad shvate da je krenuo cunami.[thumbsup] Toliko o ljudskoj pohlepi tipa “ide to minus 50%…itd “, a već je palo toliko.

Zanimljiva teza, no nažalost pisanje na forumu ne služi ničemu ako ti razum nije zdrav i valjan.
Treba imati zadovoljavajuću EQ kako bi se savladalo negativno gledište na cjelokupno tržište, što rijetkima uspijeva.


davids: ” Ne znam da li ima istomišljenika teze da je počela igra fondova tko će koga jače nategnuti i da se ne biraju sredstva…[shocked] ” Joj davids, nemoj molim te teze i hipoteze. Možeš ti bolje od toga. Barem mislim.[lol]

Da malo dublje razmisliš možda bi i shvatio ,stalno brzaš no simpa si pa ti ne zamjeram.Fond menageri su tašti ovo je prilika za ravnanje računa…iako svi tonu

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ja ne očekujem neki veliki pomak uskoro ,previše je prodavača izvješća će samo zaustaviti trend i ništa više na našu žalost

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Čudno kako se cash-r-a malo spominjao prošle godine, barem većeg dijela!
Pumpale se cijene I normalno da se sada ima u malo što uložiti.
Cash -r -a ne donosi željene prinose.
Sami režu granu na kojoj sjede. Malo umjerenije i sve je OK.

New Report

Close