Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vijesti Svijet

15. 02. 2008. | 18:32

Tadić: Srbija neće u rat ako Kosovo proglasi neovisnost

nema brige, u cijene dionice već je uključen i vojni sukob na kosovu, a čak ni njega neće biti. rusija je dala zeleno svjetlo i to je gotova stvar. vidjet ćete. ruka ruku mije..ameri i rusi sve su već odavno dogovorili, ovo je samo igrokaz iz drugih razloga. za 2 tjedna kreću prva izvješća i mi ćemo se fino zazeleniti. A neki ni tada na žalost neće, to su oni nesretnici koji su u 2007 imali slabije pokazatelje od 2006..Takvih će biti podosta, kako čujem od nekih knjigovođa…Vi u dionicama koje ostvaruju finu dobit nemate se čega bojati – cijene će jako jako poletjeti prema gore. Znam ja….[thumbsup]

...povijest se ponavlja...

Delboy, ti si jedini normalan , ovo je sve . pop..dilo !

Nego reci mi kada ćemo mi gore s Crobexom, odnosno, kak nije sram ove naše fondove ljudima
svaki dan pokazivati minuse…..??? Da sam ja manager fonda, točno bi me bilo sram, da moj fond ima takve gubitke ! Nemojte mi reći , da nemaju lovu, skucati svaki dan par miliona, da pokrenu tržište…tj. stručno rečeno, da otkupe “viškove” na tržištu…bla bla bla…….
Kak ih nije sram davati takve izvještaje, i pred javnošću napisati, da imaju MINUSE ? ??? Mene bi bilo sram..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


nema brige, u cijene dionice već je uključen i vojni sukob na kosovu, a čak ni njega neće biti. rusija je dala zeleno svjetlo i to je gotova stvar. vidjet ćete. ruka ruku mije..ameri i rusi sve su već odavno dogovorili, ovo je samo igrokaz iz drugih razloga. za 2 tjedna kreću prva izvješća i mi ćemo se fino zazeleniti. A neki ni tada na žalost neće, to su oni nesretnici koji su u 2007 imali slabije pokazatelje od 2006..Takvih će biti podosta, kako čujem od nekih knjigovođa…Vi u dionicama koje ostvaruju finu dobit nemate se čega bojati – cijene će jako jako poletjeti prema gore. Znam ja….[thumbsup]

da samo da se ne dogodi ko u 3Q objave vijest za viro ne znam ono 200% dobiti naspram 2006. a one bum dolje[cry] a VDKT lose da losije ne moze biti a ona bum gore[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


delboy: ” nema brige, u cijene dionice već je uključen i vojni sukob na kosovu, a čak ni njega neće biti. rusija je dala zeleno svjetlo i to je gotova stvar. vidjet ćete. ruka ruku mije..ameri i rusi sve su već odavno dogovorili, ovo je samo igrokaz iz drugih razloga. za 2 tjedna kreću prva izvješća i mi ćemo se fino zazeleniti. A neki ni tada na žalost neće, to su oni nesretnici koji su u 2007 imali slabije pokazatelje od 2006..Takvih će biti podosta, kako čujem od nekih knjigovođa…Vi u dionicama koje ostvaruju finu dobit nemate se čega bojati – cijene će jako jako poletjeti prema gore. Znam ja….[thumbsup] ” da samo da se ne dogodi ko u 3Q objave vijest za viro ne znam ono 200% dobiti naspram 2006. a one bum dolje[cry] a VDKT lose da losije ne moze biti a ona bum gore[lol]

pa da nisu napumpali bilancu ne bi pale… povecali su zalihe i to prikazali kao dobit…


da samo da se ne dogodi ko u 3Q objave vijest za viro ne znam ono 200% dobiti naspram 2006. a one bum dolje[cry]

moguće, moguće, ali samo ako kao i onda već prije objavljianja visoko odleti. [wink]

ne znam šta si misle svi oni depresivci koji ovdje pišu, ali ja na pola dionica koje pratim imam buy signal, a imat ću i na većini drugih ako u ponedjeljak ne završimo ispod 4000. nije da je za dati ruku u vatru u ova vremena, ali ipak čovjeka veseli.


wiking: ” delboy: ” nema brige, u cijene dionice već je uključen i vojni sukob na kosovu, a čak ni njega neće biti. rusija je dala zeleno svjetlo i to je gotova stvar. vidjet ćete. ruka ruku mije..ameri i rusi sve su već odavno dogovorili, ovo je samo igrokaz iz drugih razloga. za 2 tjedna kreću prva izvješća i mi ćemo se fino zazeleniti. A neki ni tada na žalost neće, to su oni nesretnici koji su u 2007 imali slabije pokazatelje od 2006..Takvih će biti podosta, kako čujem od nekih knjigovođa…Vi u dionicama koje ostvaruju finu dobit nemate se čega bojati – cijene će jako jako poletjeti prema gore. Znam ja….[thumbsup] ” da samo da se ne dogodi ko u 3Q objave vijest za viro ne znam ono 200% dobiti naspram 2006. a one bum dolje[cry] a VDKT lose da losije ne moze biti a ona bum gore[lol] ” pa da nisu napumpali bilancu ne bi pale… povecali su zalihe i to prikazali kao dobit

e, kakvih ovdje sve ima.
čovječe, ZALIHE NE MOGU IĆI U RAČUN DOBITI I GUBITKA I BITI PRIKAZANE KAO DOBIT!!!
ovako “stručno” si već tupio na tupiku viro.
umoljavam one koji ne znaju osnove računovodstva i financijske analize da ne komentiraju bilance, račune dobiti i gubitka, izvještaje o tijeku novca i promjenama stanja glavnice.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Eto, napravio sam update Tunine tablice sa fundamentima crobex-a:

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3619&pg=3&#lastpost

Eto nas na:

Verzija 4:
Trž. kap. u CROBEX-u 30.538.310
Prihod dionica u CROBEX-u 19.666.626
Dobit dionica u CROBEX-u 1.433.471
Kapital dionica u CROBEX-u 14.464.193
P/S 1,55
P/E 21,30
P/B 2,11
ROE 9,91%
Neto marža 7,29%

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Eto, napravio sam update Tunine tablice sa fundamentima crobex-a: http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=3619&pg=3&#lastpost Eto nas na: Verzija 4: Trž. kap. u CROBEX-u 30.538.310 Prihod dionica u CROBEX-u 19.666.626 Dobit dionica u CROBEX-u 1.433.471 Kapital dionica u CROBEX-u 14.464.193 P/S 1,55 P/E 21,30 P/B 2,11 ROE 9,91% Neto marža 7,29%

kakva je usporedba npr. sa DOW, Franfurt, Belex ? Naravno ako se iam neki od tih podataka.

Ne znam da li ima istomišljenika teze da je počela igra fondova tko će koga jače nategnuti i da se ne biraju sredstva…[shocked]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ne znam da li ima istomišljenika teze da je počela igra fondova tko će koga jače nategnuti i da se ne biraju sredstva…[shocked]

Ne slažem se, jedino su zeleni , nemaju iskustva s ovakvim marketom i tresu im se gaće.



kakva je usporedba npr. sa DOW, Franfurt, Belex ? Naravno ako se iam neki od tih podataka.

DOW:

http://www.djindexes.com/mdsidx/index.cfm?event=showavgstats

Oko 15… EU (stare clanice) su mislim nize od toga, 12-14. Pogotovo nakon ovih zadnjih, jelte, dogadjanja.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close