Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ameri u crvenom,eto i oni ocekuju rasplet na kosovu [lol]

Von Braun:

LookaBorna:

http://www.belex.co.yu/srp/trzisne_informacije/indeksi/belex15.php?t=1 gori smo od srba pa mi nije jasno gje se tu ratuje uglavnom i na HT-u svaki dan se netko potrudi da zadnja trzena cijenu bude najniza moguca, u ponedjeljak nastavak prema dole

Kolega, dajete informacije od jučer,a danas kako je belex završio?
BTW vrlo stručna analiza za ponedjeljak.
Friški indexi u regiji….
Indeks berze NEX Montenegro 15.02. 27.388,42 +2,18%

Ha ha spominje se NEX montenegro ,što njima znači tih 2 % kad su potonuli u zadnjih 6 mjeseci ko titanik,dionice su im pale u prosjeku 60-150 % ,strava ,nedaj bože da se to nama desi !

Dionice kao ni ništa drugo ne može pasti više od 100 %. ***obrisano***

Ha ha spominje se NEX montenegro ,što njima znači tih 2 % kad su potonuli u zadnjih 6 mjeseci ko titanik,dionice su im pale u prosjeku 60-150 % ,strava ,nedaj bože da se to nama desi !


hebemti, malo su puno pali. To znaci da smo izgubili sve sto smo ulozili i onda nas je netko tuzio i jos smo izgubili 50%? [wink]
sto ak se to nama dogodi : Crobex -1800?[lol]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


tenkista: ” Pazite što pišu danas za jučerašnje trgovanje u Srbiji! “Najvjerovatnije uzrokovan nesigurnošću u situaciju, zbog koje investitori čuvaju novac na sigurnom, indeks Beogradske burze Belex 15 je tijekom jučerašnjeg dana pao za za čak 11,35 poena ili za 0,53 posto zatvorivši trgovanje na 2138,28 bodova” Zamisli čak je pao za 0,53 % ali da bi bolje preplašili napisali su za 11,3 poena pa tko se ulovi, ulovi. Kažem ja vama da su mediji krivi za pad burze ali mi ovo moderator vjerojatno neće pustiti pa ću vam poslati na private.[undecid] ” Znamo svi da su mediji krivi za pad kod nas, pa se ljudi povlače i izlaze. Ni ovaj forum nije nepristran. Drukano je tu dosta, i tu vidim povezanosti sa trgovanjima. Baš radi takvog psihološkog pada očekujem brzi povratak, što se vidi po današnjem trgovanju. Pokazalo se da nas je THT vratio par godina unazad…..[bye]

A sad kad mediji krenu s Kosovom,jer je već eksplodirala neka bomba.
Bojim se da ćemo biti još u većim minusima,.[cry][cry][cry]

Ha ha spominje se NEX montenegro ,što njima znači tih 2 % kad su potonuli u zadnjih 6 mjeseci ko titanik,dionice su im pale u prosjeku 60-150 % ,[/u]strava ,nedaj bože da se to nama desi !

A ti si pal s kruške sve mi se čini!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Nick Leson:

Ha ha spominje se NEX montenegro ,što njima znači tih 2 % kad su potonuli u zadnjih 6 mjeseci ko titanik,dionice su im pale u prosjeku 60-150 % ,strava ,nedaj bože da se to nama desi !

hebemti, malo su puno pali. To znaci da smo izgubili sve sto smo ulozili i onda nas je netko tuzio i jos smo izgubili 50%? [wink]

znam da ne može biti tako,ali ko je tamo pratio kako neke dionice ništa za sada ne vrijede ,a bile su kao prilika ,dobije se taj osječaj ,najbolje što im još nije kraj, svejednohvala na ispravku, omaklo mi se[shocked]

Uff. Amerika savjetuje svojim drzavljanima da na neko vrijeme odu iz Srbije.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Uff. Amerika savjetuje svojim drzavljanima da na neko vrijeme odu iz Srbije.

Samo plaše Srbe sa bombardiranjem ako bi im slučajno palo na pamet da upotrijebe silu na Kosovu. No ništa od toga.

Amerika će završiti još danas u zelenom!

LookaBorna:

http://www.belex.co.yu/srp/trzisne_informacije/indeksi/belex15.php?t=1 gori smo od srba pa mi nije jasno gje se tu ratuje uglavnom i na HT-u svaki dan se netko potrudi da zadnja trzena cijenu bude najniza moguca, u ponedjeljak nastavak prema dole

Kolega, dajete informacije od jučer,a danas kako je belex završio?
BTW vrlo stručna analiza za ponedjeljak.
Friški indexi u regiji….
Indeks berze NEX Montenegro 15.02. 27.388,42 +2,18%

Nije se danas trgovalo na Beogradskoj…

You either do it right or you get eliminated!

Von Braun:

tenkista: ” Pazite što pišu danas za jučerašnje trgovanje u Srbiji! “Najvjerovatnije uzrokovan nesigurnošću u situaciju, zbog koje investitori čuvaju novac na sigurnom, indeks Beogradske burze Belex 15 je tijekom jučerašnjeg dana pao za za čak 11,35 poena ili za 0,53 posto zatvorivši trgovanje na 2138,28 bodova” Zamisli čak je pao za 0,53 % ali da bi bolje preplašili napisali su za 11,3 poena pa tko se ulovi, ulovi. Kažem ja vama da su mediji krivi za pad burze ali mi ovo moderator vjerojatno neće pustiti pa ću vam poslati na private.[undecid] ” Znamo svi da su mediji krivi za pad kod nas, pa se ljudi povlače i izlaze. Ni ovaj forum nije nepristran. Drukano je tu dosta, i tu vidim povezanosti sa trgovanjima. Baš radi takvog psihološkog pada očekujem brzi povratak, što se vidi po današnjem trgovanju. Pokazalo se da nas je THT vratio par godina unazad…..[bye]

A sad kad mediji krenu s Kosovom,jer je već eksplodirala neka bomba.
Bojim se da ćemo biti još u većim minusima,.[cry][cry][cry]

Za tu bombicu(bolje reći petardu) znamo od jutra. Imaš kakvu frišku vijest?

Nick Leson:

Von Braun:

LookaBorna:

http://www.belex.co.yu/srp/trzisne_informacije/indeksi/belex15.php?t=1 gori smo od srba pa mi nije jasno gje se tu ratuje uglavnom i na HT-u svaki dan se netko potrudi da zadnja trzena cijenu bude najniza moguca, u ponedjeljak nastavak prema dole

Kolega, dajete informacije od jučer,a danas kako je belex završio?
BTW vrlo stručna analiza za ponedjeljak.
Friški indexi u regiji….
Indeks berze NEX Montenegro 15.02. 27.388,42 +2,18%

Ha ha spominje se NEX montenegro ,što njima znači tih 2 % kad su potonuli u zadnjih 6 mjeseci ko titanik,dionice su im pale u prosjeku 60-150 % ,strava ,nedaj bože da se to nama desi !

Dionice kao ni ništa drugo ne može pasti više od 100 %. ***obrisano***

Osim u izjavama novinara [lol] [lol] [lol]…

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close