Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Ne pokušavaj saviti dno. To je nemoguće. Umjesto toga… pokušaj shvatiti istinu.
Koju istinu?
Dno ne postoji.
Ne postoji?
Tada ćeš shvatiti da se ne savija dno , nego se savijaš ti. “
[thumbsup]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


kaj , jel to iz Malog Princa ? ili vodič za autostopere kroz galaksiju ..


Von Braun: ” ” kaj , jel to iz Malog Princa ? ili vodič za autostopere kroz galaksiju ..

To će biti u mojoj novoj knjizi “Vodić u klošare” i “Kako izgubiti na burzi” 1. i 2. dio by Von Braun.
Vanjski suradnik će na knjizi biti Tomislav Petrov , alias Ivek123.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


_Mrzljak_: ” Alien: “_Mrzljak_: ” Conan O’B: ” Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno ” gdje je dno ? ” Na dnu” a gdje smo mi ? ” Tu.

I tamo, nekad..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

[yawn] ja opet spavao,nego sto ima na dnu[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


[yawn] ja opet spavao,nego sto ima na dnu[huh]

ne znamo , nismo još stigli tamo ..


[yawn] ja opet spavao,nego sto ima na dnu[huh]

drvlje i kamenje.
i da, rastopio se LEDO pa je mokro

wiking:

[yawn] ja opet spavao,nego sto ima na dnu[huh]

drvlje i kamenje.
i da, rastopio se LEDO pa je mokro

uuu jeb[shocked] idem odmah u Konzum kupit Ledo sladoled [embarass] ,jel tamo mozda dno[huh]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ma sutra idemo gore,evo Bandic veli da nas gleda cijeli svijet pa necemo se valjda crvenit pred njima[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


ma sutra idemo gore,evo Bandic veli da nas gleda cijeli svijet pa necemo se valjda crvenit pred njima[lol]

Crvenim se ja kad dobijem racune od njegovog holdinga. Samo rastu, mamu mu njegovu. Jel ima tu neka blokada na +10%???

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


ma sutra idemo gore,evo Bandic veli da nas gleda cijeli svijet pa necemo se valjda crvenit pred njima[lol]

dobra
– a gore ćemo samo ako mislimo na sleme

trazite dno? neki su pokusali dokuciti zensko dno, no shvatili su da je to utopija. [lol] [lol]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close