Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Von Braun:
” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno. ”

Ovo nije dno

dali ćemo ići ispod minimuma od 3877 ( 11.02.2008.)?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


_Mrzljak_: ” Conan O’B: ” Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno ” gdje je dno ? ” Dno će biti kad kolega Konjak izađe iz casha i uđe u dionice.[lol]

ili možda kad dionice izađu iz njega i uđu u keš .. [proud]

Conan O’B:

Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno

gdje je dno ?

Na dnu


_Mrzljak_: ” Conan O’B: ” Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno ” gdje je dno ? ” Na dnu

Zamaglila mi se maska. Jel to stvarno dno?[lol]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


_Mrzljak_: ” Conan O’B: ” Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno ” gdje je dno ? ” Na dnu

a gdje smo mi ?


ADPL na 170 kuna…

stvarno je letva onaj ko ga dade tako jeftino……. želim mu od svega srca puno tuge i jada na ovom tržištu kapitala……. i još više ovakvih gafova.

Scio me nihil scire

http://www.belex.co.yu/srp/trzisne_informacije/indeksi/belex15.php?t=1
gori smo od srba pa mi nije jasno gje se tu ratuje
uglavnom i na HT-u svaki dan se netko potrudi da zadnja trzena cijenu bude najniza moguca, u ponedjeljak nastavak prema dole

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Alien:
“_Mrzljak_:
” Conan O’B:
” Von Braun:
” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ”
Ovo nije dno ”
gdje je dno ? ”
Na dnu”
a gdje smo mi ?

Tu.

No respect

Alien:

_Mrzljak_: ” Conan O’B: ” Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno ” gdje je dno ? ” Na dnu

a gdje smo mi ?

Ne zelim biti prost [smiley]. To bi svi voljeli znati gdje smo i kamo cemo.

Di si mecka ?
Nema te na brodarima ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


marcipan: ” ADPL na 170 kuna… ” stvarno je letva onaj ko ga dade tako jeftino……. želim mu od svega srca puno tuge i jada na ovom tržištu kapitala……. i još više ovakvih gafova.

Kad se telčići preobraze preko noći u male leteće medvjediće sve je moguće

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


_Mrzljak_: ” Alien: “_Mrzljak_: ” Conan O’B: ” Von Braun: ” Evo ponovo je završio Crobex iznad 4000 bodova. Neka mi netko kaže da ovo nije dno.[thumbsup] ” Ovo nije dno ” gdje je dno ? ” Na dnu” a gdje smo mi ? ” Tu.

Netko u 7-om nebu a netko u gov….ma, al nekako mi se čini da je više ovih drugih……

New Report

Close