Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idemo danas ispod 4000 čini mi se.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


pa tko je pobjednik ako padne ispod 2200 i tko čvrsto brani tu cijenu??[undecid]

Puko je, game over. Cim dodtakne 2200 ode. Nema bid-a ni ask-a vise, za jedno sat-dva ce se pojavit u “knocked-out products”… Malo kasne sa azuriranjem.
[bye]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Nema tu pobjednika nikome ne odgovora da certifikat puca.

Koliko sam ja shvatio odgovara izdavatelju certifikata, ne odgovara kupcu (možda neki fond kupio certifikat pa sad brani svoju investiciju)

Šta se ivek više ne javlja od kad je raskrinkan?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Crobex na 4,000.90 [proud]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ne izgleda dobro…INA, TNPL, KORF, HT, ADPL, ADRS-P
uf…gadno će bit ovih sat vremena…

primus:

pa tko je pobjednik ako padne ispod 2200 i tko čvrsto brani tu cijenu??[undecid]

Nema tu pobjednika nikome ne odgovora da certifikat puca.

Odgovara erstici ,mislim da je njihov certifikat


Crobex na 4,000.90 [proud]

važno je samo da ne dođe na 4000[thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Šta se ivek više ne javlja od kad je raskrinkan?

Ma Iveka opet rezali danas pa mu nije niti do cega….. [cry][cry][cry] Hebes burzu daj zdravlja!!! [thumbsup]

skype - ivek1234


Puko je, game over. Cim dodtakne 2200 ode. Nema bid-a ni ask-a vise, za jedno sat-dva ce se pojavit u “knocked-out products”… Malo kasne sa azuriranjem.
[bye]

Ali to je sa stop lossom certifikat, tako da je najvejrovatnije njegov sadržaj već prodan?

fin_čovjek:

Šta se ivek više ne javlja od kad je raskrinkan?

Ma Iveka opet rezali danas pa mu nije niti do cega….. [cry][cry][cry] Hebes burzu daj zdravlja!!! [thumbsup]


Zdravlje je najvaznije,al cemo ga svi ovdje izgubit

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


beholder: ” 2.200 je knock out ” Puklo je kad padne ispod za sada je to još u granicama normalnog

ne puklo je kad dođe na tu cijenu, provjereno kolega…
pretpostavljam da su ovi po 2.200 prodani od strane erstice i da se zatvara pozicija, pitanje je jesu li zatvarali i proteklih dana…
mislim da je to bilo to, ali nikad se ne zna….pratite na študgardskoj burzi, trebali bi maknuti certifikat do kraja dana.

New Report

Close